Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje za sve koje uvoze motore !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Pozdrav svima,

Ovako,zanima me jedna informacija za ljude koji uvoze motore iz inostranstva tj.vase ponude.

Odvoio sam 1000e za motor do 50 kubika,zanima me dali bih za tu cenu mogao da uvezem Apriliu Rx ili Sx ? Za tu cenu od 1000e koje bih mogao godiste da bude motor ? Ovde u srbiji ih nema mnogo,ima jedna aprilia sx 50cc 2008'god.1600e ali mi je to mnogo da dam,meni bi trebao motor tamo za na zimu,jer je sad sezona skoro prosla i jos su na ceni,ako imate ponude,tj.informacije koje godiste bih mogao da uznem za 1000e,ako moze nek napise,razmisljao sam da uznem iz srbije Apriliu Sr skuter one su do 1000e 2004-5 God.ali mi se vise svidja Aprilia Rx-Sx.

Hvala sto ste odvojili vremena da procitate temu !

Hvala jos jednom !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

Pozdrav svima,

Ovako,zanima me jedna informacija za ljude koji uvoze motore iz inostranstva tj.vase ponude.

Odvoio sam 1000e za motor do 50 kubika,zanima me dali bih za tu cenu mogao da uvezem Apriliu Rx ili Sx ? Za tu cenu od 1000e koje bih mogao godiste da bude motor ? Ovde u srbiji ih nema mnogo,ima jedna aprilia sx 50cc 2008'god.1600e ali mi je to mnogo da dam,meni bi trebao motor tamo za na zimu,jer je sad sezona skoro prosla i jos su na ceni,ako imate ponude,tj.informacije koje godiste bih mogao da uznem za 1000e,ako moze nek napise,razmisljao sam da uznem iz srbije Apriliu Sr skuter one su do 1000e 2004-5 God.ali mi se vise svidja Aprilia Rx-Sx.

Hvala sto ste odvojili vremena da procitate temu !

Hvala jos jednom !

 

 

evo da ti odgovorim za tu sumu sada nema sanse da kupis taj motor

odnosno mocices na jesen kada cene motora malo splasnu tj.kada stane sezona

onda cemo razgovarati i videti sta se nudi ..poz...:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Pozdrav,

Pa tako sam i ja mislio,da motor kupim u Novembru - Decembru kad im cene malo opadnu,jer je sad jos sezona,a da ga sad kupim,ostaje mi pola meseca i gotovo,za motor vise nije,tako da cu sacekati zimu pa da pazarim,nego me zanima dali ima takav motor u ponudi i dali moze da se nadje za tu cenu,ili ako je mozda malo skuplja da skupim novac do zime,zanima me sad informacija,dali ih ima,i koliko se krecu.

Hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: Suzuki gs 500

Pozdrav,

Wideo sam oglas Aprilijin,imao sam i ja pre 5 dana takwu Apriliu samo sto je moja bila 50cc,pre nedelju dana sam je prodao,pa evo skupio pare za nesto malo nowije,po meni je ovo velika cena za ovaj motor,jeste da je radjen na 80 kubika ali je mnogo,nece dobiti tu cenu,za 1000e mozes kupiti mnogo bolji motor,ovo je staro

Hvala sto ste pogledali temu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja