Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki B-King 2007

Recommended Posts

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Evo sad videh na holandskom sajtu da je ovih dana bila prezentacija nekih Suzukijevih noviteta za 2007. Izmedju ostalih predstavljen je i B-King ali bez ikakvih tehn. podataka , samo dizajn ...koji je po meni jako diskutabilan iako volim naked-e ... auspusi su katastrofa :x ...

Uostalom pogledajte sami :

http://www.motorfreaks.nl/index.php/report/3910/2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jako smelo, što se designa tièe. Meni lièi kao iz crtanog filma nauène fantastike.

A da ima neke estetske crte - i nema. Sav je preagresivan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Kada malo bolje pogledam slike, motor uopste nije los. Ali zato mi par detalja bodu oci: prednji blatobran je skroz nekako cudan, zmigavci naprijed su ocajni, a nisam primjetio da ima retrovizore (vjerujem da ce i to kada stave uticati na ukupnu sliku ovoga cuda).

Ali mislim da je najveca greska sto su na ovako masivan i "misicav" motor stavili ovako jadnu viljusku sa nekako previse uskim teleskopima :? A opet, vjerujem da ce sve to uzivo ili na nekim slikama sa manje reflektora i bljesteceg sajamskog svijetla izgledati mnogo interesantnije...

Jedna stvar koju pretpostavljam je da je motor ogoooman (kada pogledam tockove i ostatak motora imam takav utisak)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Kada bi svi isli zacrtanim i vec prihvacenim dizajnom to bi bio uzas.

Motocikli (i ne samo motocikli) upste ne bi ,,evoluirali'' u izgledu.

Neki su u toj evoluciji manje, a neki vise uspjesni.

Ovaj Suzuki mi djeluje kao manje uspjesan, mada opet mi i ne djeluje kao finalan proizvod.

Vidjecemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Ma stvarno je sve odlicno ali onaj aspuh izgleda kao da vozacu iz bulje viri.. Stvarno je idiotski. Ne mogu da zamislim tako nesto da vozim... a pitanje je da li je stvarno potreban ba bude toliki ili je se to neko igrao dizajna...

 

Kad ga pogledam jednostavno to ne treba da bude tu. Razumem ja da motori moraju da evoluiraju i to je odlicno, ali trebaju da evoluiraju na bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Nisam nasao nikakve tehnicke podatke , pa nisam siguran da li je u pitanju masina od Buse ? Bilo je nekih spekulacija da je Suzuki odustao od B-Kinga sa Businim motorom , nego da ce se ugradjivati od GSX-R 1000 ili cak od Bandita 1200 ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Ali mislim da je najveca greska sto su na ovako masivan i "misicav" motor stavili ovako jadnu viljusku sa nekako previse uskim teleskopima :?

 

Isti problem su napravili i kod V sTroma. Izgleda ko beogradski bilder, masivna ramena, ruke, grudi, a noge ko vrabac. Na mom mountain bikeu su deblje prednje vile nego na njemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja