Jump to content

Moto Zajednica

EXTRA POVOLJNO

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

SYM HD 200, 2007god....

 

Nov je 2700e

 

Cena mog je fixna i hitna i znosi: 1200e

 

Skuter poseduje nove pirelli diablo gume, nove sbs plocice, novo ulhje u masini, novo ulje u diferencijalu, novo ulje u kocnicama, givi kofer 30l....sve ovo skupa iznosi: 200+20+10+10+10+80=330e i sve je touracunato u cenu od 1200e

post-2179-12879043812546_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

KOLIKO SU COLI TOCKEVI,KILOMETRAZA,REGISTRACIJA?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

KOLIKO SU COLI TOCKEVI,KILOMETRAZA,REGISTRACIJA?

Tockovi su 16'....na ada-huji parira ktm-ovima

 

koliko izadje registracija, dali si ti vlasnik ?? koja je max brzina ? koliko trosi ?

Registracija istekla, inace je 6500din. Kais nije nikad menjan, a ni rolnice pa je krajnja brzina trenutno 120. Inace ide 130km/h pravih. Potrosnja otvoreno 3, grad 3,5 ,  max 4l... I ja sam prvi vlasnik, na mene se vodi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Sto ga prodajes onda uposte ?  ;D

Trebaju mi pare za sredjivanje kuce. Da bi se sto pre uselio... Ali iskreno mi se ne prodaje...tako da cu ga srediti malo registrovati i ostaviti za sebe. A i ova cena mi je ispod cast,i s obzirom sta mi je sve pruzio i kako sam se navozao sa njim. Na prolece sam morao da prodam gsxr-a 600 iz istih razloga, ali njega bi mi bilo daleko vise zao jer sam stvarno vise nego zadovoljan.

post-2179-128790444305_thumb.jpg

post-2179-12879044432136_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Cena za motor je vise nego povoljna! Sramota je spustati je kad obican kinez od 50ccm kosta toliko a ne moze ni da mu prismrdi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Cena za motor je vise nego povoljna! Sramota je spustati je kad obican kinez od 50ccm kosta toliko a ne moze ni da mu prismrdi!

Hvala na podrsci Maki.... Slazem se sa tobom ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 589 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki SV 650

Ma zakljucaj lepo temu i nemoj da prodajes, ja sam prosle godine mog tapnuo za 1700, isao mi je oglas 2. meseca, ali nisam hteo da spustam cenu. Nazalost dosta ljudi ne zna za SYM i misle da je kinez kao i svaki drugi, a ne znaju da SYM radi za Peugeot i da je potpuno isti kvalitet kao bilo koji Italijanski ili Japanski skuter.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Ma zakljucaj lepo temu i nemoj da prodajes, ja sam prosle godine mog tapnuo za 1700, isao mi je oglas 2. meseca, ali nisam hteo da spustam cenu. Nazalost dosta ljudi ne zna za SYM i misle da je kinez kao i svaki drugi, a ne znaju da SYM radi za Peugeot i da je potpuno isti kvalitet kao bilo koji Italijanski ili Japanski skuter.

Tuzna istina. Ako ne ode sutra, kacim snimke o njemu da se ljudi malo upoznaju. Skuter ladi gilleru runner 180, ubrzanje do 125 identicno anda gillera natavlja do 130. Ali zato prvu krivinu ona prolazi sa 80 uz klizanje a sima sa 125 uz puno rezerve. Na ada huji ladi skoro sve motore. Ako ostane snimicu par klipova i otvaram temu za neupucene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja