Jump to content

Moto Zajednica

BMW R1200GS 2009 - K25

Recommended Posts

  • Drug član, 1156 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Moj K25 2009-o godiste, 6 godina u vlasnistvu, obisao evropu uzduz i popreko sa njim.
109k na satu. gume PR6, stavljene pre 2k km, registrovan do marta 2027-e. redovno servisiran, odrzavan, dozvoljena provera bilo gde.
svi rezervni delovi su uvek kupovani u delti (posedujem sve racune), pocev od ulja, da ne pricam dalje. trenutno na na njemu:
- wilbers -4cm sa esom (posedujem OEM esa)
- shifter

- givi tank prsten
- akrapovic (sa homologacijom), posedujem original
- led far (posedujem original)
- powercommander
- vario bocni koferi (prodajem ga bez topcase-a)
- givi airflow (posedujem original)
- sw motech footpegs( posedujem original)
- fabricke maglenke + interphone farovi + F150
- servisna knjiga
cena podlozna dogovoru, ali okvirno, bez opreme 6000e...

P.S. prodaja je izletela sasvim slucajno i neplanirano, jer se pojavio jedan motocikl koji zelim da kupim, te zbog toga i nemam slike motocikla spremnog za prodaju.

k25-1.jpg

k25-2.jpg

k25.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1156 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS 2009 K25

Nazalost, Rally koji sam hteo da uzmem je otisao :( , pa se i ovaj moj povlaci sa prodaje dok ne nadjem ono sto trazim...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja