Jump to content

Moto Zajednica

sve o kawi z750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Ja sam isto uzeo blatobran od brrke, trenutno je kod Pikeca na farbanju a isto tako mi Pikec pravi ralicu. Trebalo bi da sve bude gotovo za par dana. Stavljam slike kad bude gotovo.

 

@damirs

 

Pozdrav za tebe,nismo se vidjeli od Beceja (kada smo se i upoznali),aj pa da vidimo kato to sto ti radis izgleza na Z-ecu. ;):)

Branko pa kako se nismo videli u Beceju, bio i ja tamo i to sa Damirom?Cekamo te na Palicu za 21.03. ;):). Damire al ces imati zekana najlepseg u gradu,mozda i sire ;) zovi kad to stavis da vidimo uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Branko pa kako se nismo videli u Beceju, bio i ja tamo i to sa Damirom?Cekamo te na Palicu za 21.03. ;):). Damire al ces imati zekana najlepseg u gradu,mozda i sire ;) zovi kad to stavis da vidimo uzivo.

 

E jbg. nemam pojma kako se nismo vidjeli. :o Ja bio u subotu i nedelju do 11h u kampu. :D Hvala na pozivu za 21.03.ali ne smijem nista obecati. :(

 

dsc01145.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

ja zavrsio sa farbanjem mopeda samo jos kad bi znao da okacim slike bilo bi jos lepse

Posalji na moj E-mail pa cu ja okaciti... ;) ;D

 

Slike stgle, pa evo da vidite sta je nas sektas Pile zimus radio... ;):)

post-770-12879067113677_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: 2006 DL650 ABS

Pile VRH! Za svaku pohvalu!

 

Nego evo i mog prvog problema sa zecom. Naime posto maltene i ne vozim zimi (vozio dva tri puta od ljeta) palim motor svakih nekoliko i svaki put je palio kao zmaj. Juce kad sam posao da ga upalim uopste nije htjeo da zavergla samo se cuje neko krčanje kad pritisnem dugme za paljenje. Da li neko zna o cemu se radi i da li je neko imao slican problem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Pile VRH! Za svaku pohvalu!

 

Nego evo i mog prvog problema sa zecom. Naime posto maltene i ne vozim zimi (vozio dva tri puta od ljeta) palim motor svakih nekoliko i svaki put je palio kao zmaj. Juce kad sam posao da ga upalim uopste nije htjeo da zavergla samo se cuje neko krčanje kad pritisnem dugme za paljenje. Da li neko zna o cemu se radi i da li je neko imao slican problem?

prazan ti je akumulator  100%moj je prosle zime stojao na motoru i u prolec ni da zavergla ,skinuo ga dole napunio  i upalio ,a ove zime sam ga skinuo sa motora i na toplom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Kotor
  • Motocikl: 2006 DL650 ABS

Pile VRH! Za svaku pohvalu!

 

Nego evo i mog prvog problema sa zecom. Naime posto maltene i ne vozim zimi (vozio dva tri puta od ljeta) palim motor svakih nekoliko i svaki put je palio kao zmaj. Juce kad sam posao da ga upalim uopste nije htjeo da zavergla samo se cuje neko krčanje kad pritisnem dugme za paljenje. Da li neko zna o cemu se radi i da li je neko imao slican problem?

prazan ti je akumulator  100%moj je prosle zime stojao na motoru i u prolec ni da zavergla ,skinuo ga dole napunio  i upalio ,a ove zime sam ga skinuo sa motora i na toplom

 

Pa cini se tako. A jeli ispustao taj zvuk: krrrrrrrrrr?

 

I sa kojim punjacem da punim? Jel moze obicni za akomulatore od auta? Znam da je amperaza jaca na automobilima ali nisam siguran gdje da nadjem punjac bas za motor. Ako mozes da mi napises neke specifikacije mozda?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Pile VRH! Za svaku pohvalu!

 

Nego evo i mog prvog problema sa zecom. Naime posto maltene i ne vozim zimi (vozio dva tri puta od ljeta) palim motor svakih nekoliko i svaki put je palio kao zmaj. Juce kad sam posao da ga upalim uopste nije htjeo da zavergla samo se cuje neko krčanje kad pritisnem dugme za paljenje. Da li neko zna o cemu se radi i da li je neko imao slican problem?

prazan ti je akumulator  100%moj je prosle zime stojao na motoru i u prolec ni da zavergla ,skinuo ga dole napunio  i upalio ,a ove zime sam ga skinuo sa motora i na toplom

 

Pa cini se tako. A jeli ispustao taj zvuk: krrrrrrrrrr?

 

I sa kojim punjacem da punim? Jel moze obicni za akomulatore od auta? Znam da je amperaza jaca na automobilima ali nisam siguran gdje da nadjem punjac bas za motor. Ako mozes da mi napises neke specifikacije mozda?

 

Obicno na akumulatoru pise kojom snagom punjenja treba koliko da se puni, pa iskalkulisi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Konacno montirana ralica i blatobran. Posto ne mogu da stavim slike, opet su vece od 256 kb, mozete ih pogledati na mom profilu na fejsu, ima link na prethodnim postovoma. Stavio sam opet link ali ne radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

evo stigla i ralica iz Nemacke napokon samo sto je od starijeg modela pa mora da seprekroji kod izduvne grane da bi se upasovala i nosaci da se urade mozda u toku nedelje ralica je iz firme www.ricambiweiss.de

post-5743-12879067972901_thumb.jpg

post-5743-12879067974047_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

evo stigla i ralica iz Nemacke napokon samo sto je od starijeg modela pa mora da seprekroji kod izduvne grane da bi se upasovala i nosaci da se urade mozda u toku nedelje ralica je iz firme www.ricambiweiss.de

 

Andjelo pogledaj ovu ralicu,mislim da bi odgovarala na Z750 bez prepravki. ;)

http://www.ricambiweiss.de/product_info.php/info/p437_DR407-KAWASAKI-Z1000-Z-1000--bellypan-belly-pan--SABOT.html/XTCsid/fb2t74saf8jt9aernpsrqvc4d3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja