Jump to content

Moto Zajednica

pa opet menjaju saobracajnu ?!?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

auu sto sam besan, mnogo sam besan

 

u februaru vadio saobracajnu (prenos), i sada nakon dva meseca kad sam otisao na registraciju, moram opet da je vadim jer je potreban podatak o odnosu mase i snage ?!?

 

pa koji banditi, neverovatno... *bala ih masa da ih *bala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Bilo je ne znam gde bese, pises valjda zahtev da ti taj podatak ne stoji u saobracajnoj i onda ne moras novu da vadis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 952 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Multistrada 1200 Enduro

i meni su rekli u agenciji da moram da menjam......ja sam otisao da probam mozda mi prodje da ne zapazi i poslo mi ovaj put.....za sledeci videcemo 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Juče sam otišao da produžim registraciju,,,U Ljermontovu, jer tamo sigurno imaju spoljne nalepnice...i isti problem , morao sam da doplatim 1300 dinara na dve uplatnice. >:( ..za novu saobraćajnu...:staa2: razlog, kilogrami /kilovati,,:stabre: ,i sad opet šetam papir dok se radi saobraćajna....:neznam::zbunjen::zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ma treba videti sa advokatom jel moze nesto da se uradi, sto da se placaju njihove greske, pa ih lepo tuzis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Bilo je ne znam gde bese, pises valjda zahtev da ti taj podatak ne stoji u saobracajnoj i onda ne moras novu da vadis

 

Lepo je to ako možeš da biraš šta će stajati u saobraćajnoj ........meni juče nisu dali alternativu,,,ili odmah uplatnice za novu saobraćajnu ili ....ništa od produženja....a ako već postoji neka" tačkica" u zakonu da ne mora da ima taj podatak...iskopaj ga pa prikači ovde....tek će se registrovati motori...možda će nekom dobro doći da ne menja saobraćajnu.....:takoje: za mene je kasno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 Classic

Meni pri registraciji poslase saobracajnu na zamenu iz istih razloga ali mi nisu trazili da diplacujem bilo sta...

 

To izgleda ide kako kom sluzbeniku padne na pamet....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

ista situacija, u Ljermontovoj je ovo pod obavezno, dakle ili cu da platim 1300 kinti, ili cu da "gledam film u novinama"

 

jbg nisam znao za tu foru da pizem zahtev da mi molim vas ne uzimate 1300 din iz dzepa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Juče sam otišao da produžim registraciju,,,U Ljermontovu, jer tamo sigurno imaju spoljne nalepnice...i isti problem , morao sam da doplatim 1300 dinara na dve uplatnice. >:( ..za novu saobraćajnu...:staa2: razlog, kilogrami /kilovati,,:stabre: ,i sad opet šetam papir dok se radi saobraćajna....:neznam::zbunjen::zbunjen:

 

Ja registrovao pre 20 dana, i nisam menjao, a ne pise mi to sranje u saobracajnoj :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Juče sam otišao da produžim registraciju,,,U Ljermontovu, jer tamo sigurno imaju spoljne nalepnice...i isti problem , morao sam da doplatim 1300 dinara na dve uplatnice. >:( ..za novu saobraćajnu...:staa2: razlog, kilogrami /kilovati,,:stabre: ,i sad opet šetam papir dok se radi saobraćajna....:neznam::zbunjen::zbunjen:

 

Ja registrovao pre 20 dana, i nisam menjao, a ne pise mi to sranje u saobracajnoj :staa:

 

Verujem...I meni Lošmi nije uradio te priznanice , nadao se da ću se provući.., zvao ga iz Ljermontove....kaže on ..."znam...ali neki put prodje ". :hej: . ja nisam prošao..:stabre:., Mada mi lik kasnije reče da je išao kod nekog Načelnika i svadjao se i dobio novu saobraćajnu za dž....

E sad možda vataju na foru ...ko plati plati ..ko digne frku prodje za dž.....niko nema zvaničnu informaciju..ili ima i pravi se :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2576 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

I ja sam prošle godine registrovao u LJermontovoj a sad me čeka registracija 16 maja,koja je to stavka koja fali da vidim imam li je ja ili i meni fali.

To bi trebalo da se nalazi na poleđini ali pod kojim se slovom to vodi

 

shejtan

A u kom supu ti nisu tražili ovu dopunu da probam i ja tamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 390 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 900

Ja sam registrovao motor kaze dodji za dve nedelje po saobracajnu, kada sam dosao, pri preuzimanju saobracajne dozvole salterska sluzbenica je odmah uvidela da je to mesto prazno na licu mesta ponistila saobracajnu dozvolu i rekla dodji po novu saobracajnu za nedelju dana. Dodatnih troskova nisam imao ali sam morao ponovo da cekicam u redu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Pa sad ja nemam saobraćajnu ,,, na ovom papiru je to pod slovom Q....pogledaj šta kaže saobraćajna.... a što se tiče sup-a, možeš ići bilo gde....ali da tamo gde odeš imaju nalepnicu koja se lepi spolja......za kola se lepi sa unutrašnje strane i neće ti dati.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Čudo se alvirović nije setio da pomene ovo u svojoj cenjenoj emisiji.

 

Eto ideje... Možda da naš glumac Koča :zdravo::lol: preusmeri ovu temu Alviroviću, pa neka ispita javno....mora ili ne da se plaća nova saobraćajna ....:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ma to je isto kao i za maks nosivost automobila.Ljudi sami placali promenu saobracajne dok se neko nije setio da ih tuzi.Sad to rade o svom trosku.Meni na Q.0.ali ja sam registrovao u martu1zvizduk.gif,bas da vidim sledece godine sta ce da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

I ja sam prošle godine registrovao u LJermontovoj a sad me čeka registracija 16 maja,koja je to stavka koja fali da vidim imam li je ja ili i meni fali.

To bi trebalo da se nalazi na poleđini ali pod kojim se slovom to vodi

 

shejtan

A u kom supu ti nisu tražili ovu dopunu da probam i ja tamo.

 

U Ljermontovoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja