Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem Enduro

Recommended Posts

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Naučio sam da vozim na R-u, od dobijanja A kategorije vozim R-ove (od 600 do 1000 cm3).

Čak sam i Reli 2011 vozio R-om (samo ja znam kako je bilo), pa reših da malo putujem udobnije.

 

Stoga mi se javila sledeća ideja:

 

- da kupim jeftiniji enduro oko 90 i nekog godišta do 1800 evrića i zadržim R-a

- da zamenim moju Yamahu R6 2005 (4500 eur) za jeftiniji ili enduro u sličnoj vrednosti

- da zamenim moju ............... ..... ...... . skuplji putni enduro

 

Vreme je da odlučim, obično odluka pada u deliću sekunde, pa drugari ako ima neko od Vas sa kim mogu da uradim

posao na obostrano zadovoljstvo , javite se.

 

A da, za Yamahu garantujem u svakom pogledu (MRA, karbon izduv izuzetno kvalitetnog zvuka, ksenoni, gume nove Michelin, registrovan godinu, vlasnik + fabrički izduv + fabrički vizir) i postavljam i sliku velikog formata radi detaljnijeg preleda.... a na polovnim automobilima imate više slika uz naduvanu cenu (još nisam načisto).

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas1251223/yamaha_yzf_r6/

 

 

IMG00010-20110312-1519.jpg

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zajecar
  • Motocikl: Aprilia Caponord ETV 1000 ccm

Imas na forumu Yamahu Super Teneru 750 na forumu, moj drug je prodaje,dobra 0takoje.gif. Uklapas se u kintu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990
http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/57250-prepravljena-maska-transalp/page__view__findpost__p__975032__hl__prepravljena+maska__fromsearch__1 idi na drugu stranicu,tu su ti slike nje od pocetka kakva je bila pa do kraja, fale jos nalepnice,stitnike za ruke sam stavio,i kofer novi od 46 litara,bice registrovana,sve uradjeno u fulu,cena e sad,jbg reces da kenjam al stvarno je cena 1800 evra,eto ako hoces jos slika boljih i kompletiranu da je vidis samo javi 0638373070

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja