Jump to content

Moto Zajednica

Sta reci na ovo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova

Obelixe ali on nije ugrozavao druge zivote.

 

Ja se slazem da je bolje da ako se to vec radi radi motorom nego kolima jer kolima zaista ugrozavas tudje zivote a ovako je jako mala sansa da ubijes nekog ali opet postoji, i zato podrzavam da ako je neko lud bolje sjedne na motor nego u auto i vozi ovako :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd

Hoces da kazes da uvek pretices mociklom na isprekidanu liniju!!! Svaka cast!

Ja se izvinjavam!

 

 

Kakav si ti biser, a izvini molim te sta ti imas protiv normalnih motorasa koji NARAVNO preticu u isprekidanoj liniji. Nisu svi divljaci i nemaju svi 20-tak godina pa da divljaju i isprobavaju svoje mogucnosti. U fazonu, vidi me sto sam mocan i kakva sam faca  >:(. Videla bi te kako pretices punu liniju u nekoj Norveskoj ili Engleskoj, bas bi te videla kada bi ti odvalili kaznu da vise ne bi preticao ni na isprekidanoj. 

Dokle god ima ovakvih kauboja koji ne postuju saobracajne propise ova Srbija nece biti na nekom visem nivou. 

 

Strasno, ne vidim cemu onda trud da se zakon o saobracaju poostri i cemu napori da se nateraju klinci da nose full opremu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Put je opasan za automobiliste koliko vidim.  Ponavljam jos jednom pa da prestanemo da gnjavimo ovu temu. Postoje motoristi koji znaju da voze i ovi drugi. Drugima je strasno sta rade prvi. Oni ne bi da nauce nego bi da svedu prve na svoju meru. Da budemo isti. I meni je strasno kada vidim avon da leti i mislim da je opasno, i da covek nepotrebno stavlja glavu u torbu, kada moze vozom...ali ne nagovaram pilota da leti bar malo nize, vece su mu sanse da prezivi kada padne, a pasce sigurno, u vazduhu se ne drzi ni za sta, i dovoljno je da mu svecica zavari, ili mu golub razbije soferku... jer znam da za njega to nije opasno. Uostalom:

NIKADA NISAM PAO KADA SAM DIVLJAO, NEGO SAMO KADA NISAM PAZIO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

E, ajd kada smo svi rekli šta smo imali, i to po par puta, i kada je sve već prežvakano, zaključavam temu jer preti da zapali vatru pa da izgorimo ko Grčka...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja