Jump to content

Moto Zajednica

Blackberry 8520

Recommended Posts

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

Dobio sam na poklon ovaj mobilni, blackberry 8520, korišćen 2 meseca, super očuvan, sve sa punjačem, slušalicama, nekim instalacionim diskom. nemam pojma kolko košta, ja koristim staru nokiju za dinar što sam uzeo pre tri godine pa ako je neko zainteresovan, neka se javi. pozzz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

ima tastaturu. ovako izgleda.

 

8520.jpg

 

što se tiče cene, cilj mi je da ga prodam, tako da bih ga dao po nekoj normalnoj ceni/povoljnoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

brate, ne znam ti ja sta je bis i bes ali ako moze da se proda za samo 50 evra onda ga necu ni prodavati. mozda ovom sa oglasa nesto fali jer realno 50 evra..otkud znam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Mislim da je pokvaren taj sa linka koji je Kovac postavio. Pise lepo "beo ekran" sto aludira na kvar telefona.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Neka Ekstra Titula, 402 postova
  • Lokacija: BG

ljudi, neću da ga dam ispod 100 evra jer je telefon stvarno malo korišćen, nije kraden, ne treba da se dekodira, ima punjač i slušalice. ako ne mogu da ga dam za 100 evra pa onda ću da ga zadržim. hvala svima na ponudama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Onda ga bolje zadrzi za sebe, posto, bez uvrede, te pare nikad neces dobiti, znas ono trziste (ponuda i potraznja) formiraju cenu, a brdo ih je i sa cak pisanom garancijom jos 20 meseci npr lepo ocuvanih za 80e, gde se sa malo cenkanja dodje i za nijansu nize, sve u svemu, jos jednom kazem bez uvrede ali sto je mnogo, mnogo je 1zvizduk.gif

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja