Jump to content

Moto Zajednica

MOTO ZURKA

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Jednokrevetna 25 Evriæa' date='ležaj u dvo i trokrevetnoj malo manje. :roll:[/quote']

 

Jel to proverena informacija? :mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Jednokrevetna 25 Evriæa' date='ležaj u dvo i trokrevetnoj malo manje. :roll:[/quote']

 

Jel to proverena informacija? :mrgreen:

 

To je cijene iz novembra,da li su šta mijenjali ...???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Bio sam veceras u Pancevu, hotel Tamis. Dobro vece, dobro vece. Ima li ovde neka moto zurka? Nema! Kako nema, cuo sam da se pravi zurka u subotu. Mozda u subotu, a danas je petak :oops: !!!! Tako se ja provozah do Panceva misleci da je danas ta zurka, kad ono, sutra! CENE: nocenje 2100 din u jednokrevetnoj sobi, dvokrevetna 3200din. Provozam se oko hotela, kad ono, jeftino seks. Ako nekog zanima, a znam da ima mnoooogo takvih, pitam, posto? 1500 dinara seks, 1000 oral. Za te pare dobre ribe, pa ko voliiiii.....sredio sam da i sutra budu na istom mestu.... :P:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Provozam se oko hotela' date=' kad ono, jeftino seks. Ako nekog zanima, a znam da ima mnoooogo takvih, pitam, posto? 1500 dinara seks, 1000 oral. Za te pare dobre ribe, pa ko voliiiii.....sredio sam da i sutra budu na istom mestu.... :P:P[/quote']

 

:mrgreen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F

Bio sam na pomenutom dogadjaju u Pancevu i moram reci da, bez obzira sto nisam mogao dugo da ostanem, da je bilo, blago receno SJAJNO :D

 

Muzika, atmosfera, ljudi, sve stvarno SUPER!! :)

 

Svaka cast organizatoru COYOTE i svi prisutni da docekaju bar pedesetogodisnjicu kluba, a posebno predsednik i oni koji su doprineli da vece bude ovakvo kakvo je bilo...

 

PS desno od sanka bila je takva guzva da nije bilo sanse da se pridje a kamoli da se pogleda i potrazi neko sa foruma :? pa sledeci put na nekom drugom mestu, neki znak raspoznavanja da bude :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Uhhhhh sta reci .... FENOMENALNO.

A lepo sam rekao sebi da necu vise da pijem!

 

Salu na str, ali stvarno odlicna atmosfera, puno poznatih ljudi, svirka je trajala od 22h do 03h. Cene pica kao na skupovoma.

Mozda samo mala zamerka na mesto dogadjanja koje je blago receno "zapusteno" al ovo vidim da nikome nije smetalo ni 1%.

 

Za foto izvestaj cekamo Yomana i Mikicu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Mozda samo mala zamerka na mesto dogadjanja koje je blago receno "zapusteno" al ovo vidim da nikome nije smetalo ni 1%.

 

Za foto izvestaj cekamo Yomana i Mikicu...

Mesto jeste zapusteno i ima ,po meni, losu konfiguraciju za takav tip desavanja, ustvari problem je u onoj "rupi" u sred lokala, nebrojeno mnogo likova se saplelo i srecom docekalo na noge, mene je za dobrodoslicu covek polio pivom, jednim od sest koje je nosio i sva prosuo, nije znao za klopku u sred podijuma...No OK. zurka je bila dobra, pohvale "Kojotima" meni je zao sto nisam upoznao nikog od ljudi sa foruma a verovatno smo bili na korak ako ne i blize...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Slike su smanjene zbog kacenja a kome budu trebale u ful formatu nek se javi na PM

Evi i fotki:

BbpZO_picture126qa6.jpg

HsIEG_picture187ep7.jpg

2h4F7_picture096gs7.jpg

SWs2l_lazaigravs5.jpg

lwSoW_mirkoisosael7.jpg

dQwbw_onanasslikaan3.jpg

JxPVg_picture013yy7.jpg

DPzLd_picture015vw4.jpg

qTkwk_picture016jz0.jpg

r9vjW_picture018ab2.jpg

r9vjW_picture018ab2.jpg

S51KX_picture030fd1.jpg

lVp2R_picture150kr0.jpg

GJ8Oj_picture033jo1.jpg

E8fBM_picture044xz8.jpg

404.jpg

uBnsR_picture098zy6.jpg

3iW8h_picture112sy0.jpg

6NobU_picture120gd2.jpg

lbR44_picture155kl2.jpg

 

Ovo je 10ak posto slika ali ko ce ih sve kaciti ma bilo je Odlicno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Zurka je bila super!!! Muzika-bendovi extra!!!! Ekipa super kao i uvek :D

 

Mikica i Yoman su shkljocali celo veche [ Yo jel ima neko dupe koje nisi slikao :mrgreen: ]

 

Ja sam otishla ranije - oko jedan jer nisam vishe mogla da dishem unuta...zagushljivost je pored te rupe u sredini sale bila josh jedan problem...

 

Sve u svemu Kojotima svaka chast!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3174 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Mozda samo mala zamerka na mesto dogadjanja koje je blago receno "zapusteno" al ovo vidim da nikome nije smetalo ni 1%.

 

Zapusteno? Sada je extra. prosle godine je prokisnjavalo i padao je malter sa plafona, wc je bio zapusen... ove godine je bilo fenomenalno. pokusao sam u onoj guzvi da nekog prepoznam sa foruma, ali nista... Mnogo sam se napio, bilo pivo skoro dzabe, a nisam ja vozio vec ortakinja :lol: Samo sam prepoznao Minu onako u prolazu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Sutra (06.04.'07) moto zurka i svecano otvaranje letnje baste u kaficu moto kluba Srem u Sremskoj Mitrovici .

 

Ja polazim oko podneva ako ce mi ko praviti drustvo cujemo se a ako ne izvolte doci kasnije sami svirka obecava a Sremci su poznati kao dobri domacini.

 

:boca: :bubu: :whistle: :whistle: :biker: :pivo: :jos_piva: :carobnjak: :klackalica: :bouncefire: :bouncefire: :gitarista: :drinkers: :drinkers: :partyman: :supz: :supz: :-({|= :muzbend: :muzbend: :muzbend:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
Ja bi rado dosao :D i verujem da cu doci' date=' samo ne znam tacno gde je ta kafana? ups, kafic[/quote']

 

ako ides preko Rume kad udjes u SM samo pravo glavnom ulicom i nemozes promasiti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja