Jump to content

Moto Zajednica

P/M: Nissan 200SX S13

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

- nove gume

- registrovan do septembra

- remontovana turbina pre 100km garancija godinu dana na remont

- nov razvodnik

- nov termodavač

- nov termostat

- zamenjeno ulje (Motul), filter ulja, antifriz, kočiono ulje pre 100km

- nov kočioni cilindar

- nov ABS

- novi kaiševi

- očišćen hladnjak

- nov automat pritiska ulja

 

 

Ispravan, pali, radi, ide, ne troši ulje, nije truo, trap odličan, ide pravo, ništa ne lupa, sve radi od elektronike, očuvan enterijer, radio CD Blaupunkt, nove Magnat elipse, registrovan, nove gume, potrebno ulaganje od 100 eura u mehaniku. Bio 10 godina u vlasništvu jedne osobe. Uz auto ide gratis plinski uređaj (skinuo sam jer ne vozim na plin) spreman za montažu sa kompletnom instalacijom i bocom, važećim atestom, račun za sve ugrađene delove.

 

Cena za keš je 1200 eura bez dalje korekcije, eventualno u 2 rate.

 

Može zamena.

 

 

link polovni automobili sa slikama

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas1787143/nissan_200_sx_s13/

 

 

062/230-336

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Hvala. Zaista ne mogu da se naterujem sa ljudima oko cene i mislim da je povoljno.

Ja sam ga platio 1500 eur pre 4-5 meseci, uložio tačno 620 eura bez registracije. Te pare više nikad neću videti i ne pokušavam da ih izvučem. To je realna cena za auto to godište a ovi što prodaju lomotine za 2000-2500 evra, ne znam kako spavaju. Ja dobro spavam :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

malo je spam i izvini, ali jao, zasto ga prodajes :(

ja sam vozio s14 i morao sam da ga prodam zbog potrebe za vecim autom, ali sam i dalje ljut na sebe sto nisam mogao da ga zadrzim, fenomenalni automobili

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Iskreno priča je ovakva.

Ranije sam radio honorarno i imao fine parice od toga, pokrivalo mi troškove za motor + ostane još nešto, sad me fax baš pritegao pa ne mogu da radim, samim tim nemam da održavam ovo čudo jer na proleće treba da platim nove gume za motor, servis, planiram da obiđem jadransku obalu (Džigi me zarazio). Do skoro sam imao non stop dostupan ćaletov auto a ovo je bio auto za moju dušu, da se provozam. Sad ne mogu da koristim njegov pa ako prodam Nissana za keš, preuzeću od drugara novog Suzuki Swifta na lizing jer za neko putovanje u Grčku sa lepšom polovinom je potrebna klima i mala potrošnja a tu se moj Nizmo ne uklapa nikako. Može i neka zamena tipa Nissan i doplata, da imam da dam za Swifta ili ako je noviji autić možda bih i ja nešto doplatio mada mi se najviše isplati da ga prodam za keš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Imam 3 pitanja.

 

Jel se sada vodi na tvoje ime?

 

Da li je kubikaza bas 1808ccm??

 

I kako ide sa automatik menjacem,ja sam davno vozao drugarovog ,ali mislim da je bio 2.0 i manuelni menjac,isao kao metak?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Ne vodi se na moje ime ali imam ovlašćenje overeno i zavedeno u opštini koje mi dozvoljava da izvršavam sve radnje u vezi sa autom kao i vlasnik - sa tim stvarima se ne zezam. Sa vlasnikom sam i dalje u kontaktu.

Mislim da je kubikaža 1809ccm.

Moj, zbog sveže turbine i dosta novih delova potpisuje prvu i drugu. Nisam ga uništavao, već ponekad, kao i svi mi, stisnem gas. Osećaj je vrhunski.

2.0 turbo ide u 200SX S14, model posle ovog mog, oznaka motora SR20DET. Ako je od tvog drugara isti kao moj, sigurno je bio 1.8 turbo osim ako nije izvršen transplant van Srbije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Greota za ovaj auto sto je automatik 1neznam.gif Inace, slazem se sa kolegom od gore sto se tice oglasa, svaka ti cast za preciznost i realnost! Zelim ti da ga udomis sto pre i zatvoris kombinaciju koju si zamislio 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Jel si se raspitivao sta je i koliko je finansija potrebno ubaciti manuelni menjac?

Automatski menjac mi se dopada ali ne u sportskom autu :)

I kako ti se krece potrosnja benzina a kako se kretala potrosnja plina i koja su dodatna ulaganja u mehaniku?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Cena za prebacivanje na manuelni sa menjačem, svim delovima i rukama kod mog majstora je 300 eura. Dakle da se uradi kako treba.

Plin sam vozio ukupno 70km i skinuo ga, za tu relaciju mi je trošio 15l/100km.

Potrošnju nisam merio od tad. Kad hoću da se provozam, sipam 1500-2000, vozim se celo veče i ostane mi još malo za drugi put.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Imam u planu da uzmem ovaj auto i pricao sam sa majstorom koji radi japance i dobro zna ovaj auto, i kaze da plin ne valja da se stavlja na njega nesto zbog turbine.. Kraci joj je vek ne plinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Imam u planu da uzmem ovaj auto i pricao sam sa majstorom koji radi japance i dobro zna ovaj auto, i kaze da plin ne valja da se stavlja na njega nesto zbog turbine.. Kraci joj je vek ne plinu

 

Plin je sranje, pogotovo za auto koji voli da se zavrti...Susi motor, losije podmazivanje, hoce da zalepe ventili..Svaka cast sto si izbacio to iz kola, sipas za 2-3 crvene, provozas se jednom u 10 dana, ali znas da si se provozao 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ja sam vozio moj s14 sa tim sr20det pod haubom na plin 2 ipo godine bez ikakvih problema (stavise, benzin mi je napravio zijan i spalio sam klip i ventil), skinuo plin, prebacio u hondu kojoj je blokada na 8200rpm i vozim se bez problema godinu ipo dana, a nissan je kod drugara vec godinu dana i non stop se pegla sa istim turbom i nista mu ne fali, tako da su price o plinu cista glupost, vec je samo pitanje podesenosti uredjaja

 

no, da ne spamujem, da, ovaj sx sa oglasa je s13 i nosi ca18det motor koji je 1809ccm

 

@milosmtt - kazes da pise prvi u drugu. ima li LSD ili otvoreni diff?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Burazer ima s13,doduse malo doradjen na neki 350ks 1oda.gif.Kvalitetan auto sa gomilom aftermarket delova..

post-2472-0-75701400-1329403451_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

poznajem ti brata odavno preko pungas foruma, cak smo se i upoznali ukragujevcu na driftu

super mu ide auto, samo kad bi poskidao ove uzasne branike i spojlere :)

 

Otvoreni kao i svaki drugi S13 za evropsko tržište. Jes' da je to po relativnom mokrom asfaltu sa 195 gumom ali zaista ide jako lepo :moto3:

 

nije svaki eudm s13 dolazio sa otvorenim

s14 nosi fabricki sa vlsd, a s13 za evropu je imao opciono

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

poznajem ti brata odavno preko pungas foruma, cak smo se i upoznali ukragujevcu na driftu

super mu ide auto, samo kad bi poskidao ove uzasne branike i spojlere :)

 

 

Eto vidis kako je svet mali 1oda.gif

Ni meni se ne svidjaju spojleri, najvise onaj zadnji na gepeku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Kaki ste bre Vi ljudi, pa mora na nešto da se spusti jogurt kad jedeš masan burek, viš kake su linije auta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ili na necemu da se popegla kosulja, glupo da ides poguzvan :)

 

 

Eto vidis kako je svet mali 1oda.gif

 

ma mi smo ti se svi u sfrj povezali ko creva jer nas nema mnogo i onda smo prilicno upuceni jedni na druge, posebno bosanski deo ekipe koja tamo kod njih spada u domen statisticke greske

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

glup ja :)

znam da sam vidjao auto ranije, ali nikako da se setim da li na polovnimautomobilima ili na temi na forumu....

i videh malopre na shuto-u oglas i povezah :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

nas japanaca u srbiji na prste da prebrojis :)

a i bi mi od starta cudno to sto se toliko razumes u sx-a za jednog prosecnog bajkera (bajkeri, nista licno, aludirao sam na to da je velikoj vecini ovde motor sve na svetu sto se tice motronih vozila :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja