Jump to content

Moto Zajednica

Put do Pule,na Twin Horn!

Recommended Posts

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Idemo dalje malo slika iz kampa gdje se vidi brodogradiliste!!

 

P9030073.jpg

 

P9030072.jpg

 

P9030071.jpg

 

Inace mjesto gdje se odrzava skup je bivsa kasarna,kojih je po Puli bilo ko pljeve,Zovu ih Monumenti,ili bar se kad sam ja bio tamo zvalo Katarina!! Ako je Mile Fazer na forumu i mozda cita ovo nek ispravlja ako đe griješim!!  ;D

 

P9030070.jpg

 

P9030075.jpg

 

P9020066.jpg

 

P9030077.jpg

 

P9030085.jpg 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Sta reci no motora i bajkera ko pljeve!! Vrijeme poslužilo,mada je prvih dana bilo hladnjikavo!! Jedino mi se nije svidjela glavna grupa u subotu ,          " plava  trava zaborava", bas ih i ne povezujem sa moto skupom,ali nisam puno ni slusao mjuzu posto sam razgledao i druzio se!! Malo je bilo i skupo,a i to bas ne volim na skupovima ali...,ko voli nek izvoli!!! Bilo je i standova sa opremom,kožnom galanterijom,mašina za dizanje na zadnji tocak,tatoo majstor,a mogli ste se čak slikati sa pitonom!! Ja nisam primjetio da je bilo ekscesa,policija je kontrolisala na prilaznim putevima....Na žalost imao sam prblema sa foto aparatom kad je bio moto defile,ali šta češ,prolazili su bez prestanka skoro pola sata,polako naravno!! Ja sam morao sutradan krenuti i evo vam na kraju slike Plominskog Zaljeva,starog Labina!!! Kle je u povratku malo vise trosio 4,5 litara na 100km,alisam poznavao put i pratio do Delnica bajkere,koji još bolje znaju put i pokazali mi uključenje na zobilaznicu oko Rijeke!! Pozdrav i nadam se da ste uzivali,barem malo,posto nemam puno iskustava u ovom putopisima!! Sto bi rekli Marokanac je zakon za putopise!! Usput pozdrav Marokanac!!

 

P9040108.jpg

 

P9040107.jpg

 

P9040107.jpg

 

P9040106.jpg

 

P9040104.jpg

 

P9040103.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Extra putovanje, zavidim ti i zalostim se jer iz tebi poznatih razloga nisam mogao s tobom u pulu, Ja licno ne bih nikad isao tom putanjom kojom si ti isao, ipak, vidjeti rijeku unu, Bihac i plitvicka jezera. Drago mi je da je sve ok proslo.Malo sam se bas zabrinuo kad sam se cuo da se to cudo pokvarilo.

 

evo malo slika od subote defile :)

 

 

35BA7F13-330A-E542-A65C-36082534F68E_thumb.jpg

 

F5935B4D-F6ED-7948-9F0F-4FEA4E014B16_thumb.jpg

 

FE036AC1-42C2-5840-B145-EC344E2AFE66_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

što se tice naziva mjesta održavanja moto susreta u organizaciji m.k. Twin horna oba naziva koje je mali zmaj rekao, monumenti i katarina, su ispravni tj koriste se oba a odnose se na bivšu vojarnu JNA. sam susret je doslovce bio slabiji po odazivu, tj. broju bikera a razlog je pozznat i zove se KRIZA. unatoc svemu motora je bilo u izobilju i iz svih krajeva Europe. Drago mi je da sam upoznao kolegu sa foruma i autora ovog putopisa - Danijela malog zmaja sa velikim srcem. konstatacija Danijela da su u Puli ljudi susretljivi meni puno znaci i drago mi je kada to cujem jer je to uistinu tako. Pula je oduvjek bio grad bikera i dobrih ljudi neopterecenih kojekakvim glupostima a onaj koji ne vjeruje u to neka dođe i uvjeri se sam a ja cu se potruditi biti dobar domacinkao što su to i svi moji sugrađani. POZDRAV DANIJELU - mali zmaj ( sa velikim srcem )

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Pozdrav Mile hvala na dopuni ili potvrdi podataka,a hvala na komplimentima!! Koje uzvraćam iskreno! a pusti Igorka taj kad se nebi zahebavao umro bi!! Imas pozdrave iz B.Luke!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Hyosung Aquila 250

Gde me nadje Mali zmaju (mada tek sada videh putopis). Bio sam mornar na desantnom čamcu na Katarini `89/90. godine i sada mi ovi motori u tom kraju izgledaju nadrealno. Inače, Pula mi je ostala u lepoj uspomeni i da 90. nije izbio rat, možda bih i ostao tamo. No, za to puljani nisu krivi pošto sam kao mornar u gradu u kome je bilo više vojske nego civila uvek osećao samo gostoprimstvo. Pula nije veliki grad, ali ima kosmopolitski duh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1092 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

E moj Kozmo,i moja porodica je tako dosla i ostala u Puli,stric dosao da sluzi vojsku pa ostao,povukao bracu...E da su nam ta vremena,dodjes na najljepse mjesto na planeti,sasvim neplanski,odlucis da ostanes,i stvoris zivot!! Ima i dobrih stvari u proslosti!!! Pula je zbilja mali-veliki grad! Veliki su ljudi koji su u isto vrijeme gostoprimljivi,ali isto tako i nezainteresovani za necije privatne stvari,tj. ne zabadaju nos gdje mu nije mjesto! O urođenoj kulturi,tipa kad samo narucis kavu na Korzu ili negdje,konobar-ica ma koliko loš dan imao-la,nece te gledati kao majmuna,vec osmjeh,izvolite,hvala....! Procitao si putopis,imas cist primjer! Riknuo mi bajk,odma prislo dvoje troje ljudi i otimaju se ko ce da mi pomogne!! Normalno svaki grad ima i lose strane! A to je droga koja je unistila mnoge zivote! I to dosta ljudi koje ja znam!! Ona je uvjek bila prisutna,ali zadnjih 10-15 godina je uzela maha! Ali to je cjena svih ovih sranja koje su nam se izdesavala u blizoj proslosti! Ici cu ja Pulu opet,pozvan si!!!! Pula je iskreno VELIKI grad!!!!!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

E moj Kozmo,i moja porodica je tako dosla i ostala u Puli,stric dosao da sluzi vojsku pa ostao,povukao bracu...E da su nam ta vremena,dodjes na najljepse mjesto na planeti,sasvim neplanski,odlucis da ostanes,i stvoris zivot!! Ima i dobrih stvari u proslosti!!! Pula je zbilja mali-veliki grad! Veliki su ljudi koji su u isto vrijeme gostoprimljivi,ali isto tako i nezainteresovani za necije privatne stvari,tj. ne zabadaju nos gdje mu nije mjesto! O urođenoj kulturi,tipa kad samo narucis kavu na Korzu ili negdje,konobar-ica ma koliko loš dan imao-la,nece te gledati kao majmuna,vec osmjeh,izvolite,hvala....! Procitao si putopis,imas cist primjer! Riknuo mi bajk,odma prislo dvoje troje ljudi i otimaju se ko ce da mi pomogne!! Normalno svaki grad ima i lose strane! A to je droga koja je unistila mnoge zivote! I to dosta ljudi koje ja znam!! Ona je uvjek bila prisutna,ali zadnjih 10-15 godina je uzela maha! Ali to je cjena svih ovih sranja koje su nam se izdesavala u blizoj proslosti! Ici cu ja Pulu opet,pozvan si!!!! Pula je iskreno VELIKI grad!!!!!

hvala Danijelna ocjenama za moj grad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja