Jump to content

Moto Zajednica

Slobodan trening June 28

Recommended Posts

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Juce samo imali slobodan trening na lokalnom trkalistu Mission.Trening je bio otvorenog tipa kako za  ulicne vozaca tako i za licencirane trkace.U organizaciji West Coast Super Bike School.Ja sam proveo  ceo dan na stazi stelujuci ogibljenje,popracljajuci kvacilo na GSX600R '06 i na Ducatiju 748 pekidac za paljenje nije radio.Ohlinsov zadnji amortizer dadi super,a i preselovane prednje viljuske su OK za sada(kad budem imao vise para kupicu Ohlinsove kertidje.Vreme je ludo i juce smo imalo srece jer je kisa poclea dapada kao luda tek oko 15:40h,a padala je onako pomalo ceo dan.Nadam se da nece dap ada u ponedeljak je sam kupio Pirelli slick i voleo bi da ih probam,a ako pada ima Pirelli Rainpa sa bude

 

Evo par slika od kuce ,a bice vise za koji dan je imam trku u ponedeljak na istoj stazi.

 

BQvfP_img2ty3.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

sC3Mn_img7836ug7.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

E a što te kecaju sa tim izduvom, te na ovoj stazi može arrow, te na ovoj ne može.

 

Taj motor je prelep, u Ivanjici na skupu je bio jedan, isto sivi kao tvoj, oduševio sam se. Perverzija!

 

Jeste li videli "SRB" nalepnicu na rezervoaru?  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

E a što te kecaju sa tim izduvom, te na ovoj stazi može arrow, te na ovoj ne može.

 

Taj motor je prelep, u Ivanjici na skupu je bio jedan, isto sivi kao tvoj, oduševio sam se. Perverzija!

 

Jeste li videli "SRB" nalepnicu na rezervoaru?  ;)

 

Jebiga takva su pravila i moramo ih postovati ako ocemo da se vozimo.

 

"SRB" nalepnica ma jos samo ti se cini ::);)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

bila trka u ponedlejak Caca vozio i SBK trku i nije se obrukao,a ima jos toga.Bice izvestaj veoma brzo

 

Hvala na podrsci

 

P.s. svi ste vi moji idoli ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5371 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ajde macak,gdje je taj izvjetaj.

 

Znam ja da su horde zena sad pohrlile,ali smogni snage i nadji vremena,pa napisi koje slovo. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja