Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad King50 (XT50Q)

Recommended Posts

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

E, ovako... Sapusih ono crevo koje ide do auspuha i izbusih jos 3 rupe burgijom peticom izlaz iz auspuha i motor mi je progledao. Sada vec opusteno ide 50 dok sam ga do sada vozila samo 40 a u extremnim trenutcima i na nizbrdici jedva 45. Danas vozih u Bulevaru JNA ka Autokomandi 55 km/h. Jedino sam primetila da se malcice vise greje ali zato je mnogo startniji i snazniji na uzbrdicama. Prodjoh skoro 500 km sa njim i vreme je za prvi servis koji bih volela da uradim u nekom servisu a ne da sama to radim. Posto ga nisam kupila sa garancijom ne moram da ga vozim do Tasketa u Pazovi nego mogu bilo gde. E,sada... Ima li jos neki servis kinroad-a u BGD ili neko ko radi kineze pa moze i da mi zavrsi i moje motorce?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

E, ovako... Sapusih ono crevo koje ide do auspuha i izbusih jos 3 rupe burgijom peticom izlaz iz auspuha i motor mi je progledao. Sada vec opusteno ide 50 dok sam ga do sada vozila samo 40 a u extremnim trenutcima i na nizbrdici jedva 45. Danas vozih u Bulevaru JNA ka Autokomandi 55 km/h. Jedino sam primetila da se malcice vise ali zato je mnogo startniji i snazniji na uzbrdicama. Prodjoh skoro 500 km sa njim i vreme je za prvi servis koji bih volela da uradim u nekom servisu a ne da sama to radim. Posto ga nisam kupila sa garancijom ne moram da ga vozim do Tasketa u Pazovi nego mogu bilo gde. E,sada... Ima li jos neki servis kinroad-a u BGD ili neko ko radi kineze pa moze i da mi zavrsi i moje motorce?

Prvo dobro nam dosla kineska sestro

drugo nadam se da se vidimo uskoro i upoznajemo  ;)

trece ako se dokotrljas do Temerina ja ti sve uradim za dz  samo materijal platis  ;) ili mozemo u Staroj Pazovi na skupu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Mislim smorili ste u ovoj temi

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

lord...

ruzica...

Prodaj tu dranguliju lorde i uzmi kineza ko sav normalan svet... ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

E, ovako... Sapusih ono crevo koje ide do auspuha i izbusih jos 3 rupe burgijom peticom izlaz iz auspuha i motor mi je progledao. Sada vec opusteno ide 50 dok sam ga do sada vozila samo 40 a u extremnim trenutcima i na nizbrdici jedva 45. Danas vozih u Bulevaru JNA ka Autokomandi 55 km/h. Jedino sam primetila da se malcice vise ali zato je mnogo startniji i snazniji na uzbrdicama. Prodjoh skoro 500 km sa njim i vreme je za prvi servis koji bih volela da uradim u nekom servisu a ne da sama to radim. Posto ga nisam kupila sa garancijom ne moram da ga vozim do Tasketa u Pazovi nego mogu bilo gde. E,sada... Ima li jos neki servis kinroad-a u BGD ili neko ko radi kineze pa moze i da mi zavrsi i moje motorce?

Prvo dobro nam dosla kineska sestro

drugo nadam se da se vidimo uskoro i upoznajemo  ;)

trece ako se dokotrljas do Temerina ja ti sve uradim za dz  samo materijal platis  ;) ili mozemo u Staroj Pazovi na skupu....

 

Hvala ti na ponudi. Vrlo si ljubazan. Nego problem je sto ja ne mogu da vozim ni do Temerina ni do Pazove jer sam jos uvek jako svez vozac pa se ne usudjujem da idem na neke duze relacije. Inace bih otisla u zvanican servis. A sto se upoznavanja tice uvek mozes da mi izadjes na crtu... ako smes, naravno :D :D :D Jos jednom puno hvala za ponudu. Kao da si mi servis uradio...

Postavicu ovu temu u garazi u svakom slucaju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Prodaj tu dranguliju lorde i uzmi kineza ko sav normalan svet... ;) ;) ;)

Sta je BRE dranguljica?  >:( ;D ;D ;D

Cek' samo da joj potrefim ulje i zamenim karike, pa da vidis  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

Kao prvo pozz svima,i ja sam menjao skuter za kinroad xt50q,motorcic je super najvise mi se svidja zvuk odlican je za 50cc mali potrosac,i meni pocne da bruji na vecoj brzini ne znam zasto uglavnom motor je bombon! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi Sad

ako se malo nahvatala kupi purol pastu za poliranje metala,kosta oko 150 dinara.Ispoliraj malo i to je to.poz  ;)

ako se nahvatala mnogo najbolje da skines nosac i ispoliras ga dobro,prvo sa finom smirglom ako treba pa onda pastom,ali bi posle toga trebalo preci nekim providnim lakom da se nebi dalje hvatala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mislim da je pametnije da uzmes nesto jace. 150-ica je skuplja za oko 150e a bolja u svakom pogledu. A i koiliko sam ja cuo registrovace se i 50-ice tako da ti izadje na isto a dobijas mnogo ozbiljniji motor za malo vece pare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Mislim da sam cuo na vestima da oni koji nisu polozili mogu to da urade do 10og marta sa malim izmenama ali po starom zakonu. Bolje proveri. Jeste da ce da te iskosta polaganje ali ti bar ostaje celog zivota. Zato sam ja prebrinuo za sve kategorije osim D. Pitanje po novom zakonu da li moze sa B da se vozi 50ccm. Za njih treba AM kategorija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mangulica, 321 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: SUZUKI BANDIT 400

a za koliko si ga prodala ako nije tajna.....???jer sad kosta samo 700 eura.....??

 

 

Prodala sam ga za 600 dok je bio 80o i nesto oktobra meseca koliko se secam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja