Jump to content

Moto Zajednica

Nalepnice-bezbednost

Recommended Posts

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

dr.sharba  sorry nisam bio online dva dana pa nisam stigao da ti odgovorim, ali vidim da si se snašao :)

 

svi koji žele nalepnice - eto ima ih kika, ima ih kod mene a i u Ruzveltovoj, pa kako je kome najlakše.

 

1. KIKA-Viktoria

2. Kengurrrr

3. maxxa

4. gosa

5. Busman

6. scuba

7. Popsy

8. šmizla

9. jager

=7500 din

 

Dakle sada imamo i 1000 din za drugu turu :) ja ću pokušati da napravim nešto po BusManovom predlogu, ali ako ima neko ko se ozbiljnije bavi grafikom bilo bi bolje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 66 postova
  • Lokacija: Bg

Ja sam se prijavio da dam 1000din.i nosio na konjarnik kad nije uspelo okupljanje,e sad ako bi mi neko rekao gde da odnesem pare i kad da ne bude obecao a nema ga

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Dakle sada imamo i 1000 din za drugu turu :) ja ću pokušati da napravim nešto po BusManovom predlogu, ali ako ima neko ko se ozbiljnije bavi grafikom bilo bi bolje :)

Ima li predloga za text?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Ja sam se prijavio da dam 1000din.i nosio na konjarnik kad nije uspelo okupljanje,e sad ako bi mi neko rekao gde da odnesem pare i kad da ne bude obecao a nema ga

 

evo mog broja - 0641983069 - živim na Zvezdari, radim na Dorćolu, pa biraj :) a možemo i negde po gradu da se nađemo... a možeš da ostaviš i kod Siniše u Ruzveltovoj, kod njega sam ostavio i neke nalepnice...

 

Ima li predloga za text?

 

Pogledaj na strani 13 BusMan je obavio istraživanje i dao predlog što treba uzeti u obzir.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Prhovo - Pećinci
  • Motocikl: Suzuki RF600R

Ima li predloga za text?

 

Pogledaj na strani 13 BusMan je obavio istraživanje i dao predlog što treba uzeti u obzir.

 

Ok. Hvala.

 

meni je najbolji citat : 1. ''NEKO VAMA DRAG VOZI MOTOR!GLEDAJ DVAPUT!!''  ili  2. ''NEKO TEBI DRAG VOZI MOTOR!OBRATI PAZNJU NA MOTOCIKLISTE!''

 

1 je bolji... +1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1844 postova
  • Lokacija: Beograd

Video sam u sredu prvi put ovu nalepnicu na nekom zelenom BMW, propustio sam ga kod cesme na topcideru(tamo gde je Ivana dj pala), vidi se samo` Spasi zivot` sitna slova se bas slabo primete i to ako neko hoce da obrati paznju.

Generalno svidja mi se ideja taman sad mogu da se izvuku iskustva i da se napravi nesto efikasnije(uglavnom bolje ista nego nista)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Kneževac-Beograd
  • Motocikl: zx400r ninja

razdelila sam danas skoro sve (ima jos nekih 5 komada) na akciji u sremčici

 

kintu je dodao još (nadam se da sam dobro zapamtila, ako je greška nek se javi "pošteni nalazač" :-))

dragan66

 

1. KIKA-Viktoria

2. Kengurrrr

3. maxxa

4. gosa

5. Busman

6. scuba

7. Popsy

8. šmizla

9. jager

10.dragan66

=7500 din+500 din

 

javi se maxxi da ti dam tj. da kažeš di i kad da ti doturim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Mogli bi da napravimo neku nalepnicu koju bi delili prolaznicima na protestu sedamnaestog. Neshto prosto i jednostavno za vlasnike automobila koji poshtuju motocikliste.

Npr: Ja pazim na motocikliste!

 

Kratko i jednostavno (malo texta - velika slova) ali opet funkcionalno.

Aj ako ste za, da ubrzamo i odradimo to. Ja dajem chrvenu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ja sam za, BusMan je dao takav predlog, i meni se dja...

 

jel' ima neki dobrovoljac za izradu ili  da ja petljam po photoshopu? :)

 

aj večeras ionako završavam neki sajtić pa ću usput i ovo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

@KTM+A

Nalepnice koje smo pravili su dimenzija 24,5x5,5cm na beloj foliji i sa crnom i crvenom i koštale su 6,5din/kom a minimalni tiraž je 1000, mada bi možda moglo i manje, ali mislim da je besmisleno... a i povećalo bi cenu.

 

ova nalepnica koju si ti doneo je fina, ali je veća i ima plavu, crnu i crvenu boju... ako bismo je modifikovali (mislim na boje, a možda i na veličinu) ne bi bila skuplja :)

 

danas ću okačiti neke nove predloge za nalepnice... mislim ono što su ljudi predložili a ja probao da izvedem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Lepo od tebe sto se trudis ali mi nije jasno zasto pokusavas da izvedes bilo sta?

 

Imas vec gotovo na prvoj strani teme sto su ljudi koristili i koriste u svetu

a posto srbija kasni godinama za svetom to nam olaksava sve jer kad imas neki problem utesna cinjenica je da ga je neko negde pre tebe vec imao i vec ga resio pa sve sto trebas da uradis je da primenis njegovo resenje. Brzo i efikasno!

 

Eventualno samo da se prevede na srpski

 

ali ne ne bi mi bili srbija da se mi ne pravimo pametni i prepravljamo sve jer to moze bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

neću da se pravim pametan... na prevod sam prvenstveno i mislio, a druga stvar, većina onih nalepnica je u boji, što povećava cenu... dakle samo da se držimo nekog kalupa da ne bi menjali cenu...

konkretno sam uzeo jednu da prevedem i prepravim sliku u crno belo, a druga je ona ideja "ja pazim na motocikliste" ili kako već...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Evo prostog reshenja Busmanove ideje. Ako se shtampa na zhutoj foliji radice se samo jednom bojom (crna) shto nalepnicu chini josh jeftinijom i lakshom za izradu. To nam ostavlja prostora da ih shto vishe uradimo i podelimo narodu.

 

PS. Takodje, ovo bi trebalo da asocira i na zhuti saobracajni znak obaveshtenja. :)

 

japazim2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

kuL, meni se đa! ja nisam mogao da se odlučim za font... hoćemo li da stavljamo i neku sličicu pored?

 

EDIT: može da bude sa crvenim okvirom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ove sam napraviop još pre par dana ali sam sinoć ubacio kacigu (to je sa jedne od nalepnica sa prve strane)

 

02-1.gif

 

01-1.gif

 

iskreno, meni se ova koju je ugac napravio više sviđa :) al ajd da ne bude da sam ove radio za "dž"...

 

p.s.

možda bi trebalo i ovako nešto da uzmemo u obzir (ovo uzeh iz teme "Putevima i džadama Male Azije i Bliskog Istoka", nalepnica iz Bugarske)

pKJlE_motoboxstickercropdn6.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Nije ti losha ideja Maxxa, ali bi trebalo josh malo da se razradi.

 

Evo josh jednog slozhenijeg primera. Slozheniji zbog sechenja i boje vishe.

 

pazim_znak.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

ova je još bolja! ali u pravu si, nije zgodno za sečenje... ali ako bi trougao, odnosno znak bio unutar nalepnice, onda bi bilo lakše.

sad imamo 4 "boje" ...  onda ili da pozadina bude bela ili unutrašnjost znaka žuta... mada ne znam koliko bi je to promenilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Nepotrebno coshe gore desno bi bilo isecano naknadno od strane lica koje preuzme nalepnicu. Mozhemo chak dodati text "ovde iseci". :)

 

pazim_znak2.jpg

 

Ako se slazhete da je ovo OK, valjalo bi shto pre pronaci jeftinu shtampu i skupiti novac za istu. Lepo bi bilo podeliti ovo narodu ispred skupshtine. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Evo jednog predloga. Nisam se puno potrudio, cisto da imate predstavu. Mislim da je najbitnije da je upadljivo, i da se brzo cita. Malo je podugacak tekst na aktuelnoj nalepnici, ne znam koliko se uspesno cita.

Nema previse sentimentalnosti u mojoj verziji, ali mislim da ce lakse biti uocena i dovoljno shvacena.

 

(naravno, ovo verzija od 30 sekundi, lako bi napravili da to na nesto lici, ako vam se dopada ideja.)

post-474-12879070657414_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja