Jump to content

Moto Zajednica

Tema za vlasnike kineza :)

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Gde bre izvuce ove slike ? Obicni ljudi u folderu " my pictures" cuvaju slike dragih osoba , lepih kola i motora , lepih zena itd... Naravno to je lepo za videti . Od danas znam da taj folder kod neobicnih ljudi ( doktori i sestre ) treba drzati zatvoren i ne zalaziti dublje .

  Btw Nela hvala na slikama iz tvog foldera uz pomoc njih dobio sam jaku zelju da se jos jace drzim u sedlu i ne dodjem u takvu situaciju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

 

 

Uh, ovo je potresno!  ;D

Salu na stranu,sta se desilo liku sa prve fotografije?

 

Skoro indentična povreda kao kod Dače Ikodinovića, s tim što se ovaj javio na pravo mesto, kod pravih stručnjaka avatar_800.gif ...ruka je danas u može se reći "odličnom" stanju...ima funkciju kao i pre povrede, ako izuzmemo silne ožiljke, a to i nije tako strašno.

 

Uh, gadne fotke... :P  Naravno, mislim na one povrede! :)

 

Dobrodosla Nela! :) :)

 

Jok, mislićeš na mene, pa da te ukokaju moji obožavaoci odavde tukuse.gif   ...hvala girl_in_love.gif

 

Gde bre izvuce ove slike ? Obicni ljudi u folderu " my pictures" cuvaju slike dragih osoba , lepih kola i motora , lepih zena itd... Naravno to je lepo za videti . Od danas znam da taj folder kod neobicnih ljudi ( doktori i sestre ) treba drzati zatvoren i ne zalaziti dublje .

   Btw Nela hvala na slikama iz tvog foldera uz pomoc njih dobio sam jaku zelju da se jos jace drzim u sedlu i ne dodjem u takvu situaciju .

 

Kako gde ih izvuče  ??? Pa ja pored toga što sam zdr. radnik sam i malo luda za svojim poslom, pa eto skupljam takve stvari...Znala sam da će slike izazavati samo još veće ludilo kod vas...nema tu pomoći hysteric.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12291 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma možda i nije tako...možda se neki i zamisle malo, naročito oni koji imaju previše adrenalina a u glavi misao: ma to se meni ne dešava....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Ma možda i nije tako...možda se neki i zamisle malo, naročito oni koji imaju previše adrenalina a u glavi misao: ma to se meni ne dešava....

 

Daj Bože da bude tako...u suprotnom ću još da vas mučim slikama  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ma možda i nije tako...možda se neki i zamisle malo, naročito oni koji imaju previše adrenalina a u glavi misao: ma to se meni ne dešava....

 

Ја....ја... У праву си Аракис - овакве блондине ми се не дешавају...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Nela,

Nemoj da nas plasis,svi mi dobro znamo kakve povrede mozemo zadobiti sa nasim motorima.

Isto tako,takve povrede se mogu dobiti i sa automobilima,koje,verujem,svi imamo.

Kada bi formula za izbegavanje ovakvih ishoda bila samo mala brzina,verujem da bi je mnogi primenjivali.Medjutim,desava se i zbog drugih faktora,pa svakom od nas ostaje nada da se lepota vozenja motora nece pretvoriti u nesto ovako ozbiljno.

Bolje okaci jos neku svoju sliku,da gledamo nesto sto je lepo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Nela,

Nemoj da nas plasis,svi mi dobro znamo kakve povrede mozemo zadobiti sa nasim motorima.

Isto tako,takve povrede se mogu dobiti i sa automobilima,koje,verujem,svi imamo.

Kada bi formula za izbegavanje ovakvih ishoda bila samo mala brzina,verujem da bi je mnogi primenjivali.Medjutim,desava se i zbog drugih faktora,pa svakom od nas ostaje nada da se lepota vozenja motora nece pretvoriti u nesto ovako ozbiljno.

Bolje okaci jos neku svoju sliku,da gledamo nesto sto je lepo ;)

 

Moje vozačko a i radno iskustvo koje nije zanemarljivo, nekih 18 godina, mi ipak govori da su čeće povrede a i teže pri udesu sa motorima....a i statistika to govori...znam da sam ovde u manjini...ali moje je da pišem a vi da se bunite  ;)

 

Moje slike se zaslužuju, pitaj Arakisa... ne ide to tek tako  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Evo,za jos koju tvoju sliku,kao pravi kavaljer,obecavam da cu te voziti na svom Kineskom coperu i to iz dva razloga:

prvi sam vec napisao

drugi:da osetis tanano-softisiciranu tehnologiju sa dalekog ali bliskog nam istoka,savrsenstvo Kineske tehnike stavljeno u sluzbu rashladjivanja prirodnim resursima(vetrom) a sve u cilju lakseg podnosenja klimatskih promena izazvanih globalnim zagrevanjem ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Имају!

 

За свако наредно лечење повреда насталих падом са мотоцикла...

 

У по' цене...

 

Значи: обе ноге да полоомиш, коштаће те к'о ова једна сада. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1347 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo/Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Imaju li ranjenici popust?  :D

 

Jok...oni su nesposobni po difoltu...dok ne ozdrave, mislim adult4.gif

Sad mi super,majke mi,evo hodam bez staka,ozdravio skroz,noga ko nova!  ;D ;D ;D

Auu al si mi sad svitlala,boli guza  :o  :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Novi Beograd

Evo,za jos koju tvoju sliku,kao pravi kavaljer,obecavam da cu te voziti na svom Kineskom coperu i to iz dva razloga:

prvi sam vec napisao

drugi:da osetis tanano-softisiciranu tehnologiju sa dalekog ali bliskog nam istoka,savrsenstvo Kineske tehnike stavljeno u sluzbu rashladjivanja prirodnim resursima(vetrom) a sve u cilju lakseg podnosenja klimatskih promena izazvanih globalnim zagrevanjem ;D

 

 

Hvala tebi najlepše na ponudi...ipak je meni sigurniji i draži moj autić Laie_68.gif

 

Imaju li ranjenici popust?  :D

 

Jok...oni su nesposobni po difoltu...dok ne ozdrave, mislim adult4.gif

Sad mi super,majke mi,evo hodam bez staka,ozdravio skroz,noga ko nova!  ;D ;D ;D

Auu al si mi sad svitlala,boli guza  :o  :D :D

 

Sorry...secret_l.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 458 postova
  • Motocikl: gpz 500 s

Danas(verovatno i juce ;D),nista vise nije sigurno.Preksinoc je ortak ispravio krivinu Opelom,srecom bez povreda,isto tako lik letos isravi istu krivinu Kawasakijem i on isto bez povrede prodje(malo ugruvan).Jedino sto ovog prvog boli uvo za Opela,a ovaj sa Kawasakijem da crkne zbog migavca,retrovizora i ogrebotina na motoru koje mu kako kaze dusu razdiru :D

Eto,ko je shvatio znace...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja