Jump to content

Moto Zajednica

stare auspluhe

Recommended Posts

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

ako neko ima viska neki stari auspluh od nekog motora,ili dva,koji su mu za bacanje ili viska,treba mi,ionako cu ih poseci i iskoristiti samo krajeve,skinuti dimenzije itd,itd,naravno nebitno je od kog je motora,da nije bas od 50cm,radim na nekim projektima auspluha pa mi je potrebno viska ko ima,,,,naravno mogu da se oduzim sas neko pivo kabezu itd,itd,

ionako napominjem da cu ih seci i unistiti verovatno  :) :) :) mogu fabricki,mogu neki pokrljani,najbitniji su mi krajevi,ulaz i izlaz,ali mi je po malko potrebna i sredina,ali ako je nema,nevazno,projekat je cas se cuje cas se necuje  ;):D ;D na dugme  ;) ;) ;)

moz ovde moz na 063697094 placam postarinu itd itd,moz i neki skuplji u zamenu za neko sredjivanje motora itd itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

e jeb.. ma projekat je za razno razne masine,treba tu razno raznih ispitivanja itd, a naravno i sto vise modela,i specificnih krajeva,to jest izlaznih cevki okvira itd.. :)

pasuju i polomljeni akrapi josimure itd..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja