Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje u vezi sa motorom.

Recommended Posts

  • krelac, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

Dakle, drugar ima neku poznanicu koja poseduje ovaj motor (bmw k100) i nije u državi već neko vreme pa želi da ga proda.

obzirom da on ništa ne zna o motorima pitao me je kako to sve ide a ja pitam vas jer ste iskusniji :D

elem, motor je 1989. godište, prešao je 98000km, nije paljen od 2008. godine, znači treba novi akumulator i registracija od ulaganja.

 

on mi je dao ove slike:

 

oycKB.jpg

 

aY7mW.jpg

 

 

 

 

 

moguće da neko od vas i zna ovaj motor :D

e sad, on kaže da traži 3000 evra i to je upravo razlog zbog kog sam otvorio temu.

malo sam tražio po netu i čini mi se da je cena previsoka za naše tržište, pogotovo što je potrebno još para za registraciju i akumulator, pa rek'o bolje da pitam ovde pre neko što mu kažem kakvo je stanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 262 postova
  • Lokacija: NS

Vrhunski motorcikl , jedan od prvih sa el.ubrizgavanjem , pravio se od 1984... masina je redni "lezeci" chetvorocilindrash - pravio se i sa tri klipa takav od 750ccm i zvao se K75 - to su ochevi danashnjih BMW rednih mashina... Imao sam priliku da licno provozam oba i odgovorno tvrdim da su vrlo ozbiljne sprave. Pogledaj na kraju krajeva bilo koji drugi motor na 100000km i sve ce ti biti jasno. Na konkretnom primerku auspuh nije orginalni i treba obratiti paznju i na pneumatike jer stoji 3god... posedovale su ih mnoge policije sveta , a mnogi su i dan danas u upotrebi. Uz redovno servisiranje mogu da predju silnu kilometrazu - postoje skoro neverovatne priche o njima na netu , praktichno legende! Svugde drze cenu , ali kad dodash neophodna ulaganja dolazi se do toga da je dotichni primerak ipak skup. obarajte cenu i kupujte! Ako odustanete kolegijalno bi bilo da ponudite ovde na forumu i mozda uchinite uslugu i prodavcu i eventualnom kupcu... moja skromna procena je da se za motor trazi orijentacciono duplo vishe od realne vrednosti na trzishtu...nadam se da sam pomogao - sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • krelac, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kymco Xciting 250, Ducati Monster Dark 600

pa nije nam cilj da obaramo cenu jer ni on ni ja nećemo da kupimo motor, već da ga prodamo mesto nje i onda njoj pošaljemo pare.

zato sam pitao da li je cena realna, jer baš nemam ideju koliko bi mogao da vredi kod nas :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja