Jump to content

Moto Zajednica

AVALA MOTO FEST MK FAMILIJA

Recommended Posts

  • Free rider, 814 postova
  • Lokacija: Beograd/Borca
  • Motocikl: 2014 BMW R1200RT

Sa malim zakasnjenjem.

Isao sam u subotu, sa gospodjom kao suvozacem, lep dan i lep razlog za voznju do Avale. Prva stvar koja me je iznervirala kad smo stigli je cena od 400 din za ulaz, ali ajde sta je tu je. Dok sam vadio pare da platim primetim da neko placa a neko ne. Neki dobijaju priveske iako nisu platili ulaz, ja naravno nisam dobio. Posle pitam gde je majca za gospodju, a oni mi kazu neznam vidi dole, tako da smo ispusili i za majcu. I mislim da je cena pica bila velika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U Petak uveche, dok smo Deyan76, Misha-Pei i ja razgledali Dejanov novi motor na parkingu, Homo Balkanikus Idiotikus je krenuo da puca, ali ne jednom, ne dvaput, ne tiput - nego100 puta.

 

Odjednom je pucanje prestalo, kad smo sishli dole chuli smo shta se desili i apsolutno nemam nishta protiv Dekijeve reakcije. Momak je lepo zamoljen da prestane, a red je da kao gost postuje kucni red organizatora - a posto nije ni tada prestao, morala je da padne upotreba sile sto potpuno opravdavam.

 

Deki Familija je pravilno postupio, kako bi ostalim gostima omogucio prijatan boravak na skupu, i zastitio ih od morona-pucaca.

 

Pucachi i oni sto pale gume su glavni razlozi sto zibegavam moto skupove.

 

;) 

 

14aepll.jpg

 

 

Podrzavam transparent, glupost "pucacha" je nasilje nad nasim nervnim sistemima, a to je bas to - "pucanje", paljenje guma, i slicno devijantno i nenormalno ponasanje.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Majice su bile za žene koje se same dovezu na motorima i koliko znam, one su ih i dobile :)

 

pa i nisu bas, izgleda da se malo otrglo kontroli deljenja majica u petak pa u subotu bas nije bilo, ali nije ni mnogo bitno. Majica k'o majica uvek ima neku vrednost koja moze da se meri trzisno, ali je u ovom slucaju prava vrednost bila bas u potenciranju i vrednovanju dolaska lepseg pola samostalno na motociklistima, te je i uspomena sa majicom tim povodom ona prava vrednost.

 

Ruku na srce, ulaz nije placan za njih :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2881 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Bio sam tamo kada su deljene majice, u subotu oko 16 sati, za devojke koje su same dosle motorima. Tada su delil ii nekoliko kaciga, u saradnji sa AMSS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

Pozdrav,

 

Majice su bile za žene koje se same dovezu na motorima i koliko znam, one su ih i dobile :)

 

pa i nisu bas, izgleda da se malo otrglo kontroli deljenja majica u petak pa u subotu bas nije bilo, ali nije ni mnogo bitno. Majica k'o majica uvek ima neku vrednost koja moze da se meri trzisno, ali je u ovom slucaju prava vrednost bila bas u potenciranju i vrednovanju dolaska lepseg pola samostalno na motociklistima, te je i uspomena sa majicom tim povodom ona prava vrednost.

 

Ruku na srce, ulaz nije placan za njih :)

Simpaticna greskica  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ah, od celog foruma sam mogao u pola noci da nadjem ko je to tacno uocio greskicu :)

 

Hvala Dule, ali kao sto kazes, toliko je simpa da nema potrebe ispravljati vise :)

 

Miso, ne znam gde smo onda mi bili ali lepo su nam na kapiji rekli to sto sam napisao. Doduse, ne znam kako se nismo videli u subotu uopste, e to mi je tek cudno, ja sam bio ono najsporije bice sto se kretalo kroz kamp :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2881 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ma, ja sam otisao oko 16:15. 16:30 i vise nisam vracao. A tvoj BMW nisam video nigde. Samo mi je srce stalo kod onog Rausevog CBX-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ja kad sam doshla u petak, na svom motoru, na ulazu sam dobila privezak i ne znam shta josh... nisam platila ulaz, a rekli su mi da dole na shtandu uzmem 2 majice. Na shtandu su takodje bili ljubazni i rekli mi da biram koje 2 majice zelim... tako da sam ja dobila to shto su obecali organizatori...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ja kad sam doshla u petak, na svom motoru, na ulazu sam dobila privezak i ne znam shta josh... nisam platila ulaz, a rekli su mi da dole na shtandu uzmem 2 majice. Na shtandu su takodje bili ljubazni i rekli mi da biram koje 2 majice zelim... tako da sam ja dobila to shto su obecali organizatori...

 

A besplatan prevoz do kuce ??? Pa i to se valjda rachuna...

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Familijo, svaka cast na organizaciji. Odusevili ste me! Muzika, drustvo, pice, hrana... Sve je bilo extra! Odusevila sam se besplatnim ulazom i poklon majicama a najvise onim da ko nema da plati ulaz moze da udje slobodno! A kome je puno 80 din za pivo nije trebao ni da dolazi (skoro pa toliko je i ispred dragstora). A i da nisam sve to dobila pa sta! Nisam dosla zbog glupog priveska i majice! Ovo je bio moj prvi moto skup i stvarno sam se extra provela. (eh da... umalo se i udala :P :P :P). Sto se tice incidenta, da sam ja bila na Dekijevom mestu udarala bi i po bubrezima jer takvi " ljudi" jedino taj jezik i razumeju. Velika podrska Dekiju od mene i Lorda Jos jednom SVAKA CAST i vidimo se ponovo sledeceg puta!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Zamolio bih moderatora il bilo koga ko ima te mogucnosti da prekine ovo velicanje nasilja, ako se covek branio svaka cast ali podrzavati silu i batinanje stvarno nije u redu!

Da se odmah razumemo ja sam u onoj grupi koja odavno ne ide po skupovima zbog "tih" likova.

Ne bih tupio o tome da se to moze regulisati kad se prijavljuje skup a i ljudi su vec pisali o raznim aspektima zakona.

Ali ako neko pravi skup za 2,3,4,5000 ljudi onda mu neka stanica milicije odredjuje koliko ljudi mora da ima u obezbedjenju kao i koliko wc-a neka komunalna inspekcija. A kada to ne moze da kontrolise sam je kriv!

I pored svega zelim organizatorima da ovo preraste u pravi BG skup!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Zamolio bih moderatora il bilo koga ko ima te mogucnosti da prekine ovo velicanje nasilja, ako se covek branio svaka cast ali podrzavati silu i batinanje stvarno nije u redu!

Da se odmah razumemo ja sam u onoj grupi koja odavno ne ide po skupovima zbog "tih" likova.

...

 

Dete koje je plakalo posle bio je moj sin Nikola,i borio se kao lav iako je plakao. Stici cu uskoro da napisem celu pricu jos rasklanjamo Avalu. Udarili su me sa ledja dok sam jednoga od njih opominjao po treci put.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pazi, ovde imamo jednu anomaliju pa se ne moze tako prosto sagledati dogadjaj:

 

pucaci su odvrtali gas i organizator je tri puta silazio da ih zamoli da prestanu. Nije ocekivao incidente pa je isao sam. Poneo je cak i bonove za pice i nudio im besplatno pice da bi prekid pucanja bio u sto benignijoj atmosferi. Udaren je tom prilikom s ledja, a zatim su ga poceli udarati sa svih strana pucaci, a nespremnost je posledica puke zelje da se sve zavrsi bez nasilja. Ne treba biti previse pametan pa zakljuciti da je organizator okruzen i svojim ljudima koji su posle toga prisli da zastite Dekija, a sama tuca je dosla do nivoa do kog je dosla. Dakle, nekakvog klasicnog nasilja nema sem ako pucanje i napad na organizatora ne smatramo klasicnim nasiljem, i to je to.

Sam proceni koliko je tu izostala kontrola ili nije, ali verovatno nisi bio u prilici da nekom pucacu u ekstazi kazes da prestane sa time.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

Pa naravno da je bilo u odbrani! To niko nije ni osporio! A i sta ste se svi uhvatili za to? Pored toliko lepih stvari vi ste nasli da pisete o par samara! A gde je to kako je pasulj bio fino ljut, hleb bio svez, necija domaca bila savrsena (molila bih lika koji je doneo 0.5l rakije da se javi na pp radi kupovine bar 5l rakije :P :P :P), sto je ozvucenje bilo extra, sto je bilo jako lepih motora, sto je drustvo bilo raspolozeno? Sto se mene tice organizator je savrseno odradio posao! U jednom trenutku je bilo pucaca a u sledecem NE! I kraj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Stvarno ne bih da se prepucavam ili da bilo kome drzim slovo ali uvek postoji jedno ali, kada pravis zurku za 20 ljudi jedna tvoja pogresna procena moze da ubiije nekoga!

Bio sam ugostitelj i vrlo dobro znam sta moze da mi donese pogrsna procena.

Neznanja ili ne spremnost nas ni pred kojim sudom ne oslobadja odgovornosti!

Ako ti ne mozes plati nekog da ga iznesu!

toliko od mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Zamolio bih moderatora il bilo koga ko ima te mogucnosti da prekine ovo velicanje nasilja, ako se covek branio svaka cast ali podrzavati silu i batinanje stvarno nije u redu!

Da se odmah razumemo ja sam u onoj grupi koja odavno ne ide po skupovima zbog "tih" likova.

...

 

Dete koje je plakalo posle bio je moj sin Nikola,i borio se kao lav iako je plakao. Stici cu uskoro da napisem celu pricu jos rasklanjamo Avalu. Udarili su me sa ledja dok sam jednoga od njih opominjao po treci put.

 

;)

 

 

Nasilje jednog jedinog pucacha nad vecinom mirnih i kultirnih gostiju skupa moralo je da bude prekinuto na neki nacin, kako bi se dobra atmosfera odrzala tokom celog skupa. Deki je pokusao lepim, bio napadnut - pa ako je primenio "ogranicenu" silu uradio je to u najboljoj nameri da kao organizator zastiti posetioce skupa od maltretiranja jednog neizivljenog manijaka.

 

Kao sto napisah ranije, ne opravdavam nasilje - ali neki put je to jedini nacin.

 

Na skupu sam bio samo u Petak uveche, i osim tog malog incidenta - sve ostalo je bilo na visini. Prijatno provedeno veche sa gomilom drugara.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX250R

Pozdrav,

 

Majice su bile za žene koje se same dovezu na motorima i koliko znam, one su ih i dobile :)

 

pa i nisu bas, izgleda da se malo otrglo kontroli deljenja majica u petak pa u subotu bas nije bilo, ali nije ni mnogo bitno. Majica k'o majica uvek ima neku vrednost koja moze da se meri trzisno, ali je u ovom slucaju prava vrednost bila bas u potenciranju i vrednovanju dolaska lepseg pola samostalno na motociklistima, te je i uspomena sa majicom tim povodom ona prava vrednost.

 

Ruku na srce, ulaz nije placan za njih :)

Simpaticna greskica  ;)

 

 

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: VOZDOVAC-MEDAK

Pozdrav,

 

pazi, ovde imamo jednu anomaliju pa se ne moze tako prosto sagledati dogadjaj:

 

pucaci su odvrtali gas i organizator je tri puta silazio da ih zamoli da prestanu. Nije ocekivao incidente pa je isao sam. Poneo je cak i bonove za pice i nudio im besplatno pice da bi prekid pucanja bio u sto benignijoj atmosferi. Udaren je tom prilikom s ledja, a zatim su ga poceli udarati sa svih strana pucaci, a nespremnost je posledica puke zelje da se sve zavrsi bez nasilja. Ne treba biti previse pametan pa zakljuciti da je organizator okruzen i svojim ljudima koji su posle toga prisli da zastite Dekija, a sama tuca je dosla do nivoa do kog je dosla. Dakle, nekakvog klasicnog nasilja nema sem ako pucanje i napad na organizatora ne smatramo klasicnim nasiljem, i to je to.

Sam proceni koliko je tu izostala kontrola ili nije, ali verovatno nisi bio u prilici da nekom pucacu u ekstazi kazes da prestane sa time.....

 

   Sale je detaljno opisao dogadjaj, stvarno nisam ocekivao problem i vecina obezbedjenja je bila na kapiji tako da kazan nije bio tu i pored njega sekira jos bi me i tukli na sopstvenom skupu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Zamolio bih moderatora il bilo koga ko ima te mogucnosti da prekine ovo velicanje nasilja, ako se covek branio svaka cast ali podrzavati silu i batinanje stvarno nije u redu!

Da se odmah razumemo ja sam u onoj grupi koja odavno ne ide po skupovima zbog "tih" likova.

Ne bih tupio o tome da se to moze regulisati kad se prijavljuje skup a i ljudi su vec pisali o raznim aspektima zakona.

Ali ako neko pravi skup za 2,3,4,5000 ljudi onda mu neka stanica milicije odredjuje koliko ljudi mora da ima u obezbedjenju kao i koliko wc-a neka komunalna inspekcija. A kada to ne moze da kontrolise sam je kriv!

I pored svega zelim organizatorima da ovo preraste u pravi BG skup!

 

Da...da... po jednog pandura na svakog gosta... a ako nema dovoljno "milicije" neka angažuju vosjku...  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 182 postova
  • Lokacija: Beograd,Srbija
  • Motocikl: Liberty 125&KLE 500

Ljudi ,nema razloga da se bilo ko pravda a najmanje Deki i ekipa ! Zakon nas uopshte ne shtiti od divljaka raznih profila,( pochevishi od shabana u zgradi koji radnim danom chepe turbo dzihad do 4 ujutro) svako apelovanje na zdrav razum ne daje adekvatne rezultate tako da su normalni ljudi (kako bi opstali ) chesto prinudjeni da koriste razne metode protiv isfrustriranih divljaka . Svako tolerisanje i opravdavanje devijantnog ponashanja je ujedno i podsticaj gomili idiota koji samo to i chekaju . Nemam nameru ,kao ni vecina nas, da se odrichem sopstvenih prava na normalan zivot i mir ! Zvuchi mozda grubo ali se zna  reshenje - stoku u obor ! Narochito "obozavam" savete tipa  kada su su svi generali ,posle bitke , pametni !

Na kraju , za "optimiste"po pitanju "prosvetljenja" takvih likova ima jedna narodna izreka : "Dzaba uchish svinju da peva - uzaludno se trudish(gubish vreme) a i nervirash svinju "  Pozdrav svima i izvin'te na opshirnom izlaganju !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Dobri domaćini, odlična organizacija, lepa lokacija, ovo bi bilo najkraći opis ovog odličnog skupa.

Naišli smo u subotu baš kad se defile formirao i polazio, pa nam Deki i Ica umakoše da se pozdravimo, a kasnije poče da duva jak vetar i navlači oblake, a mi naravno krenuli kao na izlet bez kišnih odela, tako da smo već oko 21h krenuli nazad za Smederevo.

Sve u svemu odlično smo se proveli, videli sa starim društvom ....

Pozdrav FAMILIJI i vidimo se ako ne pre onda u Smederevu 26.09.

pPyR9_alim5289.jpg

jGwKt_alim5259.jpg

Lfrrl_alim5263.jpg

1wUTu_alim5264.jpg

8N6W8_alim5293.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja