Jump to content

Moto Zajednica

Sprint prince

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

ja iskreno imam odbojnost prema takvim motorima (jeftinim kinezima) .. pre bih se stisn'o jos malo pa pazario neki polovnjak ali na tebi je .. :)

 

ali ako ce tebe usreciti i ako ce da te "ispuni" onda kupuj :)

 

mozes da pazaris .. da vozis jednu sezonu i za to vreme skupljas parice, onda prodas kineza, dodas to sto si ustedeo i kupis nesto bolje i jace :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ne cista radoznalost ... na sajmu sam ga video ove godine

i motor je gotivan i vise ..

inma 125 kubika nekih 11 konjica ....

I ovo je stara slika ...

uzivo je do jaja ... pravi coper ... nikad ne bih rekao da je 125 ccm

poznajem ortaka koji ga ima duze vreme... inace drzi auto sskolu pa ga koristi za "A" polaganje ...

za 1300 ... novo je novo ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Ako ti se svidja uzmi, ali neki lik na motoberzi prodaje Harley Davidson Little Prince 125ccm, ne znam koja je cena al je ispod 2000, i odlicno izgleda plus je Harley!!!!! :D:D:D

 

Razmisli i o Yamahi Virago 125ccm, ne bi trebalo da je skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

auto-skola Desetka+ ima odnedavno ovaj motor spreman za poducavanje, danas doduse nije izlazeno sa njim na polaganje vec sa polovnom Vespom, od strane skole.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81
Ako ti se svidja uzmi' date=' ali neki lik na motoberzi prodaje Harley Davidson Little Prince 125ccm, ne znam koja je cena al je ispod 2000, i odlicno izgleda plus je Harley!!!!! :D:D:D

 

Razmisli i o Yamahi Virago 125ccm, ne bi trebalo da je skupa.[/quote']

 

to na motoberzi nije harley ... to je sra.nje da prostis :)

lik je stavio u oglas da je harley samo zato sto lici (,a nema veze sa harleyem).. tako da ... to nije ni H od harley ;)

 

p.s. a harley nikad nije napravio model koji se zove little prince :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

aaa...nisi uocio smajlije na kraju te recenice?

 

Nisi pomislio da je covek sa time samo potvrdio vlastiti sarkazam?

 

I sta se toliko vredjas oko Harley-a, nisam video nijednog Prince-fana da se toliko vredja sto je neko u oglasima Prince-a potpisao kao Harley-a....... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81
Mozda je bolja Honda rebel ?

 

i ja mislim da je honda rebel definitivno bolji izbor ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

Procitaj ove teme a i ostale starije

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=7397&sid=74d0ad5cf14483cf9da52f1aaad7a2c0

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=7233

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6294

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6093

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=7867

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6126&highlight=kinroad

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=6126&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=kinroad

 

http://bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=4119&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=kinroad

 

e sad da krenemo polako. Ja sam konkretno bio u istoj dilemi i zamalo da kupim KinRoad u BG dodjem ovde i boom te kupi Hondu Honda je best te svaki mangup vozi kawasaki te yamaha ovo ono...

Rebel je Honda jeste istina i da je to model koji je sama fabrika povukla iz prodaje pa vratila par godina kasnije, jeste da je to posle zzr250cc u USA najpopularniji motor za polaganje MCA ( tako nessto ) testa ali je nekako mali i kratak ! Virago ima V masinu izgleda po meni lepse ima fin i ok zvuk pogotovo model od 250cc ( koji ujedno nije mnogo skuplji od 125cc ) a bez problema moze povuci i dvoje... Naravno NIJEDAN od pomenutih motora neces naci za 1300 evra ( koliko kosta PRINCE ) u ba kakvom stanju... Ah da mozda Hondu ali CM model ( ne Rebel ) . Ozbiljniji pollovnjak u iole kolko tolko ok stanju neces naci ispod 2000 eura ( znam jer sam ih trazio oko 2 meseca ) i opet se javlja problem "macke u dzaku" kad kupujes. Naravno postoji i opcija da ti neko doveze motor iz recimo Nemacke, tamo se recimo Virago 125cc moze naci za 1000-1500 eura ( novac koji ti je potreban da se isti doveze iznosi od 800-1200 eura zavisi kako se pogodis) pa tako dolazimo do cifre od 1800-2200 min ! eura za isti taj motor koji je ujedno stariji od 10-tak godina ! i obicno vec na pola svog zivotnog veka ! Netreba zaboraviti da vecinu tih placeva po Nemackoj drze Turci koji su se itekako uvezbali za zamaskiranje kvarova i vracanje kilometraze...

Razmisli dobro ja sam do zadnjeg trenutka jurio polovnjaka ali posle 2 neusesna narucivanja ( jer dok moj covek ode motor se proda ) Intrudera 125cc i Shadowa 125cc - motora koji su zaista perfektni ali daleko prevazilaze cenovni rang gore pomenut pa i do celih dva mozda negde i dva ipo puta !!! Cak sam poso i do Leskovca da pazarim Virago 250cc ( sa 50 000 tak hiljada km ) za 1850 eura , ali 50 iljada KM ?! da dam za nesto sto pitanje kako ce da radi a vec pomalo dimi na jacem gasu ! i ko zna koliko jos na gume paknove diskove i ko zna sta jos sto treba promeniti...

 

Ipak odluku donosis sam, pricao sam za vikend sa vlasnikom Princa koji je preso pre 10 -tak iljada KM bez ijednog ozbiljnijeg problema, promenio je srafove koji su bili losi, akumulator par sajli za kvacilo jednu za gas i da lanac u prvoj ugradnji nije bas kvalitetan. Sama masina i dalje prede savrseno bez ikakvih problema a dokle ce NIKO to nemoze sa sigurnoscu da ti kaze.

 

Dalje sto se tice kvarova pojedini uvoznici Kineza su bolje snadbeveni istim nego nekih "poznatijih"brendova poneki naravno i nisu... Trenutno smo u poziciji da zaista nemozemo ozbiljno i bez strasti postaviti Kinesku auto-moto industriju, bice potrebno vreme zasigurno.

 

Zato moj predlog ako neces da bacis novac na neki krsh (1300 evra kao sto sam obrazlozio je premalo novca za ista dobroo ocuvano ) kupi Princa i uzivaj u voznji jer kao sto rece jedan moj drug kad sednes na bike jedino sto vidis je put, sedi vozi i uzivaj a kompleksase koji ce mozda sa podsmehom gledati na tebe kako prolazis umazani u ulje njihovog brenda starog skoro ko oni molim te ne obracaj paznju !!! Vozi svoju voznju i uzivaj u istoj koji god tvoj izbor bio ! Pazi se povrsnih opaski a i od ljudi koji ih daju nije sve crno belo daleko od toga. Kinezi su daleko od kvaliteta pogotovo zavrne obrade japanaca ali to nadoknadjuju dalko povoljnijom cenom. Jednostavno prevedi to ovako dal ce da te vise sluze tri cetri kineza nego jedan japanac ? Mada i u toj recenici ima previse nepoznatih

 

Scrati sebi muke prelepo je vreme odi sedni ako ti odgovara plati uzmi kredit i uzivaj u voznji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
...ali ipak novo je novo ...

 

Da Bosko, u svakom drugom sluchaju, sem ako nije kinez u pitanju..! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pozdrav,

samo sam shtopovao vreme... Sale,za brzinu imash pivo! :jos_piva:

 

Ima da ga popijemo..onako,generalno! Ali pazi,ne uz generalnu,da se pogreshno ne shvatimo! :wink:

 

Pozdravi M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

a to tek sto se mi pogresno shvatamo pa makar i generalno...e to je tek za - anale.

 

Ne pijem pivo, znas i sam, ali je sve drugo uvek na raspolaganju, osim....sto nema sanse da Te intervjuisemo, tu si vec opasan :)

 

...a za brzinu, pa za jednog full slow-motiona, ispade da mi je brzina vrlina u 'vakim slucajevima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pozdrav,

 

Pijemo shta god...naravno!

 

Nisam te mislio hmm , navuci na dalju dvosmisloverzaciju! Raspravicemo sve to za okruglim stolom..onako,generalno. Ta rasprava ce sigurno uci tamo gde ti kazzesh! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5

zzzzzzzzzz gde mi je post... znaci napisao sam modele koji bi mozda pomogli decku i da shadow ne postoji u 250cc i sl... bas dug post???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja