Jump to content

Moto Zajednica

Odavno citkam...doslo vreme da kuckam :)

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Postovane kolege, drugari forumasi eve i ja da se predstavim kako dolikuje...

Nem' pojma sto do sad nista ne pisah...valjda zato sto nemadoh veliki bajk kao sve ostale velike bate...

Doduse i dalje ga nemam al imam barem VELIKE planove! :)

Ukratko VOLIM da se vozim na dva tocka! Leto, zima, kisa...ma kad god... Ne mogu kolima pa to je... Po gotovu Bgd ulice, gazela, centar..ma svugde haos!

Za sada vozikam ja moje Kymko (agilty 50) skuterce za sve parice...prezivljavamo on i ja, kisu, sunce, hladnocu po nogama, prvi sneg, klizave ulice, ma neodvajamo se jedan od drugoga ali!!! Uvek postoji vreme kad dodje do ovog ali i treba da se rastane sa ljubimcem, a kako je ovo prvi, a prva ljubav zaborava nema, teska srca resavam da pokusam i ja da se uguram u red pravih bajkera...barem po velicini bajka :D

Znaci nabavio se A, motorce malo, saputnica gde treba, a zelje velike... Naravno nedoumica STA kupiti , a da valja za sve namene :) i za sto manje para... da ne trosi benzin, bude sto jaci, i po mogucnosti bude registrovan na SO tablice :D hahaha i da ima u nazivu recimo VARADERO ili transalp najmanje...EH!!! Skromnosti nikad dovoljno...

I tako... eto mene sa vama!

Sad cu da pocnem da smaracim neke ljude za sve i svasta... svidja mi se za sada, KLE, freewind, transalp al imam kratke noge, pa f650, pa pegaso al citam da ne valja preterano i tako...

i da.. jel oi preci sa konja na magarca..pardon u mom slucaju obratno... sa 50ccm i par voznji vecih motorica na nesto poput kle-a ili endura te klase?

Pozdrav jos jedared svima kolko vas ovdi ima!!!

A da iz Beograda sam, Karaburma-Miljakovac, za sada teram Kymco agility 50 i to sam ukratko ja...zovu me Arsa! :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Naravno nedoumica STA kupiti , a da valja za sve namene  :) i za sto manje para... da ne trosi benzin, bude sto jaci, i po mogucnosti bude registrovan na SO tablice  :D hahaha i da ima u nazivu recimo VARADERO ili transalp najmanje...

 

Dobrodosao... Po ovome, treba ti KLE na plin... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja