Jump to content

Moto Zajednica

predstavljam se :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: yamaha virago 250

Caoooosss.Ja sam Katarin, iz Paracina sam,idem u gimnziju.i imam 18.godina. Trenutno vozim kros,sachs 50 i ne stidim se,ali to je samo zbog para,jer naravno necu da mi moji kupuju motor,sada sam skupila kintu i zelim copera tipa honda rebel 250 ili jamaha virago 250!copere sam zavolela od kad sam se kapo mala vozila n ciinom falkoncu.i tako..to je to u sustini...ovde sam da dobijem po koji savet ili ubijem i ovo malo slobodnog vremena koje jedva imam kao odlican djak :) xaxa....volim padobranstvo ,planinarenje,crtanje,ronjenje i jos mnoooggooo stvari...mozda sam oduzila ali je to zato sto vec dva dana pokusavam da otvorim temu..... :)

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Motocikl: yamaha virago 250

ee pa hvala svima..nadam se da je dobar izbor..ai me alo buni ovaj nov zakon..u auto skoli mi kazu da mogu do 35 kw sto bi mi odgovaralo,a opet i cujem da moram pre toga da imam 2 godine onu prvu A1, pa ako znate nesto o tome...recite.. :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 768 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

[quote name=katarina :)' timestamp='1316019810' post='1150504]

ee pa hvala svima..nadam se da je dobar izbor..ai me alo buni ovaj nov zakon..u auto skoli mi kazu da mogu do 35 kw sto bi mi odgovaralo,a opet i cujem da moram pre toga da imam 2 godine onu prvu A1, pa ako znate nesto o tome...recite.. :) :)

dobro nam dosla i lep je izbor motora mada bi za tu lokaciju bolje pasovao neki hard enduro, rtanj je blizu, grza....

evo ovde http://www.autoskolaonline.com/blog/nove-kategorije-vozila.html

imas sve o kategorijama. a to za dve godine se odnosi na puni A

"Za A kategoriju mozete polagati ako imate 2 godine dozvolu A2 kategorije, ili ako imate 24 godine."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: XVS1300 Midnight Star

Xa,xa,xa, :D :D :D :D ... tek sam sada provalio kada si se predstavila. Predstavljanje članova obično ne pratim (ne znam šta mi bi juče), a taman sam hteo da ti kažem: kako ti brzo napreduješ!!! Od jučerašnjeg posta već imaš godinu više i new bike :) Dok otopli za koji dan ti ćeš već da me prešišaš i sa godinama i sa kubikažom!

:) :) Ovo je šou, majke mi!

 

Bravo za makinu! Moj prethodni motor je bio Yamaha DragStar 650 classic. Odlično je služio i radio je kao sat. Sada jašem ponovo Yamahu, ali 1300 MidnightSar. Yamaha,ha,ha,ha... Napravila si odličan izbor.

Uživkaj! :moto3:

I naravno OPREMA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja