Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA TDR 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav svima! Dugo vec trazim da kupim nekog japanca male kubikaze za male pare u enduro verziji, pa sam naisao na Yamahu tdr 125. Motor je 1998, presao oko 20000, malo izgreban sa strane, verovatno pad, ali su plastike ostale cele. Ostalo je ok. D li je ko vozio ovaj model i kakvi su utisci? Da li je cena 1300 Eur visoka, ili je OK? Cao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ima jedna u oglasima, i to devojka vozila.Jedan moj drug je imao, prodao je za 1000, al to je ispod cene, ok ti je ta cena, ali ako je motor ok.Ne volim motore sa kojih je padano...Dobro pregledaj i kaparisi :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova
Ne volim motore sa kojih je padano...

Nerealno je oèekivati da niko nije pao sa motora koji je vozio skoro deset godina, ja u mom skromnom iskustvu još nisam sreo motor te starosti a da sa njega nije padano, bar malo.. :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Nerealno je oèekivati da niko nije pao sa motora koji je vozio skoro deset godina, ja u mom skromnom iskustvu još nisam sreo motor te starosti a da sa njega nije padano, bar malo

 

Jos ako je cross...

Sta mu fali ako je padano sa njega, samo da nije nesto ozbiljnije, tipa pucanja rama ili tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Ako je taj TDR "Belgarda" što prodaje devojka crni i sa uradjenim kitom? E, ta sprava ima oko 30 konja...

Vozio sam ga i oduševio se.

 

Samo što lièno imam averziju prema cvajama starijim od tri god....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Beograd
Ima jedna u oglasima, i to devojka vozila.

 

U kojim se oglasima pojavio moitor o kome pises? Ako je u boljem stanju od ovog koga sam gledao, onda da pogledam i taj? Hvala, pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Ima jedna u oglasima' date=' i to devojka vozila.

 

U kojim se oglasima pojavio moitor o kome pises? Ako je u boljem stanju od ovog koga sam gledao, onda da pogledam i taj? Hvala, pozdrav![/quote']

 

Kontktiraj našeg brata CIGU,naæi æeš ga meðu èlanovima,on ima jednu u Švajcarskoj,fantastièna je! :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Ovako...Sto se tice padova ne mislim na one padove pri kojima se oguli plastika, slomi migavac nego one pri kojima puca ram, krive se vile, narusava se ciklistika, a to po mom misljenju vise nikad nece biti dobar motor.A ovaj oglas se nalazi na forumu, u rubrici "prodajem".Cena 1500 jevreja, ali kaze da je odlicna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja