Jump to content

Moto Zajednica

Oboren motociklista u Bulevaru

Recommended Posts

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

U bulevaru Kralja Aleksandra u 5 ujutru je oboren moj drugar Ivan (Rubber Duck) na svom Kawasakiju VN. Spustao se bulevarom i malo nize od Djeram pijace isekao ga je covek u automobilu, pokusavajuci da uradi polukruzno na sred ulice i preko pune linije. >:( >:(

Stanje mu je stabilno sad, ali povrede nisu male uopste. Citiracu njegovog oca, sa foruma Coper-Srbija:

 

"Kao ste vec procitali desilo se sto se desilo,covek zelep da se polukruzno okrene na bulevaru,malo mokro/skroz/nje cuo sirenu i eto belaja.Pukla desna kljucna kot,pukao nos,pocepan kapak na desnom okui.Malo ufaslovan malo zakopcan kopcama i dobro ugruvan,Sve boli narocito sada kada je pocelo da se hladi.oporavak 4-6 nedelja minimum sto se kljucnjace tice a za ostalo cemo  videti.Motor ulupan ali nije defektiran pa neznam sta mu je.

Hvala Vuletu bas mi se nasao jutros,a hvala i ostalima koji su se javljali i interesovali za zdravlje Gumenog.

  Veliki pozdrav od Tata ljube."

 

Sad cemo otici da odslepujemo motor, nadam se da ce biti sve ok sa Gumenim.

 

P.S. Dve veceri pre ovoga, umalo ga na moje oci, nije oborila jedna devojka na Slaviji, spustajuci se iz Beogradske ulice. Mi smo iz kruznog toka izlazili u Kralja Milana.

Strasno, jednostavno ga nije htelo! :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd, Vračar, Vračar

sve zelje za brz oporavak ..

 

jedno pitanje, molim te nemoj pogreshno da shvatish, kada vidim kolichinu i ozbiljnost povreda

zanima me kojom je brzinom ishao drugar i sta je imao od opreme na sebi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Architect, 339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Hornet S

sve zelje za brz oporavak ..

 

jedno pitanje, molim te nemoj pogreshno da shvatish, kada vidim kolichinu i ozbiljnost povreda

zanima me kojom je brzinom ishao drugar i sta je imao od opreme na sebi ...

Sad sam saznao sve detalje. Krivica je podeljena. On je isao u drugoj traci, a automobil je radio polukruzno izmedju plasticnih stubica nasred ulice. Traka za centar je potpuno razvaljena i motor je isao u suprotnom smeru. Od opreme je imao Kacigu, jaknu, i mozda jos nesto, ali je kaciga dzet i ona ga je zapravo isekla. Jbg ljudi, nosite full face.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

`bem ti sunce, od kad su raskopali, svaki dan se na posao tuda vozim uglavnom kontra smerom, jer je prazan... Al` imam bolju foru protiv okretaca, drzim se skroz levo uz radove dok god ne ide niko iz grada, a onda se lagano presaltam u gradiliste, jos levlje, jer tu kola ne zailaze... To je uglavnom skoro cela traka, posuta preprekama, ali motor moze...  Napominjem da se radi o jutarnjem spicu i brzini od 20-30km/h...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Da nam se dečko brzo oporavi.

 

Podeljena krivica...hm...Po rečima mog drugara koji je taksista i puno puta je, nažalost, imao lakša ili teža čukanja po gradu, ovo je najčešći rezultat uviđaja saobraćajaca kad god situacija nije skroz jasna kao dan. Tako im je najlakše da urade.

Naravno, ne tvrdim da ovde zaista nije bilo obostrane odgovornosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja