Jump to content

Moto Zajednica

UMALO DA ME NEMA

Recommended Posts

Guest gasa

Juce, dok sam se vozio tri puta su mogli da me udare i to tri starije gospodje, citaj babuskere ;D

znaci prvi put idem svojim putem,i sa parkinga mi izlece jedna od gorepomenutih tri gospodja i i kada sam jedva stao ona poce da svire i da me psuje >:(

iznerviran krenem kuci,prolazim poored drugog parkinga, kad opet jedna gospodja, ova je medjutim bila fina, otvorila prozor i izvinila mi se ;D

nastavim dalje, i nailazim na raskrsnicu gde imam prvenstvo, ja sva sreca stajem da pogledam, kad jedna bakica sa nekom peglicom projuri, ama nije ni pogledala okolo..

znaci tu me je sreca pratila

P.S. posle sam otisao kod druga motorom , i od njegove kuce se pruza nepregledna krivina nizbrdo, a uzbrdo me zamalo nije pokupio njegov tata kombijem, strasno

tog dana otisao sam kuci i legao u krevet ;D ;D ;D ;Dgreska seo sam za komp i bio na forumu ;D ;D ;D

pitanje je,koliko cesto vi upadate u ovakve i slicne situacije ??? ??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

da izlecu babice i dedice desava se ali da me drugov cale "pokupi" nije mi se jos desilo ali me je pokupio MOJ cale (igrali se zeca i lovca ( on zec a ja lovac) i on zakoci naglo i ja u njega) ZATO DRZITE ODSTOJANJE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Au brate kakav dan:(

 

Inace ne uzbudjuj se, svima nam je isto, nekom gore nekom manje. Ocigledno treba otvoriti cetvore oci. Ja usporim cak i kada nailazim na raskrsnicu gde vozila koja mi seku put imaju ne trougao,  nego znak STOP!!! Sto je sigurno sigurno je :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Nazalost, skoro standardne situacije.

Ipak mi je najgore kada neko iz sporedne ulice iskoci na crveno svjetlo  >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Stvarno su zajebane te babuskere bez refleksa i respekta prema motociklistima, ja bih im samo jedno savetovao - da izgube tako refleks i prema kamionima tegljacima, cisternama i vojnim FAP-ovima . ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

Stvarno su zajebane te babuskere bez refleksa i respekta prema motociklistima...

 

 

Te babe ne mogu da kontrolišu više ni urin, ni blato, a kamoli prevozno sredstvo!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4281 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

svaki dan oko 5 puta,Kinezi nemaju pojma da voze i ne konstatuju te ni 3%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Pre neki dan me covek ocesa (fuzastere i cizmu) sa oba blatobrana, jer me je preticao??? na kruznom toku kod bogoslovije. Pre toga je bio iza mene, pa mu pade na pamet da se provuce hondom sivik. Totalni kreten. Sva sreca pa ne padoh. Sat vremena pre na auto putu idem 80 na pocetku uzbrdice od bubnja ka gradu, vracam se u sporu traku jer iza mene ima brzih. Isdpred ide golf 70kmh i mislim da li da ga obidjem kad mi odjednom ssa desne, najsporije trake zaskripase kocnice. Ja se sledih i drzim pravac nadajuci se da ce krelac da me izbegne (ima ceo put) i on posle skripe od 5 sec projuri pored mene sa 140-150! Zamislite kojom je brzinom leteo pre toga, a pokusava da me obidje zaustavnom trakom. Proleteo je 10 cm od mene  i pobeze kurva, klinac od 18-19 godina. Taj dan mi je bio katastrofa tako da se ne brines, dogadja se. Najbolje da tada odes polako kuci i kljuceve o klin! Zaista je neverovatno kako se nekad lepi nesreca iako pazim maximalno, kao da me djavo trazi, mamicu mu >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja