Jump to content

Moto Zajednica

Cao drustvo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

ja sam Boris, zivim u Belgiji, ovog leta sam osetio car dvotockasa i taj osecaj koji imas dok se vozis na njemu. Celo leto sam vozio Peugeot sum up skuter, za pocetnika nije bilo lose iskustvo, sad sam zarazen virusom dvotockasa i hteo bih nesto ozbiljnije da kupim.

Trenutno sam najblizi Suzuki Banditu od 600 kubika, mada ako imate neki predlog za pocetnika slobodno napisite, jel jos sam u procesu razmisljanja sta i kako.

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Nürnberg
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Dobrodošao Borise,

 

Moj ti je savet da nakon tog skutera od 125ccm, pređeš na maksimalno 250ccm, a tip bajka nek bude po tvom izboru. Ipak mislim da će ti nakon samo godinu dana vožnje skuterom biti previše veliki zalogaj taj Bandit od 600 kubika.

 

Nisi napisao koliko imaš godina ?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Znam, razmisljao sam o tome da 600 kubika je jaci motor od ovoga sto sam do sada vozio, opet sa druge strane nisam u fazonu da bih divljao sa njim vise sam za varijantu lagane voznje i mislim da sa 31 godinom sam u stanju da iskontroilsem takav motor.

 

Hvala na dobro doslici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 670 postova
  • Lokacija: Nürnberg
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

Znam, razmisljao sam o tome da 600 kubika je jaci motor od ovoga sto sam do sada vozio, opet sa druge strane nisam u fazonu da bih divljao sa njim vise sam za varijantu lagane voznje i mislim da sa 31 godinom sam u stanju da iskontroilsem takav motor.

 

Hvala na dobro doslici.

 

31 godinu imaš, onda ok, mislio sam da si mlađi, mada i to ne mora ništa da znači, sve zavisi od čoveka i karaktera vozača

 

ako si u tom fazonu za laganu vožnju sa uživanjem i krtstarenjem, a pare ti ne predstvaljaju problem, onda bi preporučio ovaj novi Hondin enduro Transalp 700V. Taj motor je po meni trenutno najbolji enduro u toj klasi, lako upravljiv, mali potrošač, povoljno održavanje, registracija u granicama izdržljivosti, udoban (veličina sedišta skoro kao da sediš u fotelju ) Ja ga zovem naslednik Afrike Twin 750 ;)

 

šta god da odlučiš, želim ti srećnu i bezbednu vožnju

 

pozz ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja