Jump to content

Moto Zajednica

Enduro-Cross kaciga

Recommended Posts

  • Prekidach, 1093 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin CRF1000L & Suzuki DR 650 SE

Mislim da sam odlucio uzimam O'Neal i neke Scott naocare

 

a odakle? ima neko kod nas da valja O'Neal? ili Fox?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Bitno je bilo sta napisati ???Airoh i Nitro su ubjedljivo najlosiji u svom cijenovnom rangu,Uvex je bolji od njih najvise zbog dobrih vizira (po kojima su inace poznati).Imam Uvex Enduro godinu dana ili 20ak hiljada km i mislim da je za svoju cijenu  O.K.

 

Nije bitno bilo sta napisati nego je kaciga bzvz! Nikako ne bih Airoh metnuo u istu vrecu sa Nitrom jer je Airoh poznat po off road/enduro kacigama... Taj S4 prave vec godinama i to ne bez razloga. Uvex sam drzao u ruci i na glavi i moj utisak je da nije dobra kao Airoh zbog cega sam se i odlucio na kupovinu iste tako daa...

Kazes da si je drzao u ruci :o, onda ti vjerujem. Ja nemam pojma  i bas me sramota sto sam gore sve ono napisao a nisam nosio sve te kacige na glavi i drzao u ruci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Bitno je bilo sta napisati ???Airoh i Nitro su ubjedljivo najlosiji u svom cijenovnom rangu,Uvex je bolji od njih najvise zbog dobrih vizira (po kojima su inace poznati).Imam Uvex Enduro godinu dana ili 20ak hiljada km i mislim da je za svoju cijenu  O.K.

 

Nije bitno bilo sta napisati nego je kaciga bzvz! Nikako ne bih Airoh metnuo u istu vrecu sa Nitrom jer je Airoh poznat po off road/enduro kacigama... Taj S4 prave vec godinama i to ne bez razloga. Uvex sam drzao u ruci i na glavi i moj utisak je da nije dobra kao Airoh zbog cega sam se i odlucio na kupovinu iste tako daa...

Kazes da si je drzao u ruci :o, onda ti vjerujem. Ja nemam pojma  i bas me sramota sto sam gore sve ono napisao a nisam nosio sve te kacige na glavi i drzao u ruci.

 

Pa ocigladno imas problem da prihvatis tudje misljenje. Lepo sam rekao da sam se dvoumio izmedju Uvex i Airoh i hteo sam da uzmem Uvex jer je skuplja pa sam racunao da je i kvalitetnija i na kraju se odlucio za Airoh jer mi je delovala bolje i nisam se zajebao. U cemu je sad tvoj problem, sta podjebavas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Gde imam Airoh i Uvex, ali ne Carbon nego obicnu, da se kupi?

 

Za Airoh vidi ili da ti donesu iz Aunera ili u maxmoment motoshop a Uvex u pezou mada... ne bih ti preporucio uvex, onaj vizir kao da je od kartona a ne plastike, samo zamisljam kako bi to landaralo na vetru...

 

Pa jel moguce da naprave dobru kacigu, a isfušere vizir, nema mi to neke logike. ???

 

Joooj Kepo pa ja sam se dvoumio izmedju Uvexa i Airoha ali kad sam video onaj "kakcet" i vizir... odma sam uzeo Airoh S4 (koji jos uvek nosim ;D) a Uvex je skuplja pa ti vidi.

 

Vizir Uvex je vrhunski, inace je uvex poznat po dobrim naocarima i staklama... necu da se raspravljam, ako je nisi nosio kako znas kako bi to landaralo na vetru...

 

vidim da hvališ uvex enduro... meni se mnogo sviđa... reci mi, da li si je vozila zimi, da li duva vetar kroz nju mnogo ili ne? I kako se ponaša pri većim brzinama? Za bučnost me baš briga, ako je udobna i kvalitetna, ne magli i ne duva :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Imam Uvex i mislim da nije losa kaciga malo duva malo i magli ali podnosljivo ako je mozes uzeti u loisu za 140 koliko je bila na ponizenju uzimaj i uzivaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Ne mogu nažalost, moja glava je S, a u toj veličini ima samo ona skuplja uvex enduro od 199 evra... al sad, šta je tu je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ne mogu nažalost, moja glava je S, a u toj veličini ima samo ona skuplja uvex enduro od 199 evra... al sad, šta je tu je...

 

 

Čekaj... oš da kažeš da se ne pravi u tvojoj veličini?

 

Inače imao sam Airoh S4 pre BMW Enduro kacige. Verujte mi da ima razloga za razliku u ceni. Velikog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

Ne mogu nažalost, moja glava je S, a u toj veličini ima samo ona skuplja uvex enduro od 199 evra... al sad, šta je tu je...

 

 

Čekaj... oš da kažeš da se ne pravi u tvojoj veličini?

 

Inače imao sam Airoh S4 pre BMW Enduro kacige. Verujte mi da ima razloga za razliku u ceni. Velikog.

 

:D ne, nego su rasprodate u mojoj veličini... Verujem da ima razlike ali ja jednostavno nemam odakle da ispljunem 500 evra za kazigu... jedino da po;nem da se bavim pljačkom :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja