Jump to content

Moto Zajednica

kaciga Dainese

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Mozda neko ima ili je imao slican problema resio ga ? Ja za sada nemam resenje !

Naime , Moja Dainese kaciga , koja ima mozda i dosta godina (kupljena 1999) za dosta lepe novce , sada mi stvara sustanje , oko usiju . Kada stisnem onu oblogu oko vrata to utisa . Kao da se taj deo umorio pa ne prilazi do vrata i tuda vazduh prodire .

Zahvaljujem unapred na savetima i sugestijama .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ja takodje posedujem Dainese kacigu, ali na srecu ne susti jos. Ali posle 10+ dosina sam siguran da hoce. Mislim da je ipak odsluzila svoje i to vise puta. A da se ti lepo pozdravis sa njom i kupis neku novu ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Bez daljnjeg , verovatno si u pravu . Ali ... , ovo je podnevlje (gde zivimo) gde bi voleli da nesto ustedimo , pogotovo nesto sto je placeno (nekadasnjih ) 550 DM . Avaj penzija joj ne gine ali tek , probao bih sa nekim savetom :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Ok, da ti uslisim zelju. Evo saveta i jedinog resenja da zadrzis kacigu i da ne susti. Skines postavu ako moze i nosis kod neke snajderke da zamenis sundjere i eto! Ali ipak razmisli o nekoj novoj kacigi. Za oko 150 - 200 e mozes bas lepu i dobru kacigu da uzmes. A svaka danas i od 100e je bolja od te tvoje od 10+ god em sto je matora em sto je tehnologija puno napredovala u zadnjih 10 god. Razumem ja tebe da si je platio 550 DM ali to nema bas puno veze. Moj motor je nov placen preko 15000DM a sada koliko vredi sam bog zna ;) Ako neko da 10000DM odma ga dajem :D:ooo::staa2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja