Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

 

A jbg sta da ti kazem nesto mi prirastao motor za srce, hahahah nema veze lepi ti je motor.Realno za er6n vise i ide neka tako vesela boja.A dobro sada cemo bar moci da se vozimo zajedno, ajde hocemo da organizujemo neko okupljanje tamo posle 24. recimo?

 

Sto se mene tice ja sam uvek za. Vikendom sam uvek slobodan, tako da mozemo. Samo da vidimo kad ostalima odgovara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 98 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06' zx6r 05' z750 07' Z750 07'

A jbg sta da ti kazem nesto mi prirastao motor za srce, hahahah nema veze lepi ti je motor.Realno za er6n vise i ide neka tako vesela boja.A dobro sada cemo bar moci da se vozimo zajedno, ajde hocemo da organizujemo neko okupljanje tamo posle 24. recimo?

 

Sto se mene tice ja sam uvek za. Vikendom sam uvek slobodan, tako da mozemo. Samo da vidimo kad ostalima odgovara.

 

Vazi vazi, odlicno ja necu biti u srbiji narednih 10tak dana, pa se javljam kada dodjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Rider, treba prvo da VIDIS motor, pa ces tek onda znati dal ces da ga kupis ili ne, i nemoj da se zaleces ko ne plati na mostu plati na cupriji, ako platis manje u startu platices vise posle + baceno vreme na servis utvrdjivanje kvarova itd...

Ako je prosecna cena polovnog er6n 3.000, a npr neko prodaje "dobar" za 2.500, to jednostavno nema logike jer nije niko glup, sa druge strane ako kupis polovan dobar za 3.500 sa takvim verovatno nema greske, cene i model motora nije bitan ovo gore je samo primer, poenta je da sto je dobro mora da se plati, i nema dobro ispod cene sem kod prijatelja/porodice i to samo ponekad ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ne zurim nigde, drug iso pogledao ga i reko da je extra. E sad fora danas sam trebao da prodam 1 stari prsten! I sad fora ide dalje odnesem ja lepo u zalagaonicu i oni provere ima zig sve raseku ga oni probaju kiselinu, kad ono pozlacen bakar! I tako sad odlozim ja sa covekom za sledecu nedelju od 20og do 23eg da mi legne kinta da odem i pogledam sam motor i lepo sam da ga dovezem kuci ako uzmem. Inace motor kupljen kod nas , imao pad pa se izgrebale plastike sa strane tako da je covek sve sanirao, provericu i ja sam motor nije da ne verujem drugu ali mi lakse sam da ga proverim. Onda lepo oprema i lagano do nisa...

Inace sto se cene tice za 6 godina star motor tad je kostao oko 5.5k evra po meni realna cena je oko 2500 sve preko je forsiranje cene, ono cim se izveze motor iz prodavnice on se gleda kao polovan i odmah 30% manje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Ne zurim nigde, drug iso pogledao ga i reko da je extra. E sad fora danas sam trebao da prodam 1 stari prsten! I sad fora ide dalje odnesem ja lepo u zalagaonicu i oni provere ima zig sve raseku ga oni probaju kiselinu, kad ono pozlacen bakar! I tako sad odlozim ja sa covekom za sledecu nedelju od 20og do 23eg da mi legne kinta da odem i pogledam sam motor i lepo sam da ga dovezem kuci ako uzmem. Inace motor kupljen kod nas , imao pad pa se izgrebale plastike sa strane tako da je covek sve sanirao, provericu i ja sam motor nije da ne verujem drugu ali mi lakse sam da ga proverim. Onda lepo oprema i lagano do nisa...

Inace sto se cene tice za 6 godina star motor tad je kostao oko 5.5k evra po meni realna cena je oko 2500 sve preko je forsiranje cene, ono cim se izveze motor iz prodavnice on se gleda kao polovan i odmah 30% manje....

 

Ovo materijal za knjigu da pises "Kako sam kupio er6n" :D Salu na stranu, i bolje ti je sledeci vikend, manji ti trosak zbog kombija, a sigurno ce biti vreme bolje nego sutra. Da znas kako sad ovde pada ovo belo govno, ne bi ni dolazio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

Ma ovde u nisu sumorno vreme ocekujem tornado samo! a kisa ni kap da padne.... A kaki sam baksuz tacno preko bratu pazi kad ne odemo sutra zbog necega i eto.... NEgo ajd sta je tu je sledece nedelje lagano bus pa do kuce. Nego ajd ram i ostatak motora znam da gledam al braco dajte neku informaciju o motoru kad ga oslusnem na sta paznju da obratim.

Nego sta kazete na ovo http://dx.com/p/multi-function-bicycle-chain-cleaning-machine-tool-set-deep-green-171336

ili http://www.banggood.com/Wholesale-Motorcycle-Cycling-Gear-And-Chain-Cleaning-Grunge-Brush-Brusher-Cleaner-Tool-p-55048.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: current: CFMoto 450MT; ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

Ovo prvo je za bicikle i ne znam bas da li bi mogao lanac od motora tu da stane. A generalno sto se tice tih cetki, nisam ih imao ali sam slusao samo negativna iskustva sa njima u fazonu da se brzo istrose i da posle mozes samo da ih bacis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Tracer 9

 

Ja imam takve neke četkice iz luisa i samo tako podmazujem lanac. Prošlu celu sezonu sam ih koristio i nisu se istrošile. Prešao sam oko 6h km, a više nego redovno sam podmazivao. Četkice kad se istroše, možeš da kupiš nove - bar je tako za ovaj moj set.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: current: CFMoto 450MT; ex: BMW G650GS, Suzuki SV650

Ljudi, ove cetkice sluze za ciscenje a ne podmazivanje lanca 0zbunjen.gif

 

Ispravka - služi i za podmazivanje

 

Ok ta, sluzi i za ciscenje i za podmazivanje. Ali sto je rider.ni postovo, obe su za ciscenje. Barem tako pise u opisu, mozda ja gresim..1lud.gif1oda.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova

pretrazi dx.com bangood.com i tinydeal.com Sto se vise sakupimo to nam jeftinije izadje na neke sajtove. E a na banggood ima jeftinije moto stvari tako da ajd kome treba ako ima net karticu neka naruci ako ne mogu ja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

E kolege rider.ni mi je burazer (rodjen, da :D) E sad posto je on komiran moze jedna mala pomoc. Ako uzmem motor sutra, probne tablice se dobijaju istog dana? MEni dosli u nisu i pricaju mi po 3-4 dana se cekaju a ja nemam vreme da ih cekam zbog svih obaveza, i sad pitanje druge prirode kakve su cene taksija u bgu za nekih 10 km voznje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere

Drugar, autobus 33 ti ide od Slavije pa duboko u Kumodraz.. :D

Kontrola putnika inace retko ulazi u 33. :D

 

EDIT: sad sam pogledao adresu iz oglasa, ako je to ulica Daljska br 4, mozes doci do tamo autobusom 33 ali moras malo pesaciti, nekih 500m. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

E kolege rider.ni mi je burazer (rodjen, da :D) E sad posto je on komiran moze jedna mala pomoc. Ako uzmem motor sutra, probne tablice se dobijaju istog dana? MEni dosli u nisu i pricaju mi po 3-4 dana se cekaju a ja nemam vreme da ih cekam zbog svih obaveza, i sad pitanje druge prirode kakve su cene taksija u bgu za nekih 10 km voznje :D

 

oko 1000din tokom dana valjda...

Ja mislim da se dobijaju istog dana ali su skupe do jaja, zasto ne skines tablicu sa skutera i vozis sa istom do nisa, samo ne neku SO tablicu naravno, i tako niko nece te dira ni zaustavlja vidi kakvo je vreme nece panduri da budu van kola a ne da zaustavljaju motore :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja