Jump to content

Moto Zajednica

lovato gasni vakum uredjaj prodajem

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2850 postova

prodajem lovato gasni vakum uredjaj -ide na karburatore a moze i na ajnspric sa metalnom usisnom granom.Presao 20000km ,ko nov,isti takav na drugom autu presao 140000 km bez pipanja osim filtera gasa.C ena bez boce 35 eura 0641352299 sasa novi sad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

prodajem lovato gasni vakum uredjaj -ide na karburatore a moze i na ajnspric sa metalnom usisnom granom.Presao 20000km ,ko nov,isti takav na drugom autu presao 140000 km bez pipanja osim filtera gasa.C ena bez boce 35 eura 0641352299 sasa novi sad

 

Imas li neki papir,ja bi uzeo ako imas neki papir posle samo uzmem novu bocu i atestiram..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2850 postova

neznam na sta mislis,kakav papir od cega konkretno jer ja sam ga davno atestirao pa neznam sad na sta mislis sta ti treba i da lije to vezano sa atestom ili ti treba nesto drugo.Majstor mi ga je skino a ja sam na taj auto ugradio sekvent i od papira u radnji sam dobio samo uputstvo,a atest mi je ostao da vazi-kao fol za ovaj novi uredjaj iako bi morao da ga sad atestiram a mislim da je tako i kod tebe da ovaj moj atest vazi za taj uredjaj montiran na mom autu, a ne bi vazio i kod tebe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2850 postova

za atest gasnog uredjaja ne treba nikakav papir osim za bocu jer boca je vec atestirana u fabrici,zato i ide taj papir,a za uredjaj treba samo da je dobro montiran-proverio kod 2 coveka koji atestiraju i onda oni daju atest ,tako da ne treba nikakav racun ili neki propratni papiri

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja