Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Panasonic DMC-FZ30

Recommended Posts

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Prodajem foto-aparat panasonic FZ30, veoma dobar prosumer, zadovoljice svakog amatera, pa cak i nekog ko se bas bavi fotografijom. Mogu samo da kazem da je mene za 2-3 meseca koliko sam ga posedovao sluzio super, ko prati ovaj podforum mogao je da vidi neke moje fotografije, aparat je bez mana, radi savrseno, optika (Leica sa mega o.i.s. stabilizacijom) savrsena, nema ni jedne ogrebotine na objektivu, koriscen je stalno uv filter. Ja sam presao na DSLR, pa zato prodajem ovaj.

 

Kupio sam ga isto ovde na forumu http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/73897-panasonic-fz30/ , pa mozete pitati bivseg vlasnika kako je ocuvan aparat.

 

Kad sam ga kupio bila je losa baterija, pa sam ja kupio novu (mislim da je jos u garanciji) koja drzi lepo, a dajem i staru uz njega. Uz njega dajem jos i zonericu, poklopac objektiva, UV filter, USB kabal (imam i tv/video kabal ali mi nije ovde u bgu, ostao kod kuce, naravno i njega dobijate kad ga donesem u bg :D ), punjac baterije, mem kartica 2gb, Lowepro torbica (a moze i bez nje uz spustanje cene). Specifikacije i test aparata mozete videti na http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz30/ .

 

Cena: 150e

 

Oglas sam postavio, na neko vreme, samo ovde na forumu, posto bih voleo da se neko sa foruma obraduje dobrim aparatom :) Bice kasnije i fotografije aparata.

 

Slobodan 0642816065, aparat se moze videti u Beogradu. Postom saljem samo na odgovornost kupca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduro maniac, 1751 postova
  • Lokacija: Beograd/Krupanj
  • Motocikl: Yamaha XT 600 E 3TB

Hvala Sanja ;) Juce sam dobio na poklon jedan super ocuvan Canon EOS 350d + canon EFS 17-85 IS, pa se sad igram malo sa njim :)

A da, moze zamena za moto opremu ili za foto opremu :D

 

Edit: Evo fotografije aparata:

 

IMG_7670.jpg

 

IMG_7656.jpg

 

IMG_7672.jpg

 

IMG_7663.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja