Jump to content

Moto Zajednica

Zlatibor 07,08,09 avgust 2009

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 451 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Magare (F800ST)

Evo vratismo se, Bogu hvala, zivi i zdravi te samo da pozdravim organizatore.

 

Komentari idu uz slike kad ih skinem sa aparata, za sada samo pozdravi.   ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: ZX6R, CB1000F

Lepo, lepo...  Hvala svima, bilo mi je zadovoljstvo "jahati" sa vama hahaha :)

 

Uspeo sam da stignem i do Guče.

 

Ovo ja zovem vikend :)

 

P.S. Jedino mi je žao što sam na potezu Jokino vrelo - kamp, izgubio narukvicu koja mi je draga uspomena :(

post-953-12879045007663_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

meni je bilo do jaja, steta sto sam morao da odem za vreme defilea, a jebiga, iznenadio sam se cim sa m usao sa kraljevskim apartmanom, a sve ostalo je steta i pisati .. ambijent, domacini,  muzika, bajk igre, ma sve je bilo super, sledece godine dolazim i dovodim

evo par slicica:

th_08082009382.jpg

th_08082009390.jpg

th_08082009391.jpg

th_08082009392.jpg

th_08082009396.jpg

th_08082009399.jpg

th_08082009401.jpg

th_08082009403.jpg

th_08082009405.jpg

th_08082009406.jpg

th_08082009407.jpg

th_08082009408.jpg

th_08082009381.jpg

th_07082009367.jpg

th_6012_1202998801627_1428305613_30590.jpg

th_6012_1202998761626_1428305613_30590.jpg

th_6012_1202998681624_1428305613_30590.jpg

th_6012_1202998641623_1428305613_30590.jpg

th_6012_1202998721625_1428305613_30590.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

Ja sam za vikend bio u Guci pa sam planirao da dodjem do Zlatibora ali sam tamo nazalost precenio koliko mogu da pojedem i popijem tako da sam bio nesposoban za bilo kakvu dalju akciju. U subotu sam u Guci naisao na desetak bajkera sa subarama i kokardama. Kada sam ih pitao odakle su poceli su da pricaju na grckom i engleskom. Posto smo se lepo ispricali rekao sam im da je skup na Zlatiboru i objasnio kako da stignu tamo. E sada me bas interesuje da li su uspeli da se iskontrolisu (za razliku od mene) i stignu da Zlatibora. Jel neko video desetak Grka sa kokardama a od motora su vozili Varadero, Vstrom i ne secam se vise koje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Odlično je bilo,kao i prošle godine.Čini mi se da je sada bilo više motora nego prošle godine.I da se zahvalim za organizaciju smeštaja-hotel nije bio neka ekskluziva ali je bilo čisto,a doručak na nivou-švedski sto a šveđani nikako da dođu.

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Fat and furios, 579 postova
  • Lokacija: Budva
  • Motocikl: bev 500 cruis

Pohvale na dobru organizaciju, odličan koncert, mislim da Atomci odavno nijesu onako "pržili" sa merakom. Neki od nas su naučili par bajkerskih pravila: šator se nikad ne postavlja nizbrdo ;D, ko hoće da spava postavlja šator iza devet gora i devet mora daleko od "pucača" ;D, neprevaziđeni su hotelski šatori sa toplom vodom, mekim krevetom i tv u BOJI :D (preporučljivo za +40 bajkere) ;). Sve u svemu prelijepa vožnja, extra provod i par novih poznanstava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: bdp
  • Motocikl: BMW GS1200 ADV

I ja cu da prenesem dobru i pozitivnu atmosferu sa skupa na zlatiboru. Bilo je VRH. Sve od organizacije, doceka, klope, pica,...

Pozdrav svim ljudima koji su se trudili i uspeli u tome da nam bude jako prijatno.

Highlanderi, pozdrav i samo tako nastavite. Sledece godine da bude jos bolje

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Pozdrav za MK Highlander i čestitke na uspešno organizovanom skupu...

I pored neizvesnog "vremena" može se reći da je skup na Zlatiboru bio

dobro posećen a domaćini dobro odradili posao...

Evo i nekoliko sličica...

Par gvozdenih konja... ;)

copy-of-img4328.jpg

 

Ako su ono bili konji onda su ovo "kočije"...  :o ;D

copy-of-img4326.jpg

 

Malo stare garde...  :)

copy-of-img4330.jpg

 

Sa strane... Fićo iz Užica  i Vlade iz Čačka ...

copy-of-img4325.jpg

 

Neko je viknuo "gori šuma" ma jok rekoh to Smederevci raspiruju roštilj...  ;D

copy-of-mifa0002.jpg

 

Extremi... i kad ih tera maler to je onda extremno... jer koliko mi se čini

meso koje su planirali za tri dana "nestalo" je prvo veče...  :D :D :D

A i jede se brate ko na takmičenju...  ;D nek im je nazdravlje...  ;D

copy-of-mifa0003.jpg

 

Ako voziš Suzuki onda obavezno moraš imati pored sebe jednog "brata"

sa Kawom da te teši  i probleme reši... Ivta zna o čemu pričam neću detaljisati...  :D

Ali po izrazu lica možete predpostaviti koliko nije želeo da se slika u datom momentu...  :D

copy-of-mifa0007.jpg

 

Da bi na kraju završio na njemu omraženom motociklu marke JAMAHA...

Ali kladio bih se da sam ispod kacige primetio smešak... voli on Jamahu al neće da prizna...  :D :D :D

copy-of-mifa0009.jpg

 

                  Ivta pije kafu iz Kawasaki šolje sve sa osmehom

od uva do uva... Iz osmeha se vidi da je i Kawa njegova potajna

želja  predmet iz snova...  :P

ivta2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Hvala na slicicama,zadovoljstvo je bilo prisutno kao sto se na njima i vidi,zbog cega drugog nego zbog dobro organizovanog i isto tako dobro posecenog skupa.Kisa je ovaj put pauzirala za razliku od prethodnih godina i odmah eto mnogo motora na Zlatiboru.

 

 

Sa strane... Fićo iz Užica  i Vlade iz Čačka ...

copy-of-img4325.jpg

 

 

Squirrel na putu, kao i van njega,nigde ispod litre  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

Evo malo slika i od mene...

U samom startu kasnili smo sa polaskom jer su 2 Yamahe izdale kao i uvek i rekoh sebi hvala ti Bože kad nije krenuo i neki KAWASAKI sa nama jer bi verovatno putovali još 12 sati do Zlatibora  :D :D :D

o8qT9_07082009679.jpg

druga je u pozadini vezuje oklope sa raznim žicama al ajd sad..... ::)

Nekako se dokotrljasmo do Užica kod najboljeg domaćina u ovim krajevima Radeta i još da promeni motor mislim da bi mogao biti i na nekoj funkciji u Užicu ili u najmanju ruku bar predsednik m.k. ERE  :D :D :D

Uvek raspoložen za podvale hteo je da mi uvali kafu u šolji KAWASAKI ali sam na vreme spazio i raskrinkao podvalu i jataka kog je imao nevaljalko Rade  :D :D :D      LOŠ TI JE FOTOŠOP KAWASAKISTO  :D :D :D :D

wRWJE_p8070004.jpg

fTVUu_p8070005.jpg

Konačno stigosmo u kamp kod braće Saća,Mrsija i svih dobrih ljudi iz bratskog kluba "HIGHLANDER" ,koji su nam ostavili odlično mesto pored ulaza (ravno) i odobrili nam korišćenje struje za kamp za šta smo im beskrajno zahvalni i za sve što su odradili za nas u toku 3 dana kampovanja,a nadam se da im nismo dosadili kao Radetu  ;D ;D ;D

Dolazak i raspremanje,prvo roštilj zna se,zastave,pa reflektori i naravno brodska ležaljka koju je čika Rendy toliko zavoleo da nismo znali da li da ga spakujemo sa njom zajedno u auto kad krenemo,šta će stariji čovek naviko da odmari u podne  ::):D :D :D :D......

SnWhc_p8070015.jpg

XeXFA_p8070018.jpg

LEVEY_p8070026.jpg

H1Iq1_p8080049.jpg

3qxEs_08082009687.jpg

 

Subota je bila dan "D" kao i svuda na skupovima i proveli smo je više nego odlično sa gomilom prijatelja koji su posećivali naš kamp i ovom prilikom pozdravljam ih sve i namerno ne nabrajam da ne bi nekoga zaboravio jer je mnogo ljudi prošlo.

Dok je Tarzan lagano okretao meso na roštilju i pijuckario pivo,došlo je do prvog peha  :-\

YDXGq_08082009355d.jpg

primetili smo da ima malo mesa a da sve više ljudi dolazi,tako da u pomoć zovemo koga drugog nego Radeta ;D

Doduše nije našao mesaru i meso ali je u kompezaciji doneo 5 tepsija bureka sa mesom,a mi se u medjuvremenu snadjosmo za još 5-6kg sirovine i nekako izgurasmo veče  :D :D :D

Gde je roštilj tu je i pivo i opet ler-ma , pade nam jedan simpatizer kluba,poprilično ošteti motor i odvezoše ga kolima kući.....

Opet pomoć brata iz Užica i braće sa Zlatibora Saće i Mrsija,preterasmo nekako motor i ostavi smo ga da čeka kombi ,a mi u nedelju pre podne ajd polako...

Auto kojim smo doneli svu neophodnu opremu crkava  :-\

6VOEr_p8070009p.jpg

Naravno opet pomoć prijatelja i brata Radeta koji nas čeka i odvodi u profesionalni servis za Fordove gde ostavljamo auto do daljnjeg.

U servisu koristim priliku da proverim i promenim jedan osigurač na mom motoru,što moj brat Rade jedva čeka da uslika i naravno okrene kako ja u servisu popravljam motor  >:(

 

Malerima nikad kraja,kad smo konačno uspeli da krenemo,drugaru koji vozi Yamahu MT01 pripada muka i ne može dalje da vozi.... Svraćamo ponovo,a gde bi drugo nego kod Radeta u prodavnicu,čekamo njega da stigne sa njegovim autobusom od KAWE ,a ja nažalost moram da vozim drugara na Yamahi što opet Rade koristi za fotoaparat.... Sreća vozio sam je samo do Meraka(nekih 40km),gde se ovaj oporavio ili ukenjo od moje vožnje ko zna  :D :D :D :D

copy-of-mifa0009.jpg

NA OVOJ SE SLICI NE SMEJEM NI MALO , A SAČEKAĆU DA TI VRATIM I ZA YAMAHU I ZA SVASTIKU  ;)

Šalu na stranu veliku zahvalnost i obavezu da vratimo tri puta veću uslugu dugujemo ovom čoveku na slici u sredini.... HVALA TI BRATE POMOGAO SI NAM KO NIKO SVOJ

              ODUŽIĆEMO SE SIGURNO

copy-of-img4325.jpg

Hvala Saćo i Mrsi i znajte da ništa nije manjkalo ili da je nešto loše bilo,svako ko bilo šta kaže loše nije dobronameran,odličan skup,sve pohvale i znajte da MAS može biti ponosan što ima ovakve članove i domaćine kao što ste vi.

Nadam se da vam ne dosadismo  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja