Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha TDM 850 1991

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Ne razumem zasto je sramota nuditi pare za nesto?

 

Svako nudi koliko ima ili koliko misli da motor vredi, ili jednostavno zna da vredi vise ali je preprodavac pa daje 1300e i ceka malo da zaradi 300-400e, a taj sto je dolazio je verovatno preprodavac.

 

P.S. Drugar je tako uzeo BMW-a koji je cenjen 12 000e, vredi oko 11 000e, a on ga je uzeo za 9 500e, jebi ga, imao decko pare i trazio dobar auto, a kome je zapelo, taj ga je prodao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne razumem zasto je sramota nuditi pare za nesto?

 

Svako nudi koliko ima ili koliko misli da motor vredi, ili jednostavno zna da vredi vise ali je preprodavac pa daje 1300e i ceka malo da zaradi 300-400e, a taj sto je dolazio je verovatno preprodavac.

 

P.S. Drugar je tako uzeo BMW-a koji je cenjen 12 000e, vredi oko 11 000e, a on ga je uzeo za 9 500e, jebi ga, imao decko pare i trazio dobar auto, a kome je zapelo, taj ga je prodao...

Jes' brate. Ja jednom davno kupovao neki Renault 4 i prodavac mi veli:" Kazi cenu,ali nemoj da me uvredis",naravno da mu nisam rekao,sto da rizikujem da uvredim coveka,a prvi put ga vidim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Ja se nisam uvredio niti se vređam na takve stvari, pa i ja kad kupujem nudim ono što imam i  to je ok. Ja sam samo rekao koliko mi je čovek ponudio, a ja sam ga posle ponudio za 200 evra više. E sad, ono što sam rekao i tom tipu koji je nudio kažem i vama, nije mi do 200 evra, nego do principa, jednostavno neću da dam motor za 1300 evra. A sad sam doneo novu odluku neću da ga dam ispod 1800 ;D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja