Jump to content

Moto Zajednica

BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april OPUSTENA TURA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Mladenovac N44.26.967 E020.42.012

ja se spremam da idem, jos nisam siguran, ali najverovatnije, jes' da mi motor nije registrovan, ali sam malo pre motorizovao tablicu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Moram vam skrenuti paznju na neke sitnice!Karte vam se ne podudaraju.Put Topola-D.Satornja -Rudnik(24km)  i  Topola-Stragari-Bare-G.Milanovac-Rudnik   nije isti!Prvi je mnogo kraci i bolji za voznju,ali gubite neke manastire iz posete.Pored Satornje je Nikolje  to je ok ali pored Stragara (4km jedan i 4km drugi od Stragara) su Blagovestenje i Voljavca.Iz Stragara ili se vracate na Satornju ili idete na Bare,G.Milanovac pa Rudnik. Put Bare- G.M. je poprilicno los,a i druga polovina Sragari-Bare nije bolji.

Nemozete ni da zamislite koliko mi je krivo sto ne mogu da vidim defile od 40 motocikala kroz moje mesto,ali cu poslati cerkicu kao izaslanika.

P.S.Ja nisam u gradu ali ako nesto zapne(NE DAJ BOZE)j javite mi se, neko iz Moto kluba "OPLENAC" ce vam izaci u susret.

Pozdrav!

 

Put Bare - GM je odlican. Put Stragari - Bare je u sasvim solidnom stanju, stim sto ima pomalo rizle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Moram vam skrenuti paznju na neke sitnice!Karte vam se ne podudaraju.Put Topola-D.Satornja -Rudnik(24km)  i  Topola-Stragari-Bare-G.Milanovac-Rudnik   nije isti!Prvi je mnogo kraci i bolji za voznju,ali gubite neke manastire iz posete.Pored Satornje je Nikolje  to je ok ali pored Stragara (4km jedan i 4km drugi od Stragara) su Blagovestenje i Voljavca.Iz Stragara ili se vracate na Satornju ili idete na Bare,G.Milanovac pa Rudnik. Put Bare- G.M. je poprilicno los,a i druga polovina Sragari-Bare nije bolji.

Nemozete ni da zamislite koliko mi je krivo sto ne mogu da vidim defile od 40 motocikala kroz moje mesto,ali cu poslati cerkicu kao izaslanika.

P.S.Ja nisam u gradu ali ako nesto zapne(NE DAJ BOZE)j javite mi se, neko iz Moto kluba "OPLENAC" ce vam izaci u susret.

Pozdrav!

 

Put Bare - GM je odlican. Put Stragari - Bare je u sasvim solidnom stanju, stim sto ima pomalo rizle. ovo je TACHNO

 

 

Ma shta nas briga mi shto vozimo kruzere i skutere ga ne "obaramo" tako da na boli uvce hihihi ;):D :D :D

 

Ove ljute mashine treba da se paze :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

 

Put Bare - GM je odlican. Put Stragari - Bare je u sasvim solidnom stanju, stim sto ima pomalo rizle.

 

Novi momenti!

U svakom slucaju hteo sam sa skrenem paznju Gile_ExtremeBoys i ostalima sa te strane da to nije ta marsuta koju su obelezili na karti,Mada  si to NesoBg mogao i ti da objasnis, razlika je 30-40km

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Malo veca izmena u mojoj ruti  :P Duzina ture je 171km

 

 

 

 

Evo ovom turom ide Gile. Ja i Kile cepamo iz KG-a pa se nalazimo sa Giletom u Topoli, a mozda i on dodje pravo da KG-a da svrati u Metro. Ja samo ne znam kakav je ovaj put od Rudnika do GM sve ostalo znam  ;)

 

Aj vidi pa javi :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

U slucaju da se odlucim za dolazak,moze li mi neko objasniti gde je taj restoran gde je okupljanje?Hvala i poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1372 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Mrme da ti objasnim naj prostije. Ides auto-putem ka Nisu, iskljucujes se na Bubanj potok i cepas samo pravo pored auto-pijace. Kad naidjes na nadvoznjak i vidis tablu Kragujevac skreces levo i izlazis pravo na taj motel. To ti je najjednostavnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Mrme da ti objasnim naj prostije. Ides auto-putem ka Nisu, iskljucujes se na Bubanj potok i cepas samo pravo pored auto-pijace. Kad naidjes na nadvoznjak i vidis tablu Kragujevac skreces levo i izlazis pravo na taj motel. To ti je najjednostavnije.

Ok hvala,pa se mozda i vidimo tamo,al javljam na forumu dal dolazi ekipa iz Subotice.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

A jel prolazite vi pored Celija i OMV pumpe?Tu mi je najlakse da se prikljucim iz Sapca...

 

Tuda prolaze u povratku. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 448 postova
  • Lokacija: Beograd - PROFESORSKA KOLONIJA
  • Motocikl: Hornet - paklena pomorandza :)

Da li mozemo da se prikljucimo moj drugar i ja ? Ja na Nexusu 250 i on na xt660 ???

 

Naravno da da!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 317 postova
  • Lokacija: Topola
  • Motocikl: Honda vfr 750

PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA

 

Moto klub "OPLENAC" iz Topole će sve učesnike  " BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april"  ugostiti sa toplom kafom i hladnim sokom.Mesto dočeka će biti objavljeno u toku sutrašnjeg dana,odmah posle sastanka M.K.OPLENAC

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Da li mozemo da se prikljucimo moj drugar i ja ? Ja na Nexusu 250 i on na xt660 ???

 

Naravno da da!!!

 

Najlepse hvala!

Jel treba sam da se dodam na spisak ili ce neko da me ubaci??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja putujem sa lepsom polovinom i jedva cekamo nedelju. 

 

I ja cu voditi moju :)

 

POTVRDJUJEMO 1000 Ruza u 9.00 skupljanje u 9.30 polazak!

 

Nema razloga da u 9.30 bude polazak.

Zasto bi neko ko je ispostovao dogovor cekao 30 min nekog ko kasni.

 

Nema kasnjenja. Ispostujmo jedne druge. Moze se cekati 5-10 min plafon.

Verujem da se svi slazete.

 

Ja sam se vratio sa puta i mnogo sam srecan jer se odazivate u ovolikom broju.

 

Ne zaboravite sendvice !!!!

PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA

 

Moto klub "OPLENAC" iz Topole će sve učesnike  " BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april"  ugostiti sa toplom kafom i hladnim sokom.Mesto dočeka će biti objavljeno u toku sutrašnjeg dana,odmah posle sastanka M.K.OPLENAC

 

 

 

Bravo, hvala. bas lep gest.

 

Da li mozemo da se prikljucimo moj drugar i ja ? Ja na Nexusu 250 i on na xt660 ???

 

Naravno da da!!!

 

Najlepse hvala!

Jel treba sam da se dodam na spisak ili ce neko da me ubaci??

 

Spisak je vise manje neformalan. Da se zna koliko ljudi ide, zbog organizacije.

 

Revidiracu ja spisak kasnije.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 433 postova
  • Lokacija: Beograd-KARABURMA
  • Motocikl: BMW R 1200 GS ADVENTURE LC 2015god, Piaggio Liberty 125ccm 2000god.

PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA

 

Moto klub "OPLENAC" iz Topole će sve učesnike  " BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april"  ugostiti sa toplom kafom i hladnim sokom.Mesto dočeka će biti objavljeno u toku sutrašnjeg dana,odmah posle sastanka M.K.OPLENAC

 

 

Svake nedelje sam poslovno dolazio u Topolu i cela Topola je jela Milka cokolade i zvakala Orbit zvake koje sam ja u Topoli prodavao svim prodavnicama tako da mi je jako poznato OGROMNO GOSTOPRIMSTVO ljudi iz Topole,zaista su retki takvi ljudi i jako se radujem sto cu obici stare poznanike iz Topole,momci,do nedelje.....pozzzzzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA-PAŽNJA

 

Moto klub "OPLENAC" iz Topole će sve učesnike  " BJB voznja Beograd - Rudnik - Beograd nedelja 5 april"  ugostiti sa toplom kafom i hladnim sokom.Mesto dočeka će biti objavljeno u toku sutrašnjeg dana,odmah posle sastanka M.K.OPLENAC

Svaka cast na gestu. Trebali bi i mi onda nesto poneti u goste ???

Mozemo da se organizujemo, tj., skupimo neku simbolicnu kintu na licu mesta i poteramo neko picence domacinima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

1.  Vlada Afrika

2.  Dimac (IDE)

3.  Jimmy & lepsa polovina

4.  Losmi-beverly

5.  Aky

6. VuleTigar

7. misko_kolo + lepsa polovina

8.  Full (mozda)

9.  Saxi

10. Rade_S

11. 3OPAH

12. kobra

13. djomla (mozda)

14. Abdullah100k

15. zoxic + Vlada008

16. zloca87

17. dule_pop (mozda)

18. bigbad86 (IDEM)

19. hornet

20. RS

21. Zeljkamp + Daca

22. Sporac No.1

23. Sporac No.2

24. Mario Marko + Bojana

25. M a R k o (99%)

26. Gile_ExtremeBoys

27. Kile(stomaklija)

28. dex357

29. vojinR

30. Moj ortak vlada ( nije na forumu)

31. Kivuz

32. Vukus

33. Beba

34. Sasha & Vesna

35. Dzoni i Vanja

36. Zakarus (idemo, idemo, kidamo kidamo:-)

37. Rasha

38. Ferty_

39. Rusic (osim ako mi ne crkne neshto na motoru do vikenda Smeško)

40. ssnupi + drug

 

Lepo

Nadam se da ce se dosta prijavljenih pojaviti

 

Grupe cemo deliti po 10 motora.

Mislm da je najbolje da grupe vode ljudi koji poznaju put, ili deo puta.

 

Moramo biti oprezni, ipak ce nas dosta krenuti.

 

Natankujte gorivo da ne bi stajali posle 20-30km.

 

Veliki pozdrav i ja jedva cekam nedelju.

 

Rokaj - Snimaj

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja