Jump to content

Moto Zajednica

Motor sa stranim tablicama

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pozdrav svim ljubiteljima dvotockasa….

 

Kratko predstavljanje kao novog clana: Moje ime ja Dragan, iz Beograda ali sam vec dugo u Kanadi…dolazim u Srbiju svake godine I uvek mi nedostaje motor…tako da sam odlucio da ove godine dovezem jedan sa sobom…sada mi treba vasa pomoc u obliku saveta.

 

Naime ideja je da dovezem motor sa kanadskom tablicama I tamo ga ostavim za vlastite potrebe tokom niza sledecih godina. Da li znate da li protiv te ideje postoje neke zakonske regulacije…Naime vidjao sam po Bgd automobile sa kanadskim I americkim tablicama, znaci to izgleda izvodljivo…

 

Svaka ideja I narocito neko prethodno iskustvo u istom pokusaju bi mi neizmerno znacilo.

 

Pozdrav,

 

Dragan

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Naravno da je izvodljivo, ako imaš dokaz da ti je centar životnih zbivanja u Kanadi, npr. imaš njihovu residence permit ili kako se kod njih to zove, njihovu vozačku, motor je uredno registrovan i osiguran i nisi prijavljen u Srbiji sa stalnim prebivalištem, možeš da voziš na strane table, jedini je problem sto ceš im biti zanimljiv i stalno će te zaustavljati, a ako naletiš na nekog posebnog retarda od pandura kome ne možeš da objasniš da to što radiš jeste u skladu sa zakonom, onda cimanje. Najbolje uzmeš i oštampaš deo zakona koji se tebe tiče i kada te zaustave samo im daš da prouče. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2572 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ako si dugo u Kanadi verovatno imaš i njihove papire,tako da imaš pravo da voziš motor na stranim tablama u Srbiji.Ja sam jedno vreme vozio kola na strane table na radnu vizu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

Zahvaljujem svima na brzim odgovorima i korisnim savetima...vec se radujem voznjama po prelepoj Srbiji...

A kako stoje stvari sa osiguranjem tj.Zelenim Kartonom(Green Card) i kako se to obnavlja sledece godine?

Jos jednom hvala svima, bez vase pomoci sve izgleda beznadezno daleko..

Dragan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5346 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosao, Dragane! :takoje:

 

Ovaj podforum sluzi samo za predstavljanja clanova, pa bi valjalo da otvoris temu sa svojim pitanjem u drugom, odgovarajucem podforumu jer ces imati vece sanse da dobijes odgovor, nego ovde. Sa druge strane, tamo ce tema biti korisna i drugima. Mozda 'Motoristi na drumu'. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja