Jump to content

Moto Zajednica

Misteiozna sijalica

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova

Vec sam pisao o ovome,tako da se izvinjavam onima koji ponovo citaju u nadi da moze doticni problem da se resi....

Vozim Afriku Tvin XRV 650-1988 godiste-ima duple okrugle farove (kao model 750) sa nesrecnim zutim sijalicama (za francusko trziste).Radi se o tome da mi je jedna riknula a oznaka joj je 12 V  36/36W  ,precnika 21,5 cm oko grla i ima na njemu 3 izbocine (za fasung) koje su na istoj visini i na istim razdaljinama kao u obliku znaka Mercedesa a na dnu grla ima malu plocicu i standardna 2 lema.Pretrazio sam dosta radnjii na kraju i taj FAREL ali  je mrka kapa da se pronadje.Jedan lik kod Lipovog Lada koji ima dosta tih delova za motocikle-zove se Zoran je rekao da ce da pokusa da je izbunari ali cisto sumnjam...

 

Voleo bih ako moze neko da mi da konkretno resenje,rado bih je slikao ali ne znam da kacim slike ovde,mogu mu je poslati na e-mail ili slicno,da li poznajete nekog ko mozda moze strucno da odradi prepravku za normalni fasung i sve ostalo sto bi  trebalo da se uradi a da me pri tom ne odere za tu uslugu.

UNAPRED ZAHVALAN---Bojan.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1740 postova
  • Lokacija: JAGODINA
  • Motocikl: Tomos 14M BMW R 26 BMW R 65 BMW R1150R

razbijes tu sijalicu i u to grlo nabudzis H4 od skutera koji nosi 35/35w. ja sam tako budzijo neke sijalice dok se nisam setijo da promenim "fasung" na faru koji je bijo za klasicnu sijalicu a ja stavijo za H4...

 

da si u Jagodini pa da svratis da vidim sta moze da se nabudzi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja