Jump to content

Moto Zajednica

Šusumenko... (Šumi Zmajček)

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Svaka boja je manje vise lepa kada je odrzavana kao i ostali detalji. Dok je bio crn, malo je bio zapusteniji a sada dok sija, moze se uciniti da je lepsi sa plavom.

Molba Šumiju, ofarbaj prednju kandzu u crno, bode oci ili je ispoliraj ali obavezno sa crnim detaljima......:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Svaka boja je manje vise lepa kada je odrzavana kao i ostali detalji. Dok je bio crn, malo je bio zapusteniji a sada dok sija, moze se uciniti da je lepsi sa plavom.

Molba Šumiju, ofarbaj prednju kandzu u crno, bode oci ili je ispoliraj ali obavezno sa crnim detaljima......:zdravo:

 

To ga ja malo zezam zato što tvrdi kako mu je motor i ranije bio plav, meni nešto ne liči :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Svaka boja je manje vise lepa kada je odrzavana kao i ostali detalji. Dok je bio crn, malo je bio zapusteniji a sada dok sija, moze se uciniti da je lepsi sa plavom.

Molba Šumiju, ofarbaj prednju kandzu u crno, bode oci ili je ispoliraj ali obavezno sa crnim detaljima......:zdravo:

 

Neupelo poliranje na rezeruaru, i ogrebotine od sipke z.nosaca kofera.., leva dekla je pretrpela dota toga jer u nju ubino ubacivani delovi dok sam pleo novu instalaciju... 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Sumi, svidja mi se tvoj eMZo! :takoje: Vidim da imas volje i da ga bas lepo odrzavas! Cenim! :care:

Imam nekoliko pitanja:

Kako si ispolirao masinu (deklove)? Cime? :zbunjen:

Od cega su ti bocni koferi? Nisu losi! :takoje:

Koji prednji lancanik imas? (Koliko zuba?) Citao sam negde da tvoj motor ima neku krajnju brzinu od oko 150 km/h :zbunjen: ili to nisam dobro video... :neznam: Pa me interesuje ako je to istina, koji lancanik napred imas i koji ti je precnik klipa?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4128 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Brzina bila nekad, imao sam rezonu, klip 70.5(loše razbušena stublina pa je pustao kompresiju iz kaktera(više goriva)), 17z napred i luda glava.. :D Više ne moze preko 130, a i ne treba mi.. ;) (promenio stublinu, klip, auspuh).. :)

 

Koferi su vojne manjerke, video od par ljudi ovde sa foruma stavili ih na motore(TA i NXT(Dominator)) pa sam i ja na MZ-A.. :D nema jeftinije, a izdrzljivije.. ;)

 

Dekle i glavu polirao smirglom 80,150,240,400,800,1000,1500 i 2000, pa polir pastom i na kraju napravio od stare(debele) pamučne majice četku za poliranje. Bez paste samo tom četkom 1-2h polirao... :D Dekle i glavu sam skinuo kada sam polirao.. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Brzina bila nekad, imao sam rezonu, klip 70.5(loše razbušena stublina pa je pustao kompresiju iz kaktera(više goriva)), 17z napred i luda glava.. :D Više ne moze preko 130, a i ne treba mi.. ;) (promenio stublinu, klip, auspuh).. :)

 

Koferi su vojne manjerke, video od par ljudi ovde sa foruma stavili ih na motore(TA i NXT(Dominator)) pa sam i ja na MZ-A.. :D nema jeftinije, a izdrzljivije.. ;)

 

Dekle i glavu polirao smirglom 80,150,240,400,800,1000,1500 i 2000, pa polir pastom i na kraju napravio od stare(debele) pamučne majice četku za poliranje. Bez paste samo tom četkom 1-2h polirao... :D Dekle i glavu sam skinuo kada sam polirao.. ;)

Ahaaa... :aha: Sad su mi neke stvari jasnije! :jee: A otkud lancanik od 17z? Zar nije dovoljno snage i sa 18z? :stabre: Ja na mom imam 18z i zadovoljan sam sa snagom... A cini mi se da bi mi se putna brzina poprilicno smanjila kad bih stavio 17z... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja