Jump to content

Moto Zajednica

Dizalica

Recommended Posts

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Kad sam vec slikao po garazi, evo i da se pohvalim, pre 2 nedelje mi kupili drugari ovu dizalicu za rodjendan :D. Ekstra stvar, samo kolko piju mogo sam za te pare i dva bildera da angazujem da drze motor u vazduhu dok se radi i majstora pride da ne mastim ruke, a neparnim danima i neku ribu da me ladi lepezom i donosi pivo dok nadgledam heheheheeeeeeeeheeehe...

 

404.jpg

 

 

Sala mala, da se ne naljute ovi moji alkoholicari, posto citaju ovo!!! Ne brinite za sledeci rodjendan ce da popijemo onu elektricnu, za kola :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd
Kad sam vec slikao po garazi' date=' evo i da se pohvalim, pre 2 nedelje mi kupili drugari ovu dizalicu za rodjendan :D. Ekstra stvar, samo kolko piju mogo sam za te pare i dva bildera da angazujem da drze motor u vazduhu dok se radi i majstora pride da ne mastim ruke, a neparnim danima i neku ribu da me ladi lepezom i donosi pivo dok nadgledam heheheheeeeeeeeheeehe...

[/quote']

 

preselicu te ja u Pirot gde ti je i mesto !!! vidi bre kaka je lepa ,pa mozes agregat da prebacis u nju i da se vozis na njoj bez problema :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12092 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

I moja Afrika je sada u ovakvom stanju! Do duse, ne na fancy dizalici nego na fancy panju. Moze li se znati sta si sve radio, da nesto ne propustim ja na mojoj?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Auuu, jesi me... Moram da priznam da nemam adekvatan odgovor na ovo, da udarim kontru, i prebacim zajebanciju, ali Djuro budi na oprezu, nindze nikad ne spavaju :ninja: ima jedan Stanislav da ti uleti kad se najmanje budes nadao :D

Pamti pa vrati, bilo vec jednom :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne brinem ja da ce to biti nesto podmuklo...iz potaje...ali spreman sam!! :)

 

Nego, dizalica je stvarno do jaja. Stoji Africi kao salivena....vidi se da joj je tu mesto :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
I moja Afrika je sada u ovakvom stanju! Do duse' date=' ne na fancy dizalici nego na fancy panju. Moze li se znati sta si sve radio, da nesto ne propustim ja na mojoj?[/quote']

 

Rastavio auspuh, nije bilo ni grama vune, sad treba to da pazarim i napunim ga. Jedino sto ce Smajser da mi place, nece vise da ga raduje mio zvuk ispod prozora :D

Skinuo karburatore, a Luka ih rasatavio u sastavne delove opro sve i opet sastavio, nije ostao ni jedan deo viska... Radi ko Japanac. ko ona deca sto slazu sarenu kocku za 3 sekunde, eto bas tako...

Rastavio kompletno sve kocione kandze, creva id... opro skoro sve, jos nisam zavrsio, jedna gumica po kojoj kliza onaj pin mi pukla, sad moram da narucim ceo set, kuku meni...

Copava na plastifikaciju...

Podmazo sve sajle...

 

Nego, smorih se sad, mislio sam da sam bog zna sta uradio, a sad kad sam naveo stade u tri reda... Mora da izbacimo ono pivo iz garaze :D Jbg, najvise vremena ode na ciscenje i gluposti...

 

Slede jos stelovanje karburatora, sklapanje kocnica, promena ulja i filtera, punjenje topa, i mislim da ce to biti sve... Antiftiz sam menjao prosle zime tako da to nema potrebe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir
Ne brinem ja da ce to biti nesto podmuklo...iz potaje...ali spreman sam!! :)

 

Nego' date=' dizalica je stvarno do jaja. Stoji Africi kao salivena....vidi se da joj je tu mesto :mrgreen:[/quote']

 

Auuuuuuuuuuuuuu, dajte mi vazelin, da mazem grudi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc
I moja Afrika je sada u ovakvom stanju! Do duse' date=' ne na fancy dizalici nego na fancy panju. Moze li se znati sta si sve radio, da nesto ne propustim ja na mojoj?[/quote']

 

Rastavio auspuh, nije bilo ni grama vune, sad treba to da pazarim i napunim ga. Jedino sto ce Smajser da mi place, nece vise da ga raduje mio zvuk ispod prozora :D

Skinuo karburatore, a Luka ih rasatavio u sastavne delove opro sve i opet sastavio, nije ostao ni jedan deo viska... Radi ko Japanac. ko ona deca sto slazu sarenu kocku za 3 sekunde, eto bas tako...

Rastavio kompletno sve kocione kandze, creva id... opro skoro sve, jos nisam zavrsio, jedna gumica po kojoj kliza onaj pin mi pukla, sad moram da narucim ceo set, kuku meni...

Copava na plastifikaciju...

Podmazo sve sajle...

 

Nego, smorih se sad, mislio sam da sam bog zna sta uradio, a sad kad sam naveo stade u tri reda... Mora da izbacimo ono pivo iz garaze :D Jbg, najvise vremena ode na ciscenje i gluposti...

 

Slede jos stelovanje karburatora, sklapanje kocnica, promena ulja i filtera, punjenje topa, i mislim da ce to biti sve... Antiftiz sam menjao prosle zime tako da to nema potrebe...

 

Zaboravio si da ispustiš letnji i naduvaš zimski vazduh u gume, tj. ovogodišnji :D:D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Takva dizalica je extra stvar, mislim da mi je Dirty pomenuo da nije ni previse skupa (da ne ispadne da omalozavam poklon :D ). Jedino sto nije bas prikladna za sve vrste motora... Ok je za enduro i kruzere, al za nas oklopnjake, tesko da moze da pomogne :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Takva dizalica je extra stvar' date=' mislim da mi je Dirty pomenuo da nije ni previse skupa (da ne ispadne da omalozavam poklon :D ). Jedino sto nije bas prikladna za sve vrste motora... Ok je za enduro i kruzere, al za nas oklopnjake, tesko da moze da pomogne :)[/quote']

Pablo zar ne vidis da je to za ova radna vozila - traktore, kombajne... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja