Jump to content

Moto Zajednica

Zajednicke voznje i okupljanja

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

De ste pi***!!! Stigo Zdravko Hajaduka Čolić !!!

Za švalerčinu nema pivo...Vozi čovek,jelte  ;D ;D ;D... G-dju Vespu Pjadjović  ;D

post-6366-12879048027362_thumb.jpg

post-6366-12879048027969_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Posle opuštene probave hranljivih materija i vitamina,kao i fenomenalno provedenog vikenda,

sve vas pozdravlja vaš Vodič kroz mutne predele!!!

post-6366-12879048028858_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

@ Dzax

Lep provod druzino!!!

Mozda se vidimo sutra

 

@Bojana

Blago vama, sad sigurno uzivate!!!

POpijte neki alkohol u moje ime.

Kakav mi je budjav vikend, ne verujem...imam i temperaturu. ^$^#$#&&*%^%^ !!!!

 

 

Eeee,kile jedne da bi kilave!

Šta smo vam sve radili,čudo da niste pocrkali od štucanja!!!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ova dole slika, to ja njih vucem, a ne guraju oni mene  ;D ;D ;D teli da me ufate a ja gas....

za gornju sliku bih isto pretpostavio......

BMW je to....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12115 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ova dole slika, to ja njih vucem, a ne guraju oni mene  ;D ;D ;D teli da me ufate a ja gas....

za gornju sliku bih isto pretpostavio......

BMW je to....

 

Ma salim se ja, tek da se zna, I ja volim BMW i nadam se da cu ga imati jednog dana. Onaj sa gornje slike.

 

Valjda ce i Grof biti tu negde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Samo dve specijal slike veceras:Na prvoj slici Blaybinger kao princ Iznogud  a na drugoj nam Dzoks objasnjava sta ga boli od kad je kupio BMW rotax "bez kardana"

post-4736-12879048113653_thumb.jpg

post-4736-12879048114312_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ova druga je za domaci but i guz  ;D ;D ;D ;D

Pregledajte drugari gore slike pa vidite kako

ko vozi u plavim (legendarnim) FILA papucama... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Drugari, hvala vam za ovaj prelepo proveden vikend i najbolji rodjendan do sad, smeha za godinu dana. :)

 

Da napisem koju rec za one koji nisu bili sa nama. Ovo okupljanje bi se moglo i okarakterisati kao proslava i to KAKVA. Dzoks kupio BMW, Marko Hondu, Aspar i Asparka su potali deda teca i baba tetka, a meni je bio rodjendan. Cetvorostruko slavlje moglo bi se reci.

 

Krenusmo od BG arene oko 10h, a okupili se na Lukoil pumpi u Staroj Pazovi, gde je otvorena sezona "tovarenja", a ovaj put su glavne zrtve bili Dzoks i Marko. Nakon stajanja na pumpu Markova honda se uplasila zelenog pistolja, te smo ga uputili na drugo crevo za naftu za njegov traktor.

 

Kratko osvezenje u prostorijama Gromova, a nakon toga put za Novi Sad, naravno duzim, ali zanimljivijim putem. Nigde nam se ne zuri  vec uzivamo u voznji, pravimo pus pauze kad nam se cefne i kao pravi bajkeri ne gledamo na sat (jel spomenuh ko ima sat medju cajgerima ;D).

 

Nakon pauze na fruskoj gori, peglamo po krivinama i tek na spajanju dva smera setimo se da su obe trake bile u istom smeru, a namucismo se Aspar i ja manevrima preticanja vozila.

 

Usput je Aspar uspeo i da izgubi dusek na naduvavanje kojii smo dzaba i pokupili jer je bio busan.

 

U Crkvu u NS nas vodi Asparov bord kompjuter, gde se nalazimo sa Dzoksom i Violetom te bacismo prvi pogled na novu masinu, koju je Marko odmah krstio nonsalantnim pokretom pribora za pecanje kojem se (dzaba) nadao i koji je umalo zaboravio na Iriskom vencu. Prednji levi migavac je pukao i nastavio da visi na zicama, nakon cega su odmah pale prozivke: Skoknes do Radulovica i resen problem, culi smo da nije skup. Koliko bese oni kineski kostaju itd. Popismo picence i pravac na Violetinu vikendicu do koje ima i nekoliko stotina metara veoma prasnjavog Offroada .

 

Nakon sto smo stigli i raskomotili se odmah su pale prozivke.

Kakav je to BMW bez kardana?

Jel to onaj Gey Straight?

Nesto ti je soft itd.

 

"Jeste, ali se zato vi mucite da prodjete ovoda, a nama to nije nista"

(eto materijala za kasnije)

 

Dzoks, Aspar i ja krenusmo do prodavnice po potrebstine kao i po marka koji se motao po temerinskim farbarama trazeci lepak za migavac.

 

U povratku iz prodavnice Aspar i ja smo lukavo iskoristili prednosti terena i krenuvsi prvi van asfaltnog puta ostavili ih u oblaku prasine.

(pih, kakvi su vam to endurci nagutaste se prasine kineskih kruzera, a tu se nesto qrcite)  :D

 

Dok se krckao gulas, palo je kupanje u bazenu kod komsije koji svoj plac ogradio jelkicama od pola metra visine, na po metar izmedju svake, sto smo itekako umeli da iskoristimo, a bilo je tu i isprobavanja novih motora i offroada kroz njive i naravno vrhunskog zezanja, posebno izrazenog uvece zbog cega su neki dobili i upalu misica od smeha. Iskoristili smo i priliku da pozovemo drugare koji nisu dosli, da cuju deo atmosfere, kao i mi njih preko spikerfona. Ispricasmo se malo sa Dzaksom i Bojanom, kao i sa Ivan8 koji je okretao pedale vracajuci se iz kafane i usput caskao sa nama i pricao viceve. Za kaznu smo razmisljali da mu se stvorimo u Sredu ispred kuce nakon zavrsetka njegove trece smene. :D

 

Posto su Marko i Dzoks bili glavne zrtve zajebancije, dodjose na ideju da popnu motore na terasicu i da nam pokazu kako su to pravi motori, a kruzeri to ne mogu. Popese se prvo Dzoks, pa Marko, na sta je Aspar pdgovorio: Jel ne moze, sad cete da vidite kako ne moze (u stilu: jednom je dva kilometra u rikverc vezanih ociju ;D) I utera ga covek, osvetlao nam obraz, a Endurasi opet popili prozivke. :D

 

Kada je za to doslo vreme, a i kise koja nas je kvasila i ispod nadstresnice, udjosmo unutra, jos malo se zezali i caskali, Marko je prvi zahrkao (vozio po njivama u visokoj turazi, a nikako da ubaci u trecu ;D), a nakon njega i Dzoks, koji je upotpunio stereo dozivljaj vozivsi mesersmita. Bilo je tu decibela, medjutim ubrzo je umor stigao i ostale, pa i da je bio  5.1,  nikome vise nije smetalo.

 

Ujutro su endurasi bili zaduzeni da odu po meso za rostilj i skoro da nam je dosadilo da ih zezamo, kad ono BMW nece da upali. Jadan Dzoks. :D

(Lalajko, ubode ga samo tako :D :D :D)

 

Naravno kao ni jedno dosadasnje okupljanje ni ovo nije proslo bez grunfovanja. Uvek mora da padne neko stelovanje i majstorisanje, a ovaj put smo poneli spijune i stelovali ventile na nekim motorima. Zanimljivo je da su neki bili tek nedavno nastelovani, ali kada smo videli stanje nije bilo tesko shvatiti - ako nesto hoces dobro da uradis, uradi sam.

 

Usledilo je pakovanje, vracanje vikendice u predjasnje stanje i povratak istim putem kojim smo dosli, usput naisli na decka i devojku u kvaru na apriliji red rose(valjda tako bese), medjutim i pored znanja i alata koji uvek nosimo sa sobom, nije bilo sanse da mu pomognemo. Svecica je prestala da baca varnicu, probali smo sa nasim rezervnim, medjutim nije u tome bio problem, vec sa nekom ozbiljnijom strujom, koju nismo mogli da resimo na licu mesta, a nije bilo nista ocigledno i na oko je instalacija delovala solidno, a kako je pomoc vec stizala, odlucismo da se pozdravimo sa njima i nastavimo dalje.

 

Iz pravca Golubinaca na svega 4-5km od Stare Pazove gde smo trebali da se razdvojimo, Marko je na Hondi imao problem, ciji opis najvise odgovara pregrevanju. Neko je i tu dobacio - kupi kineza pa da se vozis ko covek :D. Posto je deo ekipe zurio, a svejedno bi se razdvojili, pala je odluka da oni krenu, a Gromovi ostaju sa Markom da se ohladi dovoljno da se dovuce do klubskih prostorija, gde je Honda imala nekih pola sata odmora, a nakon toga uspesno stize na destinaciju.

 

Zanimljivo je da Off trpi kakav god i kako god i cupa kao luda, a na 100kmh brzini se pregreje. Ko bi ocekivao ???

 

 

Sve u svemu druzenje je bilo fenomenalno kao, Violeta i Dzoks su kupili udoban motor dovoljne snage, stekao sam utisak da je veoma utegnut i odrzavan motor, i mislim da ce biti veoma zadovoljni.

Jedino ga zeza kilometraza, preko 60 000km, za te godine vise od 20 ne bi smeo. ;)

 

Sto se tice markovog motora, ono je cista zabava i adrenalin. Sirov i blesav, na minimalno dodavanje gasa cupa kao lud. Rucica gasa, kao taster prekidac.

 

 

P.S. Nek neko stavi sliku onog flajera za brijanje po sekcijama, sto dadosmo Dzoksu.

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

recimo da sam se i ja proveo...po BG trazeci deo koji ne moze da se nadje u prestonici.i nije vam dosta tamo da se zezate nego jos i mene cimate telefonom.ali neka.kupicu i ja jednom pravi motor koji se ne kvari.imace pedale i zvace se PUCH.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Fala Dominatoru za opisani DEO atmosfere jer sve sigurno ne mozda da opise....

 

 

 

P.S. Sto nam izdade plan o prepadu na ivana?! Sad ce sigurno znati da dolazimo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Svaka vam cast ljudovi!  :) :) Vidim da je zahebancija bila vrhunska  :D  Samo nisam znao da kineski kruzeri mogu pobediti opasan savez "sila osovine" u offroadu  ;D ;D :) :)   

 

Japan & Germany vs. China United  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Imperator jesvojim izdasnim tekstom sve lepo opisao a sada isto to samo kroz slikovitu pricu.Okuplanje kod Arene pa putic do Pazove gde smo se sastali sa Gromovima i popili malo osvezavajucih napitaka u njihovim  "sluzbenim prostorijama"koje su pune veoma intersantnih detalja

post-4736-1287904821742_thumb.jpg

post-4736-12879048218021_thumb.jpg

post-4736-12879048218822_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja