Jump to content

Moto Zajednica

Srafcici za vizir Afrike Twin rd04 iz 90

Recommended Posts

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Potrebni su mi srafcici za vizir Africe Twin zajedno sa onim maticama koja se nalaze u sredini gumice. Kupio bih komplet pa ko ima neka se javi. Ili ako neko zna gde ima,neka bude ljubazan da mi kaze.

 

Darko

063 477 262ili pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Potrebni su mi srafcici za vizir Africe Twin zajedno sa onim maticama koja se nalaze u sredini gumice. Kupio bih komplet pa ko ima neka se javi. Ili ako neko zna gde ima,neka bude ljubazan da mi kaze.

 

Darko

063 477 262ili pp

Gumeni valjci sa maticama mogu da se kupe u Louisu, ima ih M5 i M6, set od 6kom je kostao 7,95e prosle godine. Dobrih pocinkovanih srafova sa ravnom imbus glavom ima na buvljaku NBGD.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Potrebni su mi srafcici za vizir Africe Twin zajedno sa onim maticama koja se nalaze u sredini gumice. Kupio bih komplet pa ko ima neka se javi. Ili ako neko zna gde ima,neka bude ljubazan da mi kaze.

 

Darko

063 477 262ili pp

Gumeni valjci sa maticama mogu da se kupe u Louisu, ima ih M5 i M6, set od 6kom je kostao 7,95e prosle godine. Dobrih pocinkovanih srafova sa ravnom imbus glavom ima na buvljaku NBGD.

 

Prijatelju a kako da porucim ja te srafcice? Ko bi mogao da ih donese? Hvala puno na pomoci :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Potrebni su mi srafcici za vizir Africe Twin zajedno sa onim maticama koja se nalaze u sredini gumice. Kupio bih komplet pa ko ima neka se javi. Ili ako neko zna gde ima,neka bude ljubazan da mi kaze.

 

Darko

063 477 262ili pp

Gumeni valjci sa maticama mogu da se kupe u Louisu, ima ih M5 i M6, set od 6kom je kostao 7,95e prosle godine. Dobrih pocinkovanih srafova sa ravnom imbus glavom ima na buvljaku NBGD.

 

Prijatelju a kako da porucim ja te srafcice? Ko bi mogao da ih donese? Hvala puno na pomoci :zdravo:

Meni je to doneo Sekula, idi na sajt www.Louis.de pa potrazi GUMMIMUTTERN, da vidis kako to izgleda. Ja sam prodao Afriku, vise nisam siguran da li su srafovi M5 ili M6 pa proveri kod sebe. Te gumene caurice mozes poruciti preko Sekule ili Bere (oni to rade za ljude sa foruma), a ja mogu da pronadjem srafove ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Hvala prijatelju. Bas si mi pomogao. :takoje: Jos kad bi neko rekao koji je precnik jer ako skinem bojim se da ga necu moci vratiti... Verovatno ce se guma odvojiti i pocepati.... Ako zna neko,neka se javi

 

Pozdrav svima a posebno "exman" :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja