Jump to content

Moto Zajednica

" BOKILIĆ " servis, prodaja delova

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Znate kako kazu, ide nas drug Bokilic pa jedno 6 metara prazno pa dodju drugi majstori... Kazu da uci i oko karburatora i uskoro pocinje i njih da servisira...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl
Pre 18 sati, Biker Q je napisao:

Znate kako kazu, ide nas drug Bokilic pa jedno 6 metara prazno pa dodju drugi majstori... Kazu da uci i oko karburatora i uskoro pocinje i njih da servisira...

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Motocikl: kawasaki er 5

Za brata Bokilica sve  POHVALE I PREPORUKE.

Glupo je ja da ga hvalim ali svi ga znate.

Pedantan, vredan, istrajan, a sto je najvaznije zna posao, posle njegovog servisa i sredjivanja karburatora, motor prodise, poleti na putu a bogme i autoputu.

Ono sto je dobro razume vase potrebe i kad je neki deo nov preskup , zna da smanji trosak a resi problem sto je nama svima vazno.

Odradio je servis na mojoj Kawi, sredio karburator, sredio kocnice i sve sto je neophodno da ove godine uzivam u motoru.

Hvala Bokili! Stvarno svima tople preporuke za Bokilica.:sampion::jee1::takoje::sampion:

Promenio član Black Leopard
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 526 postova
  • Lokacija: Vranje
  • Motocikl: HondaAfricaTwin XRW750 RD07

Pokusacu sto krace da iznesem svoje iskustvo sa majstor Bokilicem...
Kada je doslo vreme za kompletnu generalnu motora,bacio sam se u opseznije razmisljanje kom majstoru bih mogao da prepustim taj posao..Ja sam iz Vranja,i u vranjske majstore sve zajedno nemam ni trunke poverenja...Ko je njih poznavao i kome su oni nesto cackali oko motora,ni pakao im nece tesko pasti...Nije mi bio problem put od 800 km u oba smera da odnesem agregat,kao ni jos 800km da donesem agregat..Majstor Bokilic je resetovao motor na fabricka podesavanja i vratio ga u ranu mladost ..tako je sredio karburatore da iz auspuha mozes da mackas pastetu,nema ni trunke garezi,a motor samo rezi..pored svega mi je poklonio vakumetre za sinhronizaciju karburatora.Veliki majstor jos bolji covek




Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja