Jump to content

Moto Zajednica

MT 03 ?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Moze li mala pomoc, nigde na sajtu nisam pronasao nista o Yamaha MT 03 motociklu?

Imam u ponudi zamenu za ovaj motocikl, 2006 godiste, pa me zanima da li neko moze nesto da napise o njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Odlična i dugovečna mašina, skromne dimenzije (nije za visoke), solidne kočnice, performanse dobre ali se jako brzo prerastu, jako dobar gradski motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Hvala, kratko i jasno.

 

Ako neko slucajno zna nesto oko kilometar sata, posto sam cuo da postoje neka stelovanja masine (mozda nisam dobro shvatio) preko sata, a na motoru koji gledam sat ne radi, navodno je pokisao. Imam obecanje da ce mi nabaviti drugi ali zamena motora treba da bude sada a satic ce stici tek kasnije pa se plasim da se ne iznenadim neprijatno kad ga prikacimo i mozda javi neke greske ili sta vec.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Ducati

Na satu postoji osnovna diagnostika i štelovanje CO. Proveri u yamahi da li može drugi sat, jer mislim da postoji immobilizer u satu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CB1000R Husqvarna TE450

Nisu to čista posla.

Ako već kupuješ insistiraj da prilikom preuzimanja sve,ali ama baš sve radi.

Ta varijanta posle nikako ne dolazi u obzir sem ako ti to nije od prijatelja,ali prijatelja!

MT03 nije baš nahvaljen motor u globalu ali sigurno da nije loš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Dzabe sto je od prijatelja kad ga je on dobio u kompenzaciji i kod njega je tek par dana pa ni on ne moze da garantuje. Izgleda odlicno ali si u pravu, prvo sve da radi.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Uff sa foruma je imao taj motor, tako da njega hvataj i pitaj sta te interesuje. U svakom slucaju, to sa satom mi ne mirise na cistu rabotu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Hvala, kratko i jasno.

 

Ako neko slucajno zna nesto oko kilometar sata, posto sam cuo da postoje neka stelovanja masine (mozda nisam dobro shvatio) preko sata, a na motoru koji gledam sat ne radi, navodno je pokisao...

 

Da se ne lažemo, cajger na motoru može da pusti vodu samo ako je fizički oštećen pa je naprsao i nedihtuje. Vodi računa da mu nije "skinut sat" da bi se premostio imobilizator i upalio i odvezao motor. Imaš gomilu motora sa "urednim" papirima na sve strane a onda ti pozvoni telefon kao kolegi sa foruma, dovezite motor u sup ima poternica za njim.

 

Pazi se ti super povoljne cena u kompenzaciji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Hehe pokiso, pa da se tek tako kvare satovi nikom nebi radilo.. Imao ga drugar prosle godine, nije ga nesto nahvalio, prednosti su mu male dimenzije i lep izgled, ali jedan cilindar na nakedu, bwe. :bljak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Ma, kad sam sa Strom-a seo na njega izgledao mi je uzasno lak za voznju, jer 90% mi je voznja po gradu, stani - kreni a Strom malo tezak....

Ali sada sam odustao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja