Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc braco kinezi

Recommended Posts

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Malo sam trazio po forumu ali nisam mogao naci neku korisnu informaciju u vezi djelova za kineze.Tacnije interesuju me cjene nekih djelova ,konkretno sprint pulser.Da li neko zna nesto vise o ovome ili i je li kupovao stvari tipa plastika, farova, sjediste i tako to.Nemora biti ovaj model  cisto da znam cijene  djelova za kineze.Posto ste najbrojnija "sekta" na forumu ocekujem adekvatnu pomoc. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ne znam da li je do sada neko trazio ove stvari, ali mogao bi da pogledas i da se raspitas u Sprint-u i Keeway-u, od Exceed-a, ako odgovara nesto, a koliko znam, delovi za ovaj model su dosta povoljni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5242 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Ma znam ali me cisto orjentaciono interesuje jel neko kupovao neki dio , recimo far-20, 30, ili 100eura  blatobran 20 , 30 , 50 , 100 ili bocna plastika 20 , 30 , 50, 100.Samo da vidim jel se isplati kupovati ili da uymiym polovno od nekog markiranog motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

ja znam za sprint marku, i to skutere da komplet bocna plastika nije vise od 2-3 hiljade dinara..tako sam cuo...e sad,pulser i nema toliko plastike poput skutera,tako da pretpostavljam da je jeftinije...Pulser,Quingi SM i Yuki i jos dosta sa slicnim imenima su u prinicipu isti motori,tako da im i delovi pasuju...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

za quinqi su katastrofa skupi delovi , repna plastika za SM model je 50e a Acerbis za KTM u NS ima za 30tak ... znachi sve shto ti padne na pamet okreni Kiwi ili Sprint mislim da su njihovi delovi najjeftiniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Sto se tice plastika ja sam za Sprinta porucio Prtljaznik za Sprint Max-a, cena 900 dinara. Pretpostavljam da i ostale plastike nisu mnogo skupe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Ma znam ali me cisto orjentaciono interesuje jel neko kupovao neki dio , recimo far-20, 30, ili 100eura  blatobran 20 , 30 , 50 , 100 ili bocna plastika 20 , 30 , 50, 100.Samo da vidim jel se isplati kupovati ili da uymiym polovno od nekog markiranog motora.

Cini mi se da je neko napisao da je Rezervoar od Keeway-a 35e, toliko znam.

 

Na Qingqi nemoj da gubis vreme, posto oni rade i prodaju i Suzuki (a i Qingqi pripada Suzukiju i koristi njihove komponente), resili uvoznici da naplacuju kao za Suze. Kinroad su malo isto podigli cene, eventualno da pozoves i njih da se raspitas, mada mislim da je Keeway najbolji u toj prici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

A да човек лепо контактира Грдоја и чује праву информацију?

Grdoje ne radi na prodaji i informacijama, tako da je bezveze da ga gnjavi, pitanje je i koliko je on upucen u cenovnik.

 

Nazove lepo masstehnic, sluzbu za rezervne delovi i istog momenta informacije koje ga interesuju. Ne moze lakse.

 

Nego osim pulsera, imaju i onaj 50ccm enduro(cross su ga krstili), pa mozda od njega bude bolje & jeftinije, ba bih se da sam na njegovom mestu raspitao i o njegovim plastikama. S' obzirom da taj motor ne kosta vise od 1000e, verovatno su delovi jos jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

www.sprintscooters.com

 

Naravno, zoves NS, odn uvoznika. Videces kontakt na sajtu. (cini mi da njihov broj ima na dva mesta, ako nazoves neopostojeci, okreci onaj drugi jer je na jednom "stamparska" greska)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Ниш, Јужна пруга

Сигуран сам да је Богда напасовао аутомат за жмигавце од трактора на Принца, тако да се то вероватно пасује и на остале кинезе.

Брате узимај мотор и вози, моја прва искуства кажу да кинези нису толико лоши колико их људи покушавају да пљују.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja