Jump to content

Moto Zajednica

Ukraden CBR 954 u Novom sadu

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha R1 2009

Kako se unervozim kad procitam ovako nesto.Pa prosto neverovatno da neko ima hrabrosti da ukrade motor u sred bela dana,ispred Spensa.Ako vidim neki slicnan motor ovde kod mene javicu i nadam se da ce se pronaci vec nekako.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Popizdeh u sekundi. Iskreno, kontam da je taj motor negde dalje odvezen. Glupo je da ga vozaju po Ns-u, ali takodje mislim da ce se pojaviti u ''strancima''.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Uglavnom meni je to za kadeta suzu i narandzastu prikolicu i reko jedan drugar taxista inace biker da je video motor na prikolici al da je u prvi momenat pomislio da je neko sa njega pao posto su ga tako i nosili na boku al on nije pridavao znacaju tome tako da nije obratio paznju na pojedinosti sem da je prikolica te boje i da je upitanju starija kadet suza ...

 

 

  E bas je neki " Jak biker " kad mu nije bilo nista sumnjivo . Nikad nisam video da neko vozi motor sa oklopom tako na boku u prikolici !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: BG - Zemun

 

   E bas je neki " Jak biker " kad mu nije bilo nista sumnjivo . Nikad nisam video da neko vozi motor sa oklopom tako na boku u prikolici !

Ja jesam.

Kad nemaju prikolicu za bajk, voze ga na boku u obicnoj.

Inace, video sam pre neki dan pauka kako vuce juga floridu, a na prikolici na boku motor ???

Da li je moguce da su poceli da dizu i motore ako su "nepropisno" parkirani!!!

 

Sto se teme tice, podrska autoru i od mene.

Ako nesto kojim slucajem vidim, javljam odmah!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Cimni ovaj broj, vidi sta se prodaje, nikad se ne zna, ponekad je najjednostavnije resenje, pravo resenje. Ovaj broj je preuzet sa Novosti Oglasa.

 

HONDA CBR954RR '02., vlasnik, 3.600 €, neocarinjen. NS. 064/072-7832

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Banda pokvarena. Ja na zelim da se preselim u novi stan zato sto tamo nemam garazu i pouzdano mesto de bi drzao motocikl. Jednom su mi vec ukrali HONDU i prosto vise nemogu sebi dozvoliti da ponovo dozivim takav SHOK. Ali ispred spensa neverovatna drskost. Ja sam moju HONDU pronasao i nadam se da ces i ti svoju. Pa nemoze to tako .Dosta je KRADJE...NACI CEMO IH SIGURNO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

Cimni ovaj broj, vidi sta se prodaje, nikad se ne zna, ponekad je najjednostavnije resenje, pravo resenje. Ovaj broj je preuzet sa Novosti Oglasa.

 

HONDA CBR954RR '02., vlasnik, 3.600 €, neocarinjen. NS. 064/072-7832

probacemo da ga okrenemo

hvala u svakom slucaju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Cimni ovaj broj, vidi sta se prodaje, nikad se ne zna, ponekad je najjednostavnije resenje, pravo resenje. Ovaj broj je preuzet sa Novosti Oglasa.

 

HONDA CBR954RR '02., vlasnik, 3.600 €, neocarinjen. NS. 064/072-7832

probacemo da ga okrenemo

hvala u svakom slucaju

 

Tu smo da se pomazemo, praticu novine, mozda i izleti negde kao stranac. Srecno sa potragom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

ovo sam malopre video.. mozda gresim dusu al u glavi mi ostalo 954

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33817.msg0;topicseen#new

 

 

 

 

POMOC

« poslato: danas u 12:30 »

Odgovori sa citatomCitat

NEZNAM ZASTO MI JE TEMA SKLONJENA ALI PONAVLJAM ,MOJ DOBAR PRIJATELJ JE KUPIO HONDU 954 2002 god.STRANCA SA PROLUPALIM AGREGATOM ZA TRI GLAVE JE NASAO AGREGAT SA 3000 km. ISTO GODISTE ALI OD DIVLJAKA KOI JE RASTUREN U DELOVE DALI TAKVA KOMBINACIA MOZE DA SE REGULARNO CARINI ZNACI RAM REGULARAN SA PAPIRIMA A AGREGAT SA NEREGULARNOG?

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

ovo sam malopre video.. mozda gresim dusu al u glavi mi ostalo 954

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=33817.msg0;topicseen#new

 

 

 

 

POMOC

« poslato: danas u 12:30 »

Odgovori sa citatomCitat

NEZNAM ZASTO MI JE TEMA SKLONJENA ALI PONAVLJAM ,MOJ DOBAR PRIJATELJ JE KUPIO HONDU 954 2002 god.STRANCA SA PROLUPALIM AGREGATOM ZA TRI GLAVE JE NASAO AGREGAT SA 3000 km. ISTO GODISTE ALI OD DIVLJAKA KOI JE RASTUREN U DELOVE DALI TAKVA KOMBINACIA MOZE DA SE REGULARNO CARINI ZNACI RAM REGULARAN SA PAPIRIMA A AGREGAT SA NEREGULARNOG?

 

 

 

 

 

molim admina da mi se javi i da mi objasni yasto ne mogu da vidim taj link sto je postavljen ... Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

?? ja sam probao da je nadjem u svojim komentarima posto sam postovao nesto tamo al ne mogu da nadjem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Pa posalji PP clanu  MilanVFR i objasni mu kako stvari stoje i pitaj ga za taj neregularni agregat odakle, sta, kako...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: novi sad

Drugari bikeri... imam jednu lepu vest za vas ...Veceras smo nasli Hondu!

veceras smo drugar i ja dobili informaciju gde se motor nalazi tj. gde je stekovan , zvali smo miliciju da dodje i da nam pomogne tj pozovu momka cija je garaza medjutim oni su sve to uradili al on je tvrdio da on ne vozi motore niti ih je ikad vozio i da je ta garaza od njegovog ujaka koji nije tu trenutno a inace (kao bajagi)ujak nema ni mobilni mada vozi golfa 5 sto milicija naravno nije poverovala..posto je nas zakon takav kakav je milicija nije smela da obije tu garazu na koju smo sumnjali jer nemaju nalog od istraznog sudije itd itd nego su nam rekli da bi oni cekali dan i noc ispred zgrade da su na nasem mestu posto smo sigurni da je motor tu i da vidimo da li ce neko motor isterati ili odneti... mi smo to i uradili ali nam djavo nije dao mira tako da smo uspeli da razvalimo malo resetke od ventilacije na garazi.. Posto nismo poneli nikakvu bater lampu ,probali smo sa blicom od mobilnog tel da osvetlimo unuta al se nije nista videlo .

Drugar cija je honda i jos jedan drugar MARE kojem su nedavno ukrali Kawasaki ZXR 750 H , su gledali na zgradu iz obliznjeg parkica kad je u dvoriste zgrade usao crveni golf 5 , posle 15 tak minuta doneo sam one upaljace sa diodicama posto sam jedino to uspeo da kupim i krenuli smo u dvoriste zgrade da provirimo u garazu medjutim ugledali smo motor ispred susedne garaze ,a golf je bio parkiran ispred garaze na koju smo sumljali....

odma smo zvali miliciju da dodju da provere brojeve motora i rama i da utvrde da je to taj motor... posto uvidjajna ekipa nije odma htela da izadje da uzmu otiske sa motora policajci su ponovo insistirali i na kraju su ipak dosli..uzeli su pet-sest otisaka sa motora tako da sad cekamo da vidimo sta ce dalje biti.

Drugar je upalio motor i otero ga u svoju garazu, a mi smo svi posle otisli da to malo i zalijemo...

JOS JEDNOM VAM SE SVIMA ZAHVALJUJEM NA SVIM INFORMACIJAMA I NA VELIKOJ PODRSCI I NADAM SE DA CE SE NACI I OSTALI MOTORI KOJI SU UKRADENI ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 197 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: ...

 

 

  Izuzetno mi je drago sto se sve lepo zavrsilo.Najbitnije je da ste nasli motor.Mada me nervira sto izgleda niko nece snositi odgovornost za to nedelo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12372 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Vidi bande lopovske, kad su saznali da su otkriveni, parkiraju motor ispred tuđe garaže?

 

Hvala Bogu i današnjem prazniku kad se sve dobro završilo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja