Jump to content

Moto Zajednica

Sym NH-R 300

Recommended Posts

  • Drug član, 533 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Suzuki sv650N, Honda Hornet 900

Interesantno da ovaj motorić nema sopstvenu temu.

 

WWW.POLOVNIAUTOMOBILI.COM

Sym NH-R 300, 2026. godište, Enduro / Cross, 278 cm3, Beograd. Cena 3.790 €, Motori - Polovni Automobili

 

Cena 3.790, opet bih rekao da je Sym van konkurencije za taj cenovni rang 🙂

 

Da li ga je neko video, probao, pipnuo?

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym nht 300

Juče sam ga gledao, isti je kao Sym nht, uz blagi prednji redizajn. Nove stvari su Obruč felni u crnoj boji, displej u boji, ima visi vizir (nht ima patrljak), zaštite za ruke, metalna zastita za izduvnu granu dole kod centralnog stendera (na nht je plasticna). Glavna razlika je prednji deo koji je bez "kljuna" i sa farovima koji su sada sociva. Takodje ima veci rezervoar. 

 

Meni ovaj tip motora,  vozim ga samo 2000km deluje kao radni konj, nigde se ne istice a sve zavrsava. 

Promenio član ficoman
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym nht 300

Juče sam ga gledao, isti je kao Sym nht, uz blagi prednji redizajn. Obruč felni u crnoj boji, displej u boji, malo visi vizir, zaštite za ruke. Glavna razlika je prednji deo koji je bez "kljuna" i sa farovima koji su sada sociva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sym nht 300

Motor je odlican za grad, kao da vozite skuter, svuda prodje, lak za upravljanje, malo trosi, u gradu 3,2-3,5, na magistrali ispod 3. Sa dvoje je slabasan ali ide. Motor vuce  na niskim obrtajima, ne voli visoke obrtaje, ali moze. Najbolja brzina 85-95 na magistrali, autoput moze bez problema da drzi 120, maksimalno oko 140.

Promenio član ficoman
  • Hvala 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 533 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Suzuki sv650N, Honda Hornet 900

Nije mi jasno samo zašto posuda za antifriz na mestu na kom jeste, to izgleda postaje trend kod svih motora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 149 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Meni malo izgleda nezavršeno sa prednje strane, ova maska...
I skoro 180 kg na 300 kubika u ovoj kategoriji mi izgleda malo previše uz 19icu napred.
Liči mi da će zanimati sličnu publiku kao i npr CF 700MT, 80% asfalt i 20% baš lagani makadami

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja