Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM125 2D

Recommended Posts

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: nis
  • Motocikl: bice uskoro neki kruzer :)

Ja bih na ovoj prvi slici ovaj desno :)))

 

ovaj choper :takoje:

 

 

Prešao kilometara: 1550 km

Prva registracija: 2010 god. registrovan do kraja septembra

Snaga: 10 ks / 7 kw

Kubikaža: 124 ccm

 

Sto se tice motora, mogao bih da ga hvalim do mile volje. Malo trosi, lepo ide, stvarno je lep motor, deluje kao da ima vise kubika. Kilometraza je prava a do prodaje ne bi doslo da me jedan lik u passatu "nije video". Sudar se desio na nekih 30-35km/h tako da nije bilo vecih posledica na motoru, i sve sto je bilo kako ne treba zamenjeno je novim delom.

Resio sam da se vratim na skuter, zamena dolazi u obzir samo za sledece skutere: aprilia sr50, yamaha aerox, gilera runner50/125, malaguti madison 125, peugeot jetforce 125

 

Cena u zameni 1200e, za kes 1100. Nije fiksna, tako da je dogovor moguc!

 

 

Da napomenem da je motor garaziran, mazen i pazen, blato se nije zadrzavalo na njemu duze od 20 min nakon voznje :Mina:

 

Ko voli, nek izvoli :moto3:

 

Odgovaram i na sms. 064/44-750-34

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: BGD

Da li je moguce da niko nije zainteresovan sa foruma ? Ni komentar da stavite...:stabre:

 

...malo je jaka cena a ljudi nemaju para! da imam kupio bih ovakav motor i slucaj sa ovom markom motora nema ovlascenog servisa, pa ni rezervnih delova a motor odlicno izgleda steta! malo trosi dobro izgleda ali jaka cena.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Da li je moguce da niko nije zainteresovan sa foruma ? Ni komentar da stavite...:stabre:

 

...malo je jaka cena a ljudi nemaju para! da imam kupio bih ovakav motor i slucaj sa ovom markom motora nema ovlascenog servisa, pa ni rezervnih delova a motor odlicno izgleda steta! malo trosi dobro izgleda ali jaka cena.

 

Ima i delova i servisa kod ovlascenog dilera ! A sto se cene tice, mozda i jeste velika, al motor je relativno nov... Hvala na komentaru :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

U pravu si, uopste mu nisu potrebni. Al meni su zamenili dosta delova nakon pada, i nije bilo problema ! Novi Sad, Milana Savica, za broj nisam siguran...

Sto se tice ovako, samo redovni servisi i nema problema :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

U tvom oglasu smo komentarisali skutere i tu sam rekao da se sa njima bakcem vec 8 godina (ne da sam genije), a za ove sa menjacem nemam blage veze... Nego veljkobajker-u sto unisti naslov oglasa za tvog austrijanca? 1oda.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: aprilia atlantic 250, aprilia sr

Izvinjavam se za ovaj mali OFF, vise necu pricati u ovoj temi o drugim stvarima, i dalje stoji drugovo pitanje:

kakav je na startu?

koja je maximalna brzina?

 

hvala0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Evo pita moj drugar:

Kakva mu je startnost?

Koja je maksimalna brzina?

 

Motor je veoma startan za 4t motor. Sto se toga tice me odusevio. :takoje:

Vozio sam ga 115km/h, mada su mi rekli da ima blokadu na 120. Al sasvim je dovoljno :)

Mislim da se vise ne moze ni ocekivati bez nekog "budzenja". ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

90-100km/h. U petoj je tad nekako najmirniji i najlepse ga je voziti. Motor je inace dosta tezak i stabilan i daje osecaj kao da ima vise kubika.. A da ne pominjem dva diska napred :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

Ako neko zeli da vidi motor slobodno nek se najavi na 060/44-750-34, motor je u dobro osvetljenoj garazi, znaci moze sve lepo da se pregleda, da se upali, kad se otopi sneg moze i da se provoza. Mogu samo reci da motor stvarno vredi iako neko misli da je cena visoka, ali za 1000e (uracunao sam registraciju i prevod) mozete imati odlican motor koji vas nece izneveriti, koji odlicno ide i sa dvoje. Licno znam coveka koji je isao po Evropi sa zenom sa takvim motorom, i da je izvukao cak i 105km/h sa dvoje na motoru. Da ne bude da ga previse hvalim, ali za tih 1500 km nisam imao ni jednu primedbu. Malo trosi, trazi od vas samo da mu sipate gorivo i redovno odrzavanje. Ja sam ga naucio da bude redovno cist, i da se posle svake voznje ocisti od musica i blata, manje vise razmazio sam ga, pa bi bilo lepo da ga naredni vlasnik isto tako odrzava kako je i do sada. :nanana::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 24/7, 42 postova
  • Lokacija: Maradik
  • Motocikl: Suzuki GSXR 1000 K8, Yamaha MT03

E ovako, motor na prodaju do 22.03. Ako ne ode ja ga registrujem i ponovo sedam na njega. Cena ostaje 900e i nece ici dole ! :zdravo::Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja