Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice - prepoznavanje

Recommended Posts

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Nisam se uopste nasao prozvan ali je tako ispalo po mom postu. Generalizovao si i to nije uredu, (hteo sam da ti skrenem paznju) jel se dosta ljudi u ovoj temi trudilo da uradi nesto korisno. Cak i nisam protiv ruznih reci ali kada ih koristimo onda neka budu upucene onom na koga se odnose a ne da se i drugi osete "prozvanim". Mozda je tebi to i bila sala ali je tema bila i zakljucana zbog gubitka svoje svrsishodnosti a takvi komentari, veruj mi nece doneti ostvarenju cilja.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

ok ljudi da ne cepidlacimo...

ne radi se ovde o tome, ako kome smeta izmenicu svoj post o kenjanju, samo sam se pogresno mozda izrazio i nekom to nije leglo na želudac...

nego, ja sam samo pitao, pa ako neko ima sta da kaze na temu, nek kaze, ako ne, ja necu da je offujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Prestanite sa off-ovanjem!

 

Kome se ne svidja ideja, ne mora ni da je komentarise, samo sputava one koji hoce nesto da urade.

 

Ako ste primetili nekih ljudi temi zbog tih prepirki.

 

Fokusirajmo se na temu...

 

 

Ti poluzivi? Cuti i pravi nesto kad si najbolji i ne "kenjaj"! :P;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Neozbiljni ste skroz..               Ko sta misli da zna i moze.. neka proba da uradi, ostali stoj! U osnovi treba nam neka lepa silueta motora..kao kompromis mozda f model, a moze i enduro ::) Dalje,meni se svidja trougao, ali vi to poistovecujete sa bebama...Mozda znak stop i u njemu silueta..bez teksta..osim eventualna adresa sajta u nekim od stranica sestougla? Stop i bajk..dovoljne asocijacije..a i bile bi prepoznatljive..nalepljene napred i pozadi?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Prestanite sa off-ovanjem!

 

Kome se ne svidja ideja, ne mora ni da je komentarise, samo sputava one koji hoce nesto da urade.

 

Ako ste primetili nekih ljudi temi zbog tih prepirki.

 

Fokusirajmo se na temu...

 

 

Ti poluzivi? Cuti i pravi nesto kad si najbolji i ne "kenjaj"! :P;)

 

ne bih ti ja offovao temu da je neko odgovorio lepo... samo sam zamolio da neko sumira do kojih smernica ste dosli...

ili govorim jupitrski, pa me neki ne razumeju...

ali drago mi je da je neko skontao, tako da vlajko, hvala na:

U osnovi treba nam neka lepa silueta motora..kao kompromis mozda f model, a moze i enduro ::) Dalje,meni se svidja trougao, ali vi to poistovecujete sa bebama...Mozda znak stop i u njemu silueta..bez teksta..osim eventualna adresa sajta u nekim od stranica sestougla? Stop i bajk..dovoljne asocijacije..a i bile bi prepoznatljive..nalepljene napred i pozadi?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Covek vas 2 dana pusti i vi tako.. ;D                                      Uturi BJB logo iznad fara..kao Pogani na pocetku teme..Ako te ne mrzi uradi i u trouglu i u setouglu.. ili vec neki trip ponudi cenjenom auditorijumu..koji je gori od onih mapetovaca gore u lozi... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

Ma daj Dzoks..ajde u rime bolje ti ide..lici bre na pandursku znacku..

 

sta ces kada mu to stoji u opisu radnoga mesta............. ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Ја и даље тврдим да је ово најбоље решење уз мало прераде

I ja se slazem...

(Moram da branim ono sto sam pravio ;D)

 

domaci izdajnici  :P

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Jeste li pricali o tipu motora... ne volimo svi da imamo tudji tip... ja bih zato izbegavao bas konkretan prikaz motora... mozda pre samo kacigu ili nesto drugo sto simbolizuje bajkera... jer evo ja licno ne bih voleo da imam brzinuk/krosa na amblemu (sto i mnogi moto klubovi grese u svojim amblemima...) ajd enduro ok, ali opet neko nece choppera i td...

Kaciga je univerzalan simbol... mada silueta neka spreda je opet karakteristicna za sve, samo far napred ( u tom slicaju moze bilo koji motor...) bla bla... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ebiga sad ako je bitno koji će tip motora biti na nalepnici. U pitanje se SILUETA koja generalno predstavlja motor. Ne i izbor tipa motora onoga ko je nalepnicu zalepio na auto.

 

Čak što više, mislim da bi karikatura motora bila sjajna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

 

 

Čak što više, mislim da bi karikatura motora bila sjajna.

 

znaci coper definitivno  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

mi smo imali problem u taxi udruzenju koji auto staviti na znak,na kraju smo  stavili jaguara. ako neko stigne do toga neka mu bude na cast sto je bas njegov na znaku,naravno niko nije stigao ni posle 15god!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Džedaj vitez, 289 postova
  • Lokacija: Ruma / Guangzhou
  • Motocikl: Yamaha Dragstar 650

Pa naci ce se neko vec da mu smeta... :);)

A sta kazete na ovo, u fazonu napravi se pattern sa 3-4 vrste motora i ostavi prostor ako oce po zelji da stoji ime, nick name i sl. kao devojka sa slike sto je stavila ovo i meni se bas svidja (umesto choppera moze tip motora po izboru...)

Lepo je sto je jednobojno (opet moze boja po izboru, ali je bela najefektnija) i da stoji ovako u cosku zadnjeg/prednjeg prozora, sto ne ruzi bilo koji auto/kamio/kombi/avion :)

A napravim jednu sliku u .jpg i ceo fotosop fajl .psd...

Sve to stavim u jedan .rar fajl i okacim na megaupload npr... pa nek skida ko oce i nosi na stampu, a u SVAKOJ stampariji moze da mu se taj fotosop fajl napise tim fontom (oko kog bi se lako dogovorili, nadam se...) sta on zeli (ime il sl.)

Elem slika koja mi je dala ideju:

post-13799-12879095109762_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ● Поп ●, 49 postova
  • Lokacija: ● Novi Sad ● Apatin ●
  • Motocikl: Diavel

Jeste li pricali o tipu motora... ne volimo svi da imamo tudji tip... ja bih zato izbegavao bas konkretan prikaz motora... mozda pre samo kacigu ili nesto drugo sto simbolizuje bajkera... jer evo ja licno ne bih voleo da imam brzinuk/krosa na amblemu (sto i mnogi moto klubovi grese u svojim amblemima...) ajd enduro ok, ali opet neko nece choppera i td...

Kaciga je univerzalan simbol... mada silueta neka spreda je opet karakteristicna za sve, samo far napred ( u tom slicaju moze bilo koji motor...) bla bla... :)

Pa napravio sam za vise tipova motora (R, cross, enduro, choper, cruser) cak i za skuter, tako da se svi mogu pronaci... Kontam da bi sve mogle da se stampaju od jednom...

 

Doradicu ih za vikend, imam jos par ideja pa cu okaciti....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja