Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP INDJIJA

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: zzr 1100

XI MOTO FESTIVAL U INDJIJI OD 15-17.JUNA 2012 NA STAROM MESTU IZA GRDSKOG BAZENA ULAZ FREE (ZNACI ZA DZ)SVA CUGA PO 100 DINDZI.VISE INFORMACIJA U NAREDNIM DANIMA ALI GARUANTUJEMO DOBRU ZABAVU PROVOD I NARAVNO DOBRE ROCK SVIRKE.

post-16763-0-34754300-1337716425_thumb.jpg

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Svaka čast momci.Naravno da se vidimo.

Čivija od početka dolazi kod vas i naravno da nećemo to menjati! :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Odrzavanje skupa pored bazena je pun pogodak. (Bar za mene). Prosle godine bio sa drugarom prvi put i odusevio se. Indjiju inace volim zbog kluba Plitvice ali ne vezano za to odusevio sam se.

 

1. Dolazimo i na ulazu samo masu - prodjite. Odmah nakon par metara prilaze zgodne devojke i sluze vas rakicom ili sta je vec bilo (nisam probao). Na prvu ruku mi je bilo cudno sto ne naplacuju ulaz, ali onda mi prodje kroz glavu podatak da je Indjija najbogatija opstina u Srbiji pa pomislih ima veze sa tm.

 

2. Ugledah bazen sa desne strane, koji je od prostora gde se odrzava skup odvojen samo zicom. A u njemu i oko njega... :staa2::hej: da Vam oci ispadnu. Lepote na sve strane. Sto me opet ne cudi jer je u Plitvicama jos gore. :)

 

Ali je tu bio jedan problem... Dosli smo ne spremni za takvo okruzenje, u farmericama i patikama. A obzirom da se u farmerkama ne moze u bazen (mislim ne ide), bili smo na opasnim mukama. I onda mi pade na pamet da potrazimo neku radnju braca kineza i da kupimo sorceve, sto smo i uradili. :) Vratimo se nazad i pravac voda. Iskupali se i nauzivali.

 

3. Odlicna atmosfera uvece, dobra muzika, dobra posecenost i opet ista lepota samo u jos vecem broju! :Mina::D

 

 

Tada sam shvatio da se skup u Indjiji ne propusta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Pero Indjija!!!

Molim kad budes pisao vise informacija,,, upisi i br.telefona hotela,modela,privatih smjestaja da se moze par dana prije rezervisati!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

Sto izbaciti,je`l pare od ulaza na Moto skupove idu MAS-u. :zbunjen::nanana::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2404 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

Sto izbaciti,je`l pare od ulaza na Moto skupove idu MAS-u. :zbunjen::nanana::zdravo:

Ne idu MAS-u,ali se svi pravdaju da ulaz mora biti 400-500 dindzi za bajkere jer je teko dogovoreno na sastanku Moto Asocijacije. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

ma svaka cast indjiji ustvari gradonacelniku i opstini sto moralno i bogami materijalno pomazu manifestaciju u svom dvoristu tako to i treba ,e sad na zalost ove nase populacije u ostalim delovima ove nase lepe drzavice uglavnom nije tako pa ja razumljivo da se i ulaz mora malo i platiti ipak na kraju krajeva svaku zabavu neko mora platiti ili clanovi udruzenja ili njihovi sugradjani i jos jednom sve pohvale opstini indjija trebalo bi drugi da se ugledaju na vas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: zzr 1100

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

Sto izbaciti,je`l pare od ulaza na Moto skupove idu MAS-u. :zbunjen::nanana::zdravo:

Ne idu MAS-u,ali se svi pravdaju da ulaz mora biti 400-500 dindzi za bajkere jer je teko dogovoreno na sastanku Moto Asocijacije. :neznam:

nema mesta nervozi sve zavisi od organizacije skupa zar nije bolje ulaz fri ostane ti za tri piva i plesku recimo.u svakom slucaju hvala svimA ZA pozitivne komenrare

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: zzr 1100

XI MOTO FESTIVAL U INDJIJI OD 15-17.JUNA 2012 NA STAROM MESTU IZA GRDSKOG BAZENA ULAZ FREE (ZNACI ZA DZ)SVA CUGA PO 100 DINDZI.VISE INFORMACIJA U NAREDNIM DANIMA ALI GARUANTUJEMO DOBRU ZABAVU PROVOD I NARAVNO DOBRE ROCK SVIRKE.

 

nova dopuna za skup za sve zaintereteresovane za prenocisre dve osobe 2500din. kontakt tel.063-200-044 bora.

 

 

od bendova nesti misel proroci vlada djet i hit 202 i jos toga blago vremeno dajem obavestenja :zdravo::zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

Sto izbaciti,je`l pare od ulaza na Moto skupove idu MAS-u. :zbunjen::nanana::zdravo:

Ne idu MAS-u,ali se svi pravdaju da ulaz mora biti 400-500 dindzi za bajkere jer je teko dogovoreno na sastanku Moto Asocijacije. :neznam:

 

 

Će dođemo i u-inat MASS-u i ostalim maminim ekonomistima, nije da nemamo a verovatno ćemo potrošiti i više (bazen, klopa, cuga, Outlet,..) nego drugde, al' lepše je i ljudskije kad te neko pozove u goste a prvo ne računa koliko će od tebe zaraditi i najbitnije budeš sa onima drugarima po motoru i koji imaju puno i koji trenutno nemaju nego samo motor, pola rezervoara benzina i bajkersku dušu..:takoje: :takoje: :takoje::zdravo:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: zrenjanin/
  • Motocikl: dominator

bravo svaka cast za ovaj potez neka to bude primer svima pa i onima koji napisu ulaz 200 kinti pa te na kapiji oderu 400 kao 200 je po osobi a to nigde nije naglaseno takav primer sam doziveo u kanjizi i sad sam bio i nikad vise jos jednom bravo za ideju1zdravo.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

Ulaz za DZ????? Pa vas ce izbaciti iz MAS-a!!!! :moto3::moto3::moto3:

Eto,jedan od najboljih i najposecenijih skupova u regionu,a moze za dzabaka,eeeeee... :takoje::takoje::takoje:

Bravo komsije!!!

Sto izbaciti,je`l pare od ulaza na Moto skupove idu MAS-u. :zbunjen::nanana::zdravo:

Ne idu MAS-u,ali se svi pravdaju da ulaz mora biti 400-500 dindzi za bajkere jer je teko dogovoreno na sastanku Moto Asocijacije. :neznam:

 

Niste dobro obavesteni !

Klubovi u MAS-u ne smeju da dizu cenu preko 500din (ove godine) a mogu da naplacuju sve ispod toga , mogu cak i da ti plate sto si dosao na skup . Sve u cilju da bi i veliki i mali bili jednaki i imali jednake uslove za odrzavanje skupa .

 

Boze zdravlje i love pa se vidimo u Indjiji ! 1zdravo.gif

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Mi smo bend iz Novog Sada koji svira iskljucivo na moto susretima. Sviramo hard i heavy metal. Uskoro ce biti snimaka na netu. Ako vam je potreban bend mozete nam se javiti na mail "miljicraso@gmail.com". Svirke su pracene energicnim nastupima! Pozdrav svim bajkerima! Ziveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Mi smo bend iz Novog Sada koji svira iskljucivo na moto susretima. Sviramo hard i heavy metal. Uskoro cemo ubaciti snimke na YouTube. Ako vam je potreban bend mozete nam se javiti na mail "miljicraso@gmail.com". Svirke su pracene energicnim nastupima! Pozdrav svim bajkerima! Ziveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki gsx600f

dolaze mi neki prijatelji iz Makedonije i pitaju za neki smestaj za ta dva dana ,Petak i Subota.jel ima jos nekog smestaja za tri osobe i kakve su cene?? dajte neke razumne da ne deru ljude samo zbog skupa :zdravo::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: zzr 1100

dolaze mi neki prijatelji iz Makedonije i pitaju za neki smestaj za ta dva dana ,Petak i Subota.jel ima jos nekog smestaja za tri osobe i kakve su cene?? dajte neke razumne da ne deru ljude samo zbog skupa :zdravo::takoje:

 

prenocisre dve osobe 2500din. kontakt tel.063-200-044 bora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja