Jump to content

Moto Zajednica

CBR600F 1987-1990

Recommended Posts

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Honda CBR600F 1987-1990

 

cbr600f-87.gif

 

Dajte svoj komentar iskljucivo ako ste vozili ili posjedovali ovaj motorcikl. Niposto nikakve komentare u stilu "cuo sam", "rekli su mi" i slicno. Odgovorite na sledeca pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika. Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima bice istog trenutka obrisan.

 

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

Navesti tacno godiste motocikla koji ste vozili..

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

"Posjedovao sam ga tri godine." ili npr. "Probao sam ga par puta na lokalnom putu" ili "Napravio sam par krugova oko bloka"

 

3. Sta mi se dopada:

"Odlicne kocnice i dobra zastita od vjetra." ili "Sjajan za duza putovanja, odlican polozaj vozaca, mala potrosnja" ili neko moze napisati i par pasosa ako zeli, tim bolje.

 

4. Sta je moglo biti bolje:

"Prednja kocnica ima lose doziranje i slaba zastita od vjetra" ili nesto slicno u stilu prethodnog pitanja.

 

5. Moj utisak:

Vas mali review. Tu sad moze svasta da se napise, da se detaljnije objasne i opisu stvari iz prethodne dvije stavke i da se jos malo prica o motoru i generalnom stavu prema njemu. Mogu se opisati i neki detalji i moze se dati i neka ocjena i recimo preporuka za kupovinu. Takodje, ovdje bi bilo dobro da onaj ko je proveo vise vremena sa motorm napise na sta treba obratiti paznju pri kupovini tog polovnjaka i generalno o odrzavanju...

 

 

 

Najlakse vam je da uradite copy-paste sadrzaja ovog koda i samo ispod svakog pitanja dodate vas odgovor:


[b]1. Godiste motocikla koji ste vozili:[/b]


[b]2. Vrijeme provedeno na motorciklu:[/b]


[b]3. Sta mi se dopada:[/b]


[b]4. Sta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1990

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

1 godina

 

3. Sta mi se dopada:

Da krenem od pocetka, posto sam pre njega imao Kawu GPZ500s, sto se tice snage tu je bila sasvim na mestu, isla je ko zlotvor, ubacis u 5 brzinu i VOZI, od 60 pa do 200, kao kruzer :D

Potrosnja mi se takodje svidela naspram Kawe koja ima 60ks, ova Honda sa svojih 85ks mi je trosila po gradu 7-7,5 a na otvorenom nije prelazila 5-5,5

Kocnice - cista 10-ka, sa obzirom da sam joj menjao pakne na oba diska napred

Udobnost - pa sa obzirom da je ovo sportak, ima dosta udobno i mekano sediste tako da nije problem ni na duze ture s njom...

Odrzavanje - pa posto je moja imala 50-ak hiljada u sebi to znaci da uz redovno odrzavanje motor moze sasvim dobro da funkcionise i posle toliko godina, znaci masina je perfektno radila, nema dima, NISTA.. :)

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Pa u sustini jedina zamerka bi mi bila, LOSI prekidaci (za dugacko svetlo) i polozaj nogostupa, bio mi je nizak...

 

5. Moj utisak:

Super motor za te pare! Ko voli brzinu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 516 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

1. Godiste motocikla koji ste vozili:

1987 godiste.

 

2. Vrijeme provedeno na motorciklu:

Dve godine preko 20 000km.

 

3. Sta mi se dopada:

Relativno dobar dizajn i airodinamika kada se uzme u obzir vreme kada je proizveden motor.Perfomansama sam zadovoljan(za vise informacija posetite http://www.bikez.com..._600_f_1987.php ).Za jednog sport/turera motor nije jako ne udoban lepo se može voziti i na daljim turama,ima dosta izdrzljivu masinu,umeren potrosac oko 5,6 litara....

 

4. Sta je moglo biti bolje:

Mozda zadnji amortizer,po meni je malo vise mekan,regler(standardna boljka kod Hondi),španer,lanac bregaste(ovaj problem rešen tek kod F3) što i nisu neki veliki problemi.

 

5. Moj utisak:

Moj utisak o ovom motoru je dosta pozitivan pre svega zbog toga sto motor kao polovnjak ne kosta mnogo a dobija se dosta.I jedna sitnica pri kupovini obratite malo vise paznje na maske(sitniji delovi)hoce da popucaju na spojevima pa da ne bi doslo do vecih posledica.Odrzavanje znaci nista posebno kontrolisati potrosni materijal i menjati ga redovno...kod mene za dve godine bez ijednog kvara!!!

 

mala2.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja