Jump to content

Moto Zajednica

CBR600RR ili ZX6R

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Стижу ми из Швице 03 600рр и 636 05 и не знам који дс изаберем , мој прошли мотор је био 04 цбр 600рр и био сам задовољан али је слабашна била посебно и ниским обртајима што је нормално за 600 а посебно за хонду и те године (била најслабија у класи) и сад не знам који да узмем хонда ми је лепша али волео би и да пробам ксву никад нисам имао каву , имао сам р1 , срада 600 то јест гсхр сузукија и јађаху р6 2000 са скраћеним преносом тако да то је то реци те ми ваша мишљења хвала и поздрав.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 951 postova
  • Lokacija: Beograd, Swan Hill
  • Motocikl: Honda CBF 1000

Uf brate, teško je pročitati ovaj post. Elem, hoćeš da probaš, probaj, sa 636 ne bi trebalo da možeš da pogrešiš. Sasrećom i predstavi se ako već nisi u odeljku za to predviđenom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova

636 je najjaci. Ne znam za cbr 03 ali 2004-2005 je bio najudobniji, najbolji za grad, najbolji midrange u toj godini i najbolji za pocetnike. Secam se dobro MCN clanaka iz te godine. 

 

636 najbolje kocnice u klasi te godine. (2005-2006)

Ram i upravljanje cbr600.

 

 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 936 postova
  • Lokacija: Шумадија
  • Motocikl: KTM SuperDuke 1290 GT

Купи оно што ти срцу мило.

 

Хонда 03-04 се разликује од 05-06, редизајн је са другачијим рамом, апсајд-даун вилама, нове кочнице, друго вешање позади, и друга мапа у компјутеру и све то - још лакша 10 кг. Иначе оба модела јако мали мотори, као да су их правили за Декси-Ко.

 

С друге стране, Нинџа је крупан мотор, удобан, јак, али невероватно јајасто ружан. 

 

Ако си имао пре овога Е-Р1 и јађаху са скраћеним преносом, оба ће да ти буду преслаба. Ето ре кли смо наша мицљења.

 

  • Haha 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Ovo mi više liči na reklamu nego nedoumicu koji da odabereš.Srećom admini nesumnjaju u gore navedeno uopšte.

Pretpostavljam da će Ti stizati još motora, mislim ličiš mi na ozbiljnog kolekcionara motora iz Švice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
On 6. 11. 2023. at 20:23, Paljevina je napisao:

Покушавам да одаберем мотор који ће боље да ме служи и који ће ми боље лежати јер волим агресивније да возим и да дижем на точак а још нисам усавршио точкирања а кава је предпостављам мало лакша јер има већи обртни моменат и коња и што би овде рекламирао ове моторе ,стварно глуп коментар.

 

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova

А ова кава има диабло росо гуме и лео винчи зато ме мами а хонда има неке metezeler немаче као да су туринг , нзм ни какве су то гуме први пут чујем за њих ако неко зна какве су или има искуство нек каже , хвала

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Metzeler je dosta tvrda guma, manje se haba ali i teže zagreva.Nije baš za točkarenje.Može lako da se popije hladan asfalt.Imam jedan standardni komplet (prednja, zadnja) skinut sa ZX9R, malo prešlo, može na poklon ako nekom treba.Samo da organizuje transport do Srbije iz Hamburga.Poslaću i slike na PP, pre nego što se odluči neko za avanturu.

 

Inače "Stižu mi", meni znači kupio sam".

A stižu motori iz Švice, znači idem negde gde ih dovoze iz Švice, da ih pogledam.

Za.ebano skroz.Mislio sam da ih kupuješ na šlepere. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja